Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
U ponedjeljak sam bio s prijateljima kod jednog jezera.
Imali smo specifičnu situaciju.
Nitko od nas nije ni pio ni pušio, razgovarali smo i plutali na mentalnim valovima.
Pričalo se o svemu, većinom o sakrivenom znanju i slično.
Tijekom te večeri svi smo sjedili u krugu i bila je super vibra.
Mjesec je bio pun i na nebu nije bilo ni oblačka.
Promatrali smo nebo i vidjeli svašta na nebu.
Male točke svjetlosti koje se velikom brzinom kreću po nebu.
No onda smo zaključili da su to možda sateliti.
Večer je bila super, postalo čak dosta hladno za ovo vrijeme godine.
U jednom trenutku sam pogledao točno ispred sebe i u daljini vidio svjetlost koja je bila svjetlija od bilo koje zvijezde.
Nekoliko puta sjajnija od bilo koje zvijezde, barem pet puta sjajnija od Marsa, točno ispred mene u daljini na nebu.
Kad sam pogledao to svjetlo na nebu, u roku od sekunde je samo nestalo. Nije se pomaknulo, nego samo zabljesnulo i nestalo.
Znam da nije bio komet jer je bilo na jednom mjestu i bio je najsjajniji objekt na večernjem nebu.
Po prvi put sam vidio NLO. Ne znam što je to bilo, ali kad sam prijateljima rekao pogledajte tamo već je to najsjajnije svjetlo na nebu nestalo.
Nema teoretske šanse da je bio avion. Nije bio komet. Nije bio satelit.
Jednostavno svjetlo koje se odjednom točno ispred mene pojavilo i nestalo u rekordnom roku.
Znam da je nešto bilo, ne znam što, ali znam da to još nikad nisam doživio i uvjeren sam 100% da je bio NLO.
Jeste vi ikad vidjeli NLO, ako da, opišite
Sad sam uvjeren da nismo sami i da su oni oko nas, ali tehnološko napredniji milijune svjetlostnih godina.
peace
boz :sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nemojte brkati satelite kojih je previše. Imam sliku svjetleče kugle koja je pratila dva aviona i video(noćni) svjetlo koje se smanjuje i pojačava ali sam dobio info od jednog astrologa da je to dio špijunskog satelita koji leti gore u orbiti. Na jednoj stranici ima info šta sve prolazi gore i u koliko sati. Također međunarodna svemirska agencija(ISS) se jasno vidi kad prolazi nebom. Kasnije bacim sliku sad sam kratak.
Bozga svakako si vidio NLO jer nisi identificirao objekt:) Puno tih NLO-a su ljudske stvari, gomila je toga.
Avioni blinkaju a sateliti i ostale stvari u orbitu neprekidano svjetle.

EDIT
ali sam dobio info od jednog astrologa da je to dio špijunskog satelita
Nije satelit nego dio odbačene rakete a ovo za špijunske mi je nešto drugo pričao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ovo je bilo brutalno, svjetlilo na nebu najjače i nestalo. Ne znam baš da ljudi mogu tak nešt napraviti. :)
Mislim možda je moguće ali nije izgledalo kao nešto zemaljsko.
Ali da, po prvi put sam stvarno vidio NLO :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
To ti je od sunca Jack nemoj stajati na suncu i ja sam danas vidio 100 eura na tresnji...moras se maknuti u hlad rast ce one i ako si ti u hladu haha

Imam i ja jedno iskustvo sa kojekakvim brzotrzajucim svjetlima ali ste neozbiljni na tu temu;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
imam ja dva iskustva ali posto nemam pojma sta je bilo ni ne razgovaram na tu temu... a sto se tice deve, ja sam jedared naleteo na slona u gradu... tek kasnije cuo da je pobegao iz obliznjeg cirkusa... al nije mi bilo svejedno kad sam ga ugledao u sumraku, bas sam bio flipnuo
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
to nije onda NLO ako je samo zabljesnulo, neidentificirani leteći objekt podrazumjeva da se kreće određeno vrijeme...


što se tiče nekog oblika života u svemiru male su šanse da u isto vrijeme žive dvije vrste i da se susretnu, jer svemir je star milijardama godina i sad da se nađu dvije vrste u periodu od par milijuna godina koliko pretpostavimo bi moglo recimo iznositi "trajanje" čovječanstva ili neke druge vrste u udaljenoj galaksiji (prije nego budu istrebljeni).. i još k tome u tako malo periodu preklapanja da su na nivou razvoja da mogu putovati kroz svemir.. jednostavno jako malo vjerojatno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and huana.meri
03.07.2009
1.740
2.317
188
"čovjek" je davnih dana doša na planet zemlju kojeg su d otad nastanjivale zivotinje i biljke...dolaskom na planet zemlju ti ljudi pre par miljona godina su postali pohlepni i samodestruktivni i izazvali su neko globalno sra**e...šačica ljudi koaj je ostala živa deformirala se zračenjima od kojekakvih oruzja nalik danas nuklearnoj bombi tak oda je krapinski pračovjek i njemu slični u biti potomak ljudi koji su se eto unistili....s obzirom da nisu imali doslovno nista počeli su paliti vatru i sve sta je s tim islo...pa smo od njih potekli mi...koj ismo opet samodestruktivni i pohlepni...i opet će se sve ovo ponoviti ako pretpostavim oda je ova tvrdnaj točna, s tim da nema niti jedan dokaz a nit itemelj...slobodna volja :D...u Nlo-ima se nalaze ljudi poput Obame, Klintona i sl...putuje na partije vikendom na susjedni mars gdje se dobro provode, a kad ih mi vidimo znači sma oto da su popili koju čašu više i promašili pistu za nekih par tisuca kilometara ;)
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
The truth is out there...

Ovo je malo teška tema za mene jer sam skeptičar te smatram da za 30 posto NLO viđenja ima boljih objašnjenja a ostalih 70 su namještaljke. Oči su takve da vide ono što mozak želi, ono što si vidio moguće da je plazma. Rjetko se dešava da se u prirodi manifestira izbacivanja plazme umjesto gromova i ta pojava izgleda slično onome što si vidio. Brze kugle jarke svjetlosti kak presjecaju nebo manevrima od 50G koji su nemogući našom tehnologijom i dosta ljudi ovo pomješaju sa vanzebaljcima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
bozga je napisao(la):
U jednom trenutku sam pogledao točno ispred sebe i u daljini vidio svjetlost koja je bila svjetlija od bilo koje zvijezde.
Nekoliko puta sjajnija od bilo koje zvijezde, barem pet puta sjajnija od Marsa, točno ispred mene u daljini na nebu.
Kad sam pogledao to svjetlo na nebu, u roku od sekunde je samo nestalo. Nije se pomaknulo, nego samo zabljesnulo i nestalo.
Znam da nije bio komet jer je bilo na jednom mjestu i bio je najsjajniji objekt na večernjem nebu.
Pri promjeni polozaja gps satelita moze doci do vidljive refleksije sunceve svjetlosti o satelitove solarne ploce, koje su slicne ogledalima. Recimo da je to vjerovatnija mogucnost, od one da si vidio vanzemaljski svemirski brod, sto ne treba iskljuciti kao mogucnost, ali je vjerovatnoca mnogo manja ili da kazemo mnoooooooooooogo manja.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ovo sam slikao nedavno, "točkica" malo lijevo od gornjeg aviona je "pratila" avione, možda samo skenirala:)
Šteta šta neki zoom nisam imao. Prvo sam mislio da da je odsjaj na leći ali jok.
Može biti neki ljudski špijunski leteći objekt, to mislim jer je prije 2-3 dana "točkica" išla za jednim avionom ali je nestala jer su se valjda pomakla ogledala hehe. Opet kao da je drukčije od ove vatrene "kugle".
A mogu biti i mali zeleni, tko če ga znati.
Uglavnom, nemamo mi blage veze :sand_play:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Egoizam je glavni krivac zasto se postavlja pitanje dali smo ili nismo ..sami.
Kolike su sanse de jesmo?!...vjerovatno minimalne.Sebicno bi zvucala ideja kako smo samo mi tu postavljeni da radimo generalna sr..nja.
Ipak je mozda bolja ona shema...sto manje znas manje si nesretan.....bolje spavas;)

Nadam se samo, da su bar malo inteligentniji od nas;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Razmišljati o tome kao - sami smo u svemiru je krajnje glupo. Nismo sami, svemir vrvi životom. Samo je problem što su udaljenosti različith zvijezda i galaksija enormne pa putovanje u druge svijetove nije baš lako moguće. No možda za par tisuća godina ako se sami ne uništimo, možda se razvije neka tehnologija ili otkriju se neke skroz brutalne stvari s kojima će to biti moguće. Kad vidiš ovakav fenomen drukčije se razmišlja. Možda je moguće putovati brzinom svjetlosti! Problem je u egu kako kaže opa cupa.
Ljudi koji idu u rat i ubijaju za interese nekih bogatih elita su prijetnja čovječanstvu. I pohlepni kapitalisti koji sišu potencijale drugih ljudi koji moraju za njih raditi je isto zeznuta situacija jer ljudi idu tamo gdje rade za interes novca. Najgore je što dolazi do toga da se ljude porobljava novcem. Da se taj novac koji bogatunčići čuvaju i okreću da se investira u razna istraživanja i u društveno značajne projekte svijet bi bio drugačije mjesto. Ono što treba je reformirati sustav da radi za interese svih, a ne samo raznih elita. Kad se dogodi ta promjena, čovječanstvo bi moglo prosperirati. Samo je problem taj što moćni ljudi štite svoju moć i žele biti moćniji. Borbe za moći se odvijaju uvijek stalno i dok se to u kolektivnoj svijesti ne promijeni tapkat ćemo na mjestu.