Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
U slucaju da nije vanzemaljski leteci pribor za jelo, jedna od sijaset drugih, logicnijih, mogucnosti bi mogla biti i ova
-
"Motorola have recently placed a collection of nearly 70 Satellites in Orbit approx. 780km above the Earth. Their purpose is for the Motorola Iridium mobile phone system that allows you to use your Iridium mobile phone anywhere on the planet. However, there is an interesting phenomenon that occurs at certain times during their orbit.

irirefkl.jpg
At certain times when the Sun-Satellite-Observer angle is just right, their highly reflective Main Mission Antenna (MMA), which are about 188cm x 86cm in size, will cause a brilliant flare for about 5 to 20 seconds. These normally very faint satellites can often briefly outshine all of the other night sky objects (up to -8 magnutude) and can even be see during the day if you are on or near the north-south line of maximum reflection.

irid10.jpg
The flares usually occur during the twilight hours before and after sunrise and always follow a north-south line. This gives you a hint of where to look. In Australia they always look best when they are in the southern sky as they wrap around under the South Pole. No telescope or binoculars are needed to see these little beauties. All you need is a reliable prediction source so you know when and where to look. See below if you are interested."


Kada covjek povuce par dobrih dimova citav svijet poprimi sasvim novu dimenziju.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Prije pola godine lansirana je raketa s robotskom letjelicom InSight koja bi večeras (oko 21 sat po hrvatskom vremenu) trebala sletjeti na Crveni planet, nakon čega će početi s istraživanjem. Desetljeće pripreme i pola godine putovanja na kraju će stati u, kako to znanstvenici zovu, "sedam minuta straha", koliko je potrebno otkad letjelica uđe u atmosferu Marsa do njezina slijetanja.



Je li misija uspješna, to nećemo saznati odmah, već s osam minuta zakašnjenja, pa kada lnSight već bude na površini Marsa (nadajmo se da neće biti problema pri slijetanju), na Zemlji ćemo još pratiti njegovo približavanje atmosferi.
Ne smije biti pogreške.
Marsovci ,stižu Zemljani :)
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
@Vanzemljak27 to neka tvoja raja gore prosvjeduje ili...? respect i podrška
To su mi 4. koljeno familija :D
Duhovno su napredniji od nas. I definitivno ne žele da dojde ovaj ljudski šljam i sjebe jos jednu planetu, kako su ovu shebali :)
Mars pršti od života, zašto i ne bi?
Pa nez da itko ,tko imalo razmišlja svojom glavom, može misliti da smo mi sami i da su ostali planeti nenastanjeni i da nema života.

Pa mi smo ništa :) mravi s jako velikim egom, destrukcija zagarantirana :D

A ti profici toliko su naviknuli lagati ljude da su čak i oni povjerovali u svoje laži ..
Ne kažem ja da mi nemamo tehnologiju za ici u svemir.. Ali nemamo mi pristup bas gore.
Nismo mi vladari svega, iako se mudonje smatraju vladarima :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Sve to iznad gore..tamo u pm.
Vojska je tamo sef pumpe...civili 0 bodova !!
Zar nije cudno da do sada niti jedan multimilijunas nije otisao gore ,pa malo svrljao,slikao..snimao.
Dali je moguce da bas niti jednog ne zanima sta to tamo ima i kako sve to izgleda iz te perspektive...ja da imam toliko love hm?
Svemir je zabranjena vojna zona.....ne moze ni Stephen Hawking..ne moze ni Papa..nitko.
Rusi su prije 60godina poslali psa gore,amerikanci ljude
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.132
143
Upravo to..
Ma nasi ovdje se ne bave toliko istraživanjem svemira jer su jako slabi i ne napredni da nemaju šta gore raditi.

Naši se bave Antarktikom i ostalim kopnom na ovoj našoj planeti ili kako ju nazvati.
Ali to je vec druga tema..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27