Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
dok ti ne postave repetitor ogledalcem bljeskaj morseov kod, mi će mo bilježiti ne beri brigu. Pazi tamo je gravitacija niska da ti se bilje ne strechne previše.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Postoji teorija da je zemlja zakljucana i da covjek ne moze otici van mjeseca da ne bi kontaminirao univerzum :)

To je ono sto nam ostaje...mobiteli i teorije zavjera hahah
Citao sam nesta u vezi radio aktivnog pojasa ,ili Van Allenov pojas koji navodno ipak postoji...to je kao problem.
Taj pojas cine naelektrisani joni bla bla i oni rade problem elektronici u shatlovima ,a dali to znaci da nisu uopce bili gore,ili ne ...pojma nemam?!


edit
To o Van Allenovom pojasu...Nasa je priznala njegovo postojanje i problem koji imaju.
Na netu ima i sluzbeno priopcenje Nase u vezi tog pojasa
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Voda je gore....iza te ploce :cool23:nedovrsene
A kolko daju po kvadratu i dali ima montirana skela ?
Salim se..al gore zbuka ide sama iz fangle..mistrija ne treba:djede:

e sada idem zapalit jednu i lansirat se u stratosferu..i malo dalje hahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Gledao sam neki interview sa nekim NASA-inim astronautom i indirektno je rekao da ljudi nikad nisu bili na mjesecu jer ne mogu preživjeti radijaciju (od koje nas u unutarnjoj orbiti štiti magnetsko polje Zemlje) i da još ne znaju za tehnologiju kojom bi to prevladali a koja bi bila dovoljno lagana da mogu uopće poletjeti.
Zato je Lajka otegnula šape brzo nakon povratka, spržile je gama i x i razne druge zrake.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Nema Mjesec radijacije nego se ta zračenja šire svemirom iz bezbroj zvijezda, a u pokušaju da dođemo do tamo morali bi se izložiti zračenju. Zato ne vjerujem da nacisti imaju koloniju gorw... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.061
15.660
358
A šezdesetih godina, tokom hladnog rata, milioniosamsto snimaka sletanja na Mesec, jedne nedelje Ameri, druge nedelje Rusi i tako u krug, ko je jači, ko je nadmoćniji.. Ko je na Mesecu ovaj vikend?! Živi smeh.. :rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful