Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Ma nemamo mi zemljani nikakve baze gore.
Bili jesmo gore.. Ali brzo smo otisli.. I nema nama gore pristupa :)

Upoznajmo mracnu stranu mjeseca :D
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Ja cu rec... ko se bude sprdao njegov problem:

NLO se moze jasno vidjeti svake veceri kad Sunce zade. Imaju nekakav cudan stit, kad se fokusiras da ih vidis onda ih ne mozes vidjet, nevidljivi su. A kada zamutis pogled, kad se ne koncentriras nego doslovno gledas u prazno, primjetit ces njihova kretanja i oblike. Inace, ima ih nebrojeno mnogo svugdje.
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Za svako cudo,apstraktni dogadjaj,vidjenje ili kako bi naucnici rekli*paranormalno*-postoji samo jedno objasnjenje,a to je Igra svjetla,najblize i najjednostavnije sto nas um moze da prihvati.mi sami,kao svjedoci,mozemo uzivati u predstavi ako smo dovoljno osvijesteni ili postati zrtve vlastite *izmisljotine*. U mom selu je prije par godina bio vatromet i svi su imali face kao da su se sreli sa vanzemaljcima.eyessss::let:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Meni se pak cini da nisu oko nas, nego u nama.. paraziti svijesti.. okupatori sakriveni na poslednjem mjestu dje bi ih trazili...:crazyd:
Invaders must die!!
Parazit svjesti je ono sto je kontra od nje same...Svjest je cista i ona ne kalkulira.Ne poznaje proslost i buducnost.
Znaci parazit je tvoj razum,pamet...tu su kalkulacije i sumnja.Kao i kod mene:)
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.814
233
Prorok Ezekiel, kao i Henok, imao je susret ( ili se radi o naprednoj ljudskoj civilizaciji u prošlosti ili o vanzemaljskom obliku života ili su bili na dmt-u).
J.F.Blumrich je patentirao kotač koji se kreće u svim pravcima koji je izvukao iz Ezekielovog teksta. Knowing- film Nicolasa Cage-a bavi se tom tematikom.
Ezekiel (4).jpg ezekiel.jpg ezekiel (2).jpg ezekiel (3).jpg