Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nekoliko smo noći, ekipa, u brdu viđali u predjelu kasiopeje kretnje, neravnomjerne, višesmjerne, s pojačavanjem i smanjenjem svjetla....puno svjetlije od svih ostalih svjetla u tom trenu, bar 10 puta, kad ide kao prema nama pojačava....kad krene nestajat, jako brzo odpiči, neravnomjerno, ne linijski, nego ko u crtiću...ljeto bilo baš žestoko, 8. mjesec možda...
ja mislim da smo mi u kokošinjcu, a da nas nadzire nekako sranje...
:)
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
To je bio takozvani Iridium FLare , kad vestacki satelit iz mraka tj iz senke uleti na svetlo , tad je pod specificnim uglom i kao laser bljesne
A likovi koji nisu bas vesti u vanzemaljskim desavanjima natripuju svasta , mada u sustini jeste NLO, njima , meni je PLO
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
hahahah, nije to jednom stari, ne stoji jednako dugo kad stane pred nama, nekad duze, nekad kraće, ne ode i ne dolazi istom putanjom...čekali smo ga više od 10 puta, mislim da smo u 3 navrata baš imali pogodak, slike s ekspozicijom i sl...
da skratimo, ti nemisliš da smo u kokošinjcu, misliš da smo mi vrh svemira?
:)
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.817
233

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Pozdrav, Balkan UFO ima video o ovoj temi.
ko će to čitat sad, a ja bio i vidio baš...lol
pogledo sam iridium flare i to nije ono sto smo mi snimali....
nikad prije ni poslje nisa vidio slično ništa, ja bi se zakleo da je u sekundi u stanju preći tisuću km, toliko je brzo prilazio i odlazio, zadržavao se nekad duže, nekad kraće u toj nekoj našoj blizini recimo, boja je nakon nekon vremena kretala kao u crvenkastu, pa bi stalo tako, i onda opet u žutu i u rikvu u nekom smjeruod nas pa na onda u stranu...
Ako na balkan ufo forumu neko o tome dere temu onda vjerujem danijel reponj, amater astronom, zaljubljenik u zvjezde, povijest i sl...
kad smo o tom počeli pričati svi nam se smijali prvo, nakon par dana smo svi, nas jedno 5-7 mozda, skontali da nevredi, da su ljudi debili...
znao sam se sjetit kasnije nekad u ljetu toga, buljit gore, ali nemogu tako točno odredit gdje jer sam telac a i mislim da su se usrali od onda kad su me u brdu sreli...
nije to zajebancija da meni neko dolazi u brdo po noći nenajavljen, odma se kuka i motika diže kod mene, šta seljo zna sta je nlo, on zna sta je imt....
uzivajte mi ljepo svi, i vi koji ste u kokošinjcu i vi koji ste ma žmigavcu od letećeg tanjura....
:;)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ako neko dize neke fotke iz expozicije onda to imaju Kaizer, Reponj i Samarđić, nas ostale nije zanimalo, nismo ni znali šta i kako ovi s kompom snimaju...prije 2000 je to bilo, mozd 97, 98...
mozda bi mogao dobiti fotke danas ako nekog od njih sretnem, no nevidim ih bas nesto vec godinama...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Novi spot za čuvenu pesmu Dejvida Bouvija "Space Oddity" premijerno je prikazan u subotu, kako bi se time obeležila 50. godišnjica pesme od nastanka pesme, ali i od sletanja čoveka na Mesec.


Premijera novog videa za pesmu "Space Oddity" održana je na događaju koji je NASA priredila u Kenedi Centru u Vašingtonu povodom 50. godišnjice lansiranja Apola 11.