Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
A joj,pa gdje nađe ovog lika :D
Presto sam gledati kad je reko da je slijetanje space x raketa fotomontaža :rofl:
Bit će da nije čuo za blue origin, koji je prije space x prizemljio raketu :) Doduše ne orbitalnu, ali ipak veliki uspjeh :)

Da se razumijemo, ne osporavam mu argumente kako to nisu star link sateliti, ali možda nije update-an program, pošto je neki dan lansirano još 60-tak komada.
Space x tvrdi da nastoje smanjiti refleksiju svojih satelita, tako da možda nisu ni vidljivi golim okom (naglašavam možda).
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
slijetanje space x raketa fotomontaža
u svijetu retardiranih teoreticara zavjera sve sto bi pobilo njihovu zavjeru nazovu "fotomontazom".
....tisuce ljudi dolazi gledat uzivo...... al to nije bitno. CGI all the way :D

tako da možda nisu ni vidljivi golim okom (naglašavam možda).
nisam ni ja siguran jesu li snimke bas toga al izgleda da su bili vidljivi. dosta ljudi je prijavilo vidljive formacije u to vrijeme.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
inace atc razgovori su otvoreni za javnost
kud si i spomenuo, dva sata slusam naduvan pa se pitam koji k**** ja uopste radim
You are listening to:
KLAX Final App (North) - Los Angeles, California, United States
edit
sad je bolje, presao sam na drugi kanal, ovde ima i riba KDFW Tower (West) - Dallas, Texas, United States
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Naučnici pretpostavljaju da su otkrili paralelni svemir koji se kreće unazad kroz vreme
Naučnici su u ledenim oblastima Antartika u nekoliko navrata uspeli da registruju izuzetno čudne čestice čija priroda im je za sada potpuno nepoznata, a koje bi mogle potpuno da uzdrmaju sve postojeće zakone fizike. Najpre su NASA stručnjaci još 2006. godine, a zatim i 2014. na Antartiku pomoću balona sa detektorom čestica (Antarctic Impulsive Transient Antenna, ANITA) uočili neobične signale. Vremenom su shvatili da se radi o visokoenergetskim česticama koje su se kretale pod uglom koji pokazuje da su nesmetano jurile kroz našu planetu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

Kovačević Ivan

Banned
Banovan
22.04.2020
7
20
3
35
Ima li još itko da ne vjerujuje u NLOe? Nakon potresa u Zagrebu, viđeno preko 3 slučaja NLOa iste večeri. Imate sve na internetu. A po Dalmaciji su nonstop.
 

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Vidi ziva tema o NLO.

ja nisam vjerovala u ništa..imala sam taj neki smjer u životu, “živi normalno, ne radi lose sebi i drugima” al ima mjesec dva možda, vjerujem u Dotične. Osjetila sam neke vibracije, nekakvo frrrrr pa ode, signale kakve nisam imala prilike cut nigdje osim na sintisajzeru kad prebaciš na NLO ton. Bas sam s djecom pikala po tim tonovima dva dana prije nego se čulo vani...nekad u večernjim satima na dvorištu negdje gore među oblacima nakon zalaska, ni predveče ni veče je to bilo..zbog čega sam prvi put išla citat o cjelokupnoj temi i Njima samima..i razmišljanje mi se promijenilo, iako nisam nikad bila paničar, sad sam splasena zato sto se ja osobno evo bojim susreta :D ako ga ikad bude, mene tog trta,guzda mene struh, ja to nisam spremna i ja ne znam šta bum ako se ikad šta slično ponovi. Ja ne znam šta bi da mi se ukaže bilo šta, bilo kad , vjerojatno bi automatski doživjela srčani, usr**a se i pi**la odjednom...:crazyd: pukla sam ko kokica tog dana, šta god se dogodi neobično nakon ja se vraćam na to sto sam slušala.. kakvi ste vi s tim, sem sto istražujete po netu?
naravano, bez da kenjamo i plašimo se međusobno..dovoljno mi je sto se svi doma od 30+ smiju tome sto sam ispričala

edit. @Badi A nisam, da bar jesam imala bi opravdanje i high doživljaj :D ovak me samo splasilo
 
Poslednja izmena: