Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
12 miliona stranica o neidetifikovanim letecim objektima je mala maca u odnosu kada bi saobracajna policija objavila zapisnike o neidentifikovanim putnickim vozilima na teritoriji BiH u periodu od 70e do danas.
Svaki helijumski baloncic ispusten iz djecije ruke, a koji je radar zabiljezio, vodi se kao NLO :D

Fascinantno mi je da se neka razvijena vanzemaljska civilizacija, sposobna da proputuje medjuzvjezdane distance, skriva od tehnoloski zaostalih homosapiensa, ali zato saradjuju sa njihovim vladama.

Cvrsto vjerujem da nismo "sami" u beskonacnom svemiru, ali jos cvrsce sumnjam da smo imali priliku da se upoznamo sa vaseljenskim komsijama :)
 
Poslednja izmena:

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Malo je to bezveze. Tvrdimo da smo jedini oblik inteligentnog života kojeg znamo (koji jeben uzorak) i na osnovu toga dajemo sudove o eventualno drugim oblicima i njihovom modelu ponašanja
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.030
358
Fascinantno mi je da se neka razvijena vanzemaljska civilizacija, sposobna da proputuje medjuzvjezdane distance, skriva od tehnoloski zaostalih homosapiensa, ali zato saradjuju sa njihovim vladama.
Najstariji poznati zapisi su sumerske glinene ploče, a po njima, vanzemaljci su nas napravili kao bioničke robote(robove), da im kopamo zlato. S ovim na pameti, nekako mi je logično da vuku konce iz sjene.
Mi smo po zvaničnoj nauci za nekih 6-7 hiljada godina otišli na mjesec, šta tek može civilizacija stara milion godina.
Šta znam, sve je moguće...