Vidio sam NLO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
eeeeeeeeeeee, cia snajka, cia

 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Fascinantno mi je da se neka razvijena vanzemaljska civilizacija, sposobna da proputuje medjuzvjezdane distance, skriva od tehnoloski zaostalih homosapiensa, ali zato saradjuju sa njihovim vladama.
Al' baš... Koliko god napredni bili, teško da ce probiti granicu putovanja brzine svjetlosti, pa i ako bi to nekim čudom i uspjeli i došli do nas, sumnjam da bi se krili.

Cvrsto vjerujem da nismo "sami" u beskonacnom svemiru, ali jos cvrsce sumnjam da smo imali priliku da se upoznamo sa vaseljenskim komsijama
Potpisujem.
 

serviser

mumijev drug
Poznanik Foruma
05.09.2019
712
4.467
163
Ketanje brzinom svjetlosti je prakticno nemoguce. Da je foton samo malo tezi ne bi ni on mogao, a pogotovo nesto teze. Naprednija civilizacija bi valjda trebala nas primaknuti sebi savijanjem prostora ili sta vec? A vrlo je moguce da su tu s nama od pocetka, ko kaze da su "oni" gosti.
 
01.11.2019
542
8.156
233
Ekipo :respect: moje mišljenje je da ćemo uskoro dobit potvrdu na nismo sami.
Već dugo vremena se spremamo.
Istina je ta da smo mi ovce koje više ne pasu na livadi već smo zatvoreni u štali dok se ne popravimo duhovno.
Iskreno da sam ja posjetitelj s druge planete nema šanse da bi imao posla s nama... Pogledajte kako živimo, uništavamo jedino mjesto za život. Sve se vrti oko PARA. Da ne spominjem to da smo podijeljeni u tisuću skupina, vjernika ovih onih...
Imamo sreće pa su naši posjetitelji pazili na nas da se ne raznesemo atomskim bombama i uništimo zemlju...
Edit. @serviser slazem se...oni nisu gosti.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ketanje brzinom svjetlosti je prakticno nemoguce. Da je foton samo malo tezi ne bi ni on mogao
Upravo u ovome je kvaka.
teoretski bi bila potrebna beskonačna energija, koja ne postoji, a i da postoji, masa čak i jednog elektrona postala bi beskonačna
A vrlo je moguce da su tu s nama od pocetka, ko kaze da su "oni" gosti.
A šta misliš o tome da smo mi gosti sami sebi? Možda smo razgulili sa marsa ovamo, jer je tamo "zahladnilo"?

Mnogo je tu nepoznanica... Neka nauka radi svoje... :razvaljen::
Dokazi, dokazi, i samo dokazi, na tome se nauka i zasniva zar ne?
 
Poslednja izmena:
01.11.2019
542
8.156
233
Teško je danas i nauci vjerovat. Dokazi su tu samo mi nismo dostojni da ih vidimo. Naše države rađe imaju tajne projekte. Kada dobijemo prve vijesti, prvu potvrdu ili dokaz to će bit 1%istine.
Ameri lansirali svoje space trupe, ja sam se pito odma. Koliko su oni već imali te space trupe?! Kad sam gledao prvi put mislio sam da je ovo sprdnja nekakva. Screenshot_20210117_011629_com.android.chrome.jpg
Nije to sprdnja, nego uvod lagani u nešto što već postoji.
Mislite da i ovo nije neki tip tajnog projekta. Koji je samo službeno u javnosti predstavljen ovako, što se zapravo dešava nikad nećemo saznati jer netko smatra da ni ne trebamo. Možda i bolje da ne znamo...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Teško je danas i nauci vjerovat
A kome bi drugome? :)
Dokazi su tu samo mi nismo dostojni da ih vidimo
Dokazi i služe da ih vidimo, jer ako se kriju onda ni ne služe svrsi.
Dakle, to onda nije dokaz nego tajni dokument, ili kako god već.

Nije to sprdnja, nego uvod lagani u nešto što već postoji.
Mislite da i ovo nije neki tip tajnog projekta.
Ovo što govoriš više liči na teoriju zavjere.
Veze nikakve sa temom i "vanzemaljcima" :)
:)
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Sad će oni, svaki čas. Držali su Zemlju kao rezervnu opciju, ali neki bipedalni, majmunoliki oblik života je usrao motku i napravio pustoš i smetlište od nekad divnog planeta. Trebaju reagirati prije nego postane do kraja jalovo
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Najstariji poznati zapisi su sumerske glinene ploče, a po njima, vanzemaljci su nas napravili kao bioničke robote(robove), da im kopamo zlato. S ovim na pameti, nekako mi je logično da vuku konce iz sjene.
I onda su cekali hiljade godina da im robovi-roboti od kamenog doba stasaju do industrijalizacije :D

Tema oko NLO-a je neiscrpan izvor maste svakog od nas, pogotovo ako ih zamisljamo tvorevinom naprednije vanzemaljske civilizacije.
Moja masta mi sapuce da, ako ikada dopelaju do nas na Zemlju, dopelace na nekim ogromnim letecim naucno istrazivackim stanicama, jer ih ne smatram budalama koje na put od par desetina hiljada svjetlosnih godina salju leteci escajg.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Naravno da nismo sami u svemiru (moje vjerovanje) samo mislim da nas ne posjecuju..zasto bi nas posjecivali ?..mozda ne postoje civilizacije s takvom tehnologijom..mozda uopce nije moguce savladavati toliko sv.godine..a ako i postoji rasa iz svemira dovoljno napredna da dođe do nas..zašto bi došli do nas?..Idemo li mi u amazonu posjetiti termitnjak ?
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Htjedoh procitati, ali 24 sahata nece da makne onaj fenster sto iskoci kad kliknes na stranicu dok ne podas saglasnost sa njihovim pravilima koristenja, a taman je gabarita da zakloni, haman, sve sto pise, a ja him nedam saglasnost i jbg, a bas sam se nameracio procitati, uz kahvu (lazem, pivu derem) sta to ima na nebu, a da je neobjasnjivo :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Nikad nisam vidjeo nlo, valjda i oni bježe od BiH ko đavo od krsta:D
Nadam se da će mi se nekad ukazat ta privilegija, pa makar i van BiH:rofl:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin