VIP Veliki Brat na B92, Pink BH, Pink M

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Jel videste vi ovo čudo. Znam, neki će reći, ne treba se zamarati takvim smećem, ali ono je loodilo. Ja odavno ne gledah onako dobar humoristički program. Oni ljudi pucaju posle 2-3 dana. Neverovatno! A mnogo je jaka šema što su im dali one bele badematile da šetaju okolo: baš mi izgledaju kao da su u ludari. Šta ti je apstinenciona kriza, čudo jedno.
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Pogledah na dve sekunde i odmah prebacih, tesko smece.
Ako do sada nisu uspeli, ovo im sigurno nece pomoci.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Vredni sakupljači bisera navatali ovo iz VIP VB

Dragan Marinković Maca:
- Talentovan je ko moje levo mudo posle ejakulacije.
- Ujeo me komarac za jaja. Valjda mi je tu krv najslađa. laugh.gif
- (pevajući Čolinu pesmu) Zagrli me oko pupka a može i niže, osjetit ćeš nešto tvrdo što se stalno diže, što se stalno diže...
- Šta mi gledaš dupe, gledaj me u potiljak, ba! wub.gif
Goga Sekulić:
- Idi kod Velikog Brata, traži da ti daju neki piling da opereš ruke.
- Ljudi, da li je tolerantnost kad parkiram auto tamo gde je zabranjeno?
- Ako je šest puta tri jednako 18, koliko je onda tri puta šest? laugh.gif
- Meni je neshvatljivo da plačeš, to je nešto mnogo intimno. Pre bih se skinula gola pred kamerama.
- Pitali su me da li hrčem i ja sam im lepo odgovorila - ne. Jednom sam celu noć ostala budna i nisam hrkala. blink.gif

Saša - Đani Ćurčić:
- Šta su mi ovo dali, ja dve rolne toalet papira potrošim za minut.
- Kad me uhvati nostalgija, ja bez problema potrošim 100.000 funti, ili jednostavno kupim "ferari".
- Kako nisi čuo za Artura Takača (atletičara, prim. nov.)? Bio predsednik Olimpijskog komiteta, igrao fudbal u Partizanu. roflmao.gif
- Ne znam da li znate, ali som pliva 100 kilometara na čas iz mesta.
- Emina ima listove ko Safet Sušić.
- Ajkule su super, igraju se s decom i pomažu u radu s ljudima! U, jebote, pa to su delfini.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ne mogu da verujem da je neko citirao reci ljudi koji zive tamo. Zar vi ljudi nemate pametnija posla nego da ih gledate po ceo dan i posle ih citirate. Mislim citati su donekle OK, ali takve provale mogu da se cuju od ljudi svaki dan, samo sto niko ne obraca paznje. Bitno je da je to sa TV-a. I takodje se slazem sa green-om, veliko razocarenje U B92. JBG pare i gledanost su bitniji, POz.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Ne mogu da verujem da je neko citirao reci ljudi koji zive tamo. Zar vi ljudi nemate pametnija posla nego da ih gledate po ceo dan i posle ih citirate. Mislim citati su donekle OK, ali takve provale mogu da se cuju od ljudi svaki dan, samo sto niko ne obraca paznje. Bitno je da je to sa TV-a. I takodje se slazem sa green-om, veliko razocarenje U B92. JBG pare i gledanost su bitniji, POz.