visibaba

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2011
10
1
0
27
Ljudi booook:vb_wave:. Imam jedno pitanje, trazio sam po forumu i nisam mogo nac odgovor pa sry zbog nove teme ako vec ima nesto slicno. ;>.Presadio sam biljku prekjucer, i sva je bila spigana ko visibaba kad sam je stavio u drugu teglu, evo danas vecina listova se oporavilo, ali ima njih par sta su osuseni - njih sam otkinuo ( nadam se da sam dobro napravio ), ali ima i njih par sta su ajmo rec " polu-osuseni " ako znate na sta mislim, jer bi mogo neko dat savjet da i njih otkinem ili da ih ostavim?

Ako neko moze za sad rec sta da radim.Znam da ce bit tesko bez slika, ali slike tek sutra mogu stavit.
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
pa pazi hahahaha kolko sam ja shvatio da si ti ne siguran po pitanju "da li da ostavim ili skinem listove" haha pa daaj...
uradi jedno, uradi drugo, vidi sta ce se desiti, iskustvo je ucitelj :) a drugo zasto su ti takvi listovi, gnojio??? ne??? ne verujem da je od presadjivanja mada mozda je nisi zalio.......slika??

e gotivan je ovo trip kad pokusavas da otvoris gvozdena vrata nekom, ali jbg on ne daje kljuc hahahahHAHHAHAHAHA
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma oporavit ce se ako ima sve potrebno u zemlji i ako ima sunca ;) samo zaljevaj kad je potrebno i imaj strpljenja :D
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....nutrijenti odnosno hrana......to ima svaka kvalitetnija zemlja.......treba ih imat dovoljno a opet ne previse da se spali mladu biljku......
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
jednom kreten uvijek kreten :icon_lol:

dete kreten.. to ti je facebook sindrom, dijete nema pravih prijatelja, i onda misli da će nekoga istuć ko u igrici Street Fighter, pritiskom na gumb, a pobjeć će na način da stisne Escape...

pa frajeru, ovo nije dating service, imaš u oglasniku ljudi koji su se voljni nać s tobom.. hahaha, a da se nađemo,,, auuu, hahahaha... ne izazivaj vraga...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pa neću stavljat svoje, stavit ću tvoje podatke :)

a neda mi se nalaziti s debilima, tj. bolje rečeno s djecom!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......SiD daj pliz banaj debila, neda mi se citat ta njegova govna a i da ne unistava forum vise........

.....a ja odo na jednu dobru pljugicu.....