visina biljak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.04.2011
35
8
0
43
Pozdrav ljudi. imam jedno pitanje. uvjek san sadia vani i znan pretežno sve kako to ide. al nisan sadia već godinama.A ove godine san stavia 3 komada, čisto nako iz zajebancije.
Jednu vani a dvije san proba staviti na tavan. na krovu je stakleni prozor i ima sunca. rastu ka blesave, Pola metra imaju. več su grane izrasle. Bolje rastu ove dvi na tavanu nego ova jedna vani.
E sad zanima me, pošto mi je mala visina na tavanu nekih 1,20 m. Što da radin ako budu veće od te visine. jeli pametno otkinuti vrh. jer na vrhu nakraju sezone najviše kifa, cvijeta ima. Namjerno san ih stavia u malo manje posude samo da ne dostignu veliku visinu, al bojin se da bi mogle prerasti 1 metar.
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
da, prerast ce ti 1m. a sve ovisi o sorti, ako je indica onda ce ti bit oko 1,50m, a ako je sativa ona ide preko 2m. ne preostaje ti nista drugo nego otkinuti vrh. mislim da ti je prekasno za lst.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Stavi slike ako možeš, meni se ovako "na prvi dojam" čini da ti se ta na tavanu
samo razdužila zbog nedostatka svijetla.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Slozio bi se s He-manom...

I savjet bi bio da otkines vrh odmah...tako da ti se pocne granati biljka...i kad se razgrana par cm, otkini i te vrhove...pa ces imati nizu, ali grmastiju biljku... ;)