Visina biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.11.2017
0
6
3
25
Postovanje novi sam ovdje i prvi put pocinjen sa sadnjom imam jedan auto tutankamon za pocetak dok se malo ne ispraksiram dakle stavljen je u čašicu prije tjedan dana i raste samo u visinu pa me zanima jel to tako norm ili ne ispričavam se ako vec ima negdje ova tema nisam je mogao nac hvala unaprijed svima na savjetu
IMG_20180323_081259.jpg
 
27.11.2017
0
6
3
25
Ako nema odgovarajuće svetlo samo će se izduživati.
A imas li mozda neki savjet ja nju planiram presadit van kad za to dode vrijeme tu gdje zivim je bilo stvarno toplo do prije dva dana i drzao sam je na sunce al onda je opet zahladilo i bilo me strah da ne propadne pa sam je stavio pod led lampe koje imam u kuci nisam u mogućnosti napraviti boks jer stv nemam gdje sad nezmam sta da napravim a ovo sam ionako samo zelio pokusat da imam sta pusit ljeti a planiram posadit jos par obicnih biljki kad dode vrijeme za to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and WEEDetix

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
A imas li mozda neki savjet ja nju planiram presadit van kad za to dode vrijeme
savet je da ne trosis menke za dzaba nego da sadis kad za to dodje vreme, ne da si pozurio nego i-hajjjj... automatike napolju sadis sredinom 5 meseca, krenuo si jedno 2 meseca ranije :) sad nema nazad al od te biljke se bas neces napusiti
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
kupi balast/prigusnicu,upaljac 70w Hps nije skupo, imas i na kp ako si iz Srb ili na njuskalo ako si iz Hr, snadji se, prerano si krenuo, zatrpaj tu biljku do listica da se ne slomi, primakni kod prozora kao sto ti covek rekao i moli se Bogu ako nemas uslove za ovo sto sam ti rekao, ili CFL sijalice, zavisi koliko si u mogucnosti, srecno prerani covece
 
27.11.2017
0
6
3
25
savet je da ne trosis menke za dzaba nego da sadis kad za to dodje vreme, ne da si pozurio nego i-hajjjj... automatike napolju sadis sredinom 5 meseca, krenuo si jedno 2 meseca ranije :) sad nema nazad al od te biljke se bas neces napusiti
Zatrpao sam je do listova i posluzilo i vrijeme sad imam jednu lijepu curu
to ti je jos prerano jedino sto mozes napravit je u vecu posudu presadit kad izsuši zemlju u jednom komadu sve u novu posudu i zatrpat zemljudo prvih listića i na prozor sa najvise sunca i moi boga brzdo ljepo vrijeme jer bu se inace opet izduzila ....
IMG_20180421_074752.jpg evo zatrpao do listova i srecom posluzilo vrijeme i imam jednu lijepu curu
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ne moras se ponavljat...imas opciju edit...
coek hoce reci to i sta je napisao..sta nije jasno??
ista sorta mozda je ali ista biljka nije definitivno...
za koji dan ce biti harvest a?::poguzi::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent
27.11.2017
0
6
3
25
ne moras se ponavljat...imas opciju edit...
coek hoce reci to i sta je napisao..sta nije jasno??
ista sorta mozda je ali ista biljka nije definitivno...
za koji dan ce biti harvest a?::poguzi::
Brate neznam sta oces rec da sam drugu uzgojio pa je predstavljam ko onu ili neznam uglavnom to ti je ta jer nemam ni volje nit mi ima smisla lagat za ovakve gluposti a ko ne vjeruje ili slicno sta da mu ja radim pozz

vidis da raste i u sirinu :) samo cepaj dalje, mada, posuda je mala, prebaci u vece, uskoro ce procvetati ako je auto
Sta mislis jel pametnije da je u vecu posudu samo prebacim ili da je na sajt u zemlju stavim

uglavnom to ti je ta
hocemo reci da je vec trebao cvetati 5+ dana minimum, bez obzira na pocetne probleme sa svetlom.

hocemo reci da je vec trebao cvetati 5+ dana minimum, bez obzira na pocetne probleme sa svetlom.
Pa sta da ja radim nadam se da ce uskoro jer je konačno zaredalo lijepo vrijeme
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Zelim reci da mi je gotovo nemoguce poverovati da je to ista biljka kao ona na slici iz marta, osim ako nisi drzo pod lampom, jer su niske temp bile da bi se biljka tako lepo i pravilno razvila, ali sam ja lud onda definitivno.. :rofl::thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.