vitki i napuseni

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Jel to ima neke veze?

ja sam strejter, ono, ne pijem ne pusim i tako to,

al me jebe ovisnost od dorucka rucka vecere i nekoliko uzina izmedju.

I 120 kila zive vage kao posledica te ovisnosti.

Pa sad, nesto sam mislila, svi konzumenti trave koje poznajem su vitki (no, jebiga, mozda mi uzorak nije reprezentativan).

Korelira li upotreba vutre sa smanjenjem telesne tezine?

Ako da, onda ce da se bacim na uzgajanje, majkumu.


:maryjane:
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Prvo majkumu zasto postavljas pitanje 2 puta?
Drugo, od trave se mozes samo udebljat a ne smrsavit posto okus dok si napusen dobije novu dimenziju. Primjer mogu recimo tocno uzivat u svim okusima od kojih je sastavljena bilo koja hrana dok kad nisam napusen jedem iz cisto neke rutine. Kad sam high jelo je uzitak.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
vjerovatno je kliknula submit i tema se postala, a forum nije o tome obavijestio jer se nekad desi i to.. i tako jos par puta i eto :)
 
20.06.2007
17
3
1
34
@brener- nije to zato što hrana promjeni okus već ti padne razina šećera (zato ti i najbolje paše nešto slatko) pa organizam traži da papaš nešto! Već je netko o tome na forumu pisao!
P.s. ne možeš smršaviti od nekih "preparata za mršavljenje" (a kamoli od trave
Ako hoćeš smršaviti najbolje ti je trčati na prazan želuda (ujutro kad se probudiš), tako se najbolje tope kalorije :))
pozz
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
@ Kara moja trava ce samo da te natjera na grijeh i tovljenje :))) ponekad potpuno nepotrebno... koliko puta ja ni gladna ni zedna i na kraju sam u kuhinji maltene pecem tortu....tako da nije bas dobra ta Dijeta/vutra opcija :))) prije vlastita samokontrola :)
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
@ Karakondžula - za mršavljenje ti je kaktus Hoodia Gordonii, a bogami i efedra, ako ti ne smeta za srce. Još bolje - sida cordifolia, ima pitomiji/lakše podnošljiv koktel efedrina.
A općenito, nastoj lijegat polugladna pa ćeš brzo smršat, bez pretjerivanja s rezanjem obroka i slično ... bar ljeti možeš lako smršavit
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
neznam..mene uopce ne pere taj munchies..cak nit nemogu jest kad sam napljugan..nekak mi je sve pretesko i presporo...sta ja znam :)
 
21.05.2008
20
0
0
43
Draga, najbolji dijetni proizvod je SEKS.. Nema sumnje.. Čovjek najviše mršavi, kad je
uzbuđen.. I najpozitivnije to podnosi.. IMA 700.000 dijeta, no ni jedna nije kao sprava na
pravome mjestu! Samo razuzdano draga..! No na ganji moš bar zabrijat da si mršava!
No hard fellings.. Shake that bootie hun.. (ljeto je ljetnje "šetnje", na otvorenom, čovjek
da se otopi)..
Il možda bicikl, al onaj u pokretu! Stepenice.. Samo bez preparata draga..
Možda L-karnitin(nije skup), al treba se gibat, Š E T NJ A O B A V E Z N O..!!

BEZ ZNOJA, NEMA TANKOG SLOJA, LOJA...!!!

(plivanje)


H 2 O - =m 0 kalorija...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ma, nista lakse...izbaci jelo nakon 6 popodne i eto te... uvijek pali samo sporije od svih ostalih dijeta. zajebi preparate, dijete razne, napitke i kurce palce.... nista nakon 6 popodne i lagano se topis :) strpljenje...

mnogi hvale Herbal life napitke, naturaln 100% skupo za popizdit ali kaze RADI :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Moras jesti puno, tipa 5x dnevno, to ti ubrza metabolizam i kalorije brze sagorijevaju
Znaci jedes kad si gladna al pomalo
Al male obroke, fakat MALE(tipa za dorucak 1-2 jabuku il tak nekaj, a ne 4 jaja i 23 hrenovke i 9 cokolada)
Unosi puno proteina (u prijevodu jedi meso, po mogucnosti piletinu i ribu jer one nemaju masti) i malo ugljikohidrata (znaci baci kruh i tjesto) u organizam, i naravno malo masti (a masti ima u cokoladama i desertima)
Pij puno vode posto ona razbija celulut, i znoji se... sad oces trcat, hodat, bicikl, sex, teretana il ces mlatit s motikom po korovu to je tvoj izbor, al se znoji
Jedi povrce jer ono nema kaloricnu vrijednost
I ne jest 3-4h prije neg ces ic spavat
Mrsavit zapravo uopce nije tak tesko kak ljudi briju samo sto se moras samodisciplinirat i odricat, al ne tolko kolko ljudi misle!! Znaci mozes jest i mrsavit.. Samo treba dozirat.
MAJKUMU!!!

EDIT
E a sto se trave tice ja kad se udimim unistim pola frizidera
Jedina stvar koja mi se da radit nagensan je zderat ko djubre :D
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
mislim da od ovih preparata nista ne funkcjonira osim efedrina u kombinaciji sa aspirinom i coffeinom (o tome mozete vise procitati na forum.teretana.net)
l-karnitin i ostale gluposti NE, to ne djeluje.
za mrsavljenje je najbolje malo proučiti o hrani, cardio treningu,skupit malo volje i rezultati sigurno nece izostati.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jeje fino to ti bilderi sve opišu, sam zaborave na par stvarčica

Efedrin je alkaloid, veoma sličan amfetaminu i metamfetaminu, samo što je on dobiven ekstrakcijom iz biljke dok se ova govna spidare dobijaju kemijskim putem.. Iako ima i sintetičkih efiedrina na tržištu, i to dosta..
Pošto uzrokuje povećano lučenje dopamina neki smatraju da može izazvati ovisnost (a neki tvrde da je povečanje lučenja dopamina premalo da bi se moglo govoriti o ovisnosti)

Al na stranu teorije, upozno sam ja par zabrijoleca bildera koji jedu efiće i bogami momci rastu ko telad.. tak da to bas i nije dobar ucinak na organizam ak tako neprirodno brzo rastes

A i jedno sam si i ja čvakno efić prije teretane i osjećaj je bio poznat.. slično ko na zrzi, samo manjeg intenziteta, al pun si energije i tjelesne mogućnosti su ti veće, koža se ježi, i imas onaj buzz u glavi samo ne tako jak.. tak da sam to odma odjebo jer je bilo fakt slično spidu

A ovi koji ih jedu redovito vele da su nekad mega umorni poslje treninga (al ne ona normalna umorenost, nego radzdrazljivost, nist ti se neda i tak.. ko na spidu :D), povecan krvni tlak, depresijica (jer pada pad lučenja dopamina i serotonina nakon par sati) itd...

Tak da ak neko ide u uzimanje ovakvih stvarcica, moras prvo znat kaj je to i koje su stetne posljedice i tek onad uzet.. Znam da je svima privlacno dobit neke rezultate na brzinu, al kolko god dobrog u tome, tolko i loseg...
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
pa naravno da se treba informirat prije uzimanja zato sam i naveo stranicu na kojoj ima puno informacija o tome...
inace od efedrina se ne izgrađuju mišići već se gubi salo zbog nekih procesa koji se događaju u tijelu kod uzimanja efedrina u kombinaciji sa kofeinom i aspirinom tako da ovi tvoji momci nisu rasli od toga.
i nemoze se postat ovisan o tome a pogotovo ako se to uzima tokom nekog kratkog perioda npr dok se zeli mrsaviti.
ako covjek nema problema sa srcem i tlakom onda to nije lose kao pomoć u mršavljenu. naravno uvijek je bolje bez tih dodataka :)
 
20.06.2007
17
3
1
34
Ja mislim da efederin služi isključivo za snagu (izdržljivost) to je ko da popiješ puno kofeina!! I od toga sigurno nisu rasli, možda su se momci znali pravilno hranit prašili po puretini, posnom siru,...i dobro trenirali!
Najbolje je uzet bcca (aminokiseline) to čuva mišić od trošenja-znači brže se troši mast i uh
Jer inaće kad nešto radiš (bilo šta-znojiš se) prvo se troše proteini, uh pa onda masti...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Je naravno, ne povecava ti se direktno misicna masa od efića (kao recimo od kreatina), al on je uzrok neprirodno brzom napredovanju, jer trening odradis s 20% vecim intenzitetom.. a normalno da se i hranis mnogo kad si u treningu i ak zabrijes na to
a sad zabrij da odjednom dobis 20% na snazi, nije to bas prirodno, a ni zdravo..
Iako neki zagovaraju da se pravilnim doziranjem moze proci bez posljedica na organizam, al zajebi ti to, cim postoje najmanje indicije za stetnost to je to
Al ovo je vec offttop, moze se smrsavit na milju nacina, sto s dodacima, sto bez, bitno je da imas fokus na to, potrebna su i odredjena odricanja, al da se to smanjit na minimum ak pazis sto jedes, kad i kolko, a i moras se naprezat i tjerat tjelo da pali mast i trosi alorije
Ugl ak je kritikala da ti kilaza utjece na zdravlje onda vec moras razmislit dobro o svem tom, jer kad ti se s 40-50 zacepe zile pa ti kihne srce a ti u grob, e to je ruzan scenario, a desava se cesto
PIS
 
05.06.2008
35
0
0
44
ne mogu odluciti Brusicu jesi ti izvalio vecu glupost ili onaj debilder nakon tebe :D

Brus, dijeta koju ti preporucas, vishe proteina, malo ugljikohidrata je brz put da te cesta mlatne posred cela. :) probala i zakljucila da to nije dijeta vec ubrzano unistavanje jetre, bubrega itd.itd.itd.

bilderske dijete uopce ne zelim komentirati. one su namijenjene bilderima, ljudima koji intenzivno vjezbaju u cilju povecanja misicne mase i ne pase nikome tko ne visi min. 6 sati dnevno u teretani.

vutra kao dijeta? buhahaha, ja bi imala 20 kila da je tako :) losh ti uzorak :) od vutre ti samo guza viri iz frizidera a ti svako jutro psujes hlace jer su se stisle jos koji cm :)

ono sto probano funkcionira je pravilo da doruckujes kao kralj, rucas kao gradjanin, a veceras kao siromah :)
znaci da imas minimalno tri obroka dnevno, maksimalno pet uz napomenu da su ona dva medjuobrok i najbolje je voce. ne moras se odricati stvari koje volis, ali jednostavno smanji ono za sta znas da te jako deblja kao npr. slastice, alkohol i sl.
uz to lagano povecaj fizicku aktivnost, ne moras se ubijati vjezbajuci, ali ako volis setati, setaj sat vremena duze nego inace.

takav nacin je malo sporiji od tih ubercool dijeta, ali jedini koji ti ne vraca duplu kilazu i najzdraviji je.

a na kraju krajeva; proradi na samopouzdanju i voli sebe takvu kakva jesi :)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
pri mrsavljenju jedini bitan uvjet ako se proces gleda kroz par godina je potpuna eliminacija kemije i ostalih umjetnih toksina iz prehrane, koze(skin ne goat) i kose.

naime opce je poznato da se organizam od svih stranih potencijalno opasnih supstanci kada ih ne moze izluciti jednakom brzinom kojom ih se u organizam unosi tu istu substancu pohranjuje u masnu stanicu.

dakle svaka masna stanica viska u organizmu nije tamo jer se tjelu sprdnulo da bi to bilo hip i cool, nego zato jer je organizam zastitio mozak i ostale daleko vitalnije organe na taj nacin.

Ne vjerujem u bolesti.. misljenja sam da je svaka losa anomalija ljudskog zdravlja posljedica nepravilne prehrane i trovanja raznim kozmetickim proizvodima koji se na kozu, usta (zubna pasta) absorbiraju i rade mini kataklizme unutar nas samih koje se kasnije i manifestiraju na ruzne nacine koje suvremeni doktori pokusavaju izbalansirat sa JOS kemije sto je apsurd jasan i malome djetetu.

Jedina prava prevencija i nacin zdravog zivljenja krije se u netaknutoj prirodi.

Eh.. sad bi se naslo vecina vas i reklo.. pa ja jedem i zivim prirodno! A ja cu bit bezobrazan i rec.. ljudi.. u danasnjem svijetu laznih etiketa nemate vi blage veze sta jedete ako nije proizvedeno od strane vas samih ili poznanika bez koristenja suvremene tehnologije i procesiranja.


karakondzulo vec sam ti spomenuo da mojem frendu od kojih 130kg vutra totalno zatvara apetit i organizam mu trazi samo vodu kad je high i nista vise.. dok ja dobijem munchies.. ne slusaj nikoga jer svacije iskustvo je individualno, a ovakvim stvarima moras pristupit bez predrasuda i unaprijed donesenih odluka jer si na taj nacin ogranicavas uvidjanje onog sto se uistinu dogadja tebi, a samo je jedna karakondzula tako da samo ona i posjeduje odgovore na tvoja individualna pitanja.