Viza za SAD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Imam jedno pitanje, vezano je uz vizu za SAD i dosje.

Naime, ja sam ko maloljetnik pao s đokom a negdje sam pročito da se turistička viza za SAD nemože dobiti ako ste osuđivani za bilo kakve vrste droge.
Dal ima tko iskustva s ovim i dali itko zna jeli to istina?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Neistina.
Frend je pao 2 puta (i to ne kao maloljetnik), bio i na uvjetnoj čak i dobijao vizu.
I vidio čo'ek daleku zemlju Ameriku :p
 
14.10.2010
34
0
0
32
...mislim da to nikako nemoze bit presudni faktor, ali kad sam ja ispisivao dokumente za vizu za australiju dodjem do stranice na kojoj je prvo pitanje jeste li ikad osudjivani? (ako niste preskocite narednih 10(ak) stranica, preletio sam samo onako iz znatizelje brzinski tih 10ak stranica , nakon toga znaju *ebeno sve o tebi hahaha komedija-gdje, sta kako, kad, skim, kada...ufff...
a inace, ako ti nije bas hitno, uskoro ce hrvatima bit ukinute TURISTICKE vize za US ... napokon :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Da, NATO *ebe kevu... Već su ukinuli za Kanadu, tak da se slobodno možeš do gore prošetati, pa si malo probaj medical kupusa :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Can(nabis)ada je druga priča to moram isto kad tad vidit, al trenutno razmišljam o putu u New York (grad snova) pa ono, negdje sam to pročito (što je očito laž) i pomislio kako nikad neću vidit NY, već sam počeo smišljat kako da se u kofer uguram pa kud puklo puklo... heheheheh

Hvala na sretnim vjestima.

A ovo za ukidanje tur. viza sam čito, što to znači, da ću moć doć na aerodrom i kupit kartu i otić u SAD bez ikakvih sranja ko do sad?
 
01.07.2009
19
0
0
47
Ja sam dobio radnu vizu za Ameriku za rad na brodu bez problema a pao sam s 18 god. s 0'5 grama vuje. I to pred 4 godine, ne bi trebalo ni sad bit problem onda valjda.
 
14.10.2010
34
0
0
32
BigL je napisao(la):
Can(nabis)ada je druga priča to moram isto kad tad vidit, al trenutno razmišljam o putu u New York (grad snova) pa ono, negdje sam to pročito (što je očito laž) i pomislio kako nikad neću vidit NY, već sam počeo smišljat kako da se u kofer uguram pa kud puklo puklo... heheheheh

Hvala na sretnim vjestima.

A ovo za ukidanje tur. viza sam čito, što to znači, da ću moć doć na aerodrom i kupit kartu i otić u SAD bez ikakvih sranja ko do sad?

da, ic ces u U.S. koda ides u bilo koju drzavu europe.... ali radne vize ostaju na snazi naravno...to je drugih par rukava...pozz
 
20.01.2024
7
2
3
24
Imam jedno pitanje, vezano je uz vizu za SAD i dosje.

Naime, ja sam ko maloljetnik pao s đokom a negdje sam pročito da se turistička viza za SAD nemože dobiti ako ste osuđivani za bilo kakve vrste droge.
Dal ima tko iskustva s ovim i dali itko zna jeli to istina?
Starija tema ali se nadam da je netko još aktivan,


Ugl, ja bih trebao se uskoro prijaviti za J1 vizu, kako je prošao razgovor u konzultatu? Jel su zezali zbog vutre?