Vjerujete li?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skoro_normalna

Aktivan Član
22.04.2009
129
8
18
34
share.php


ako nece sliku otvorit...evo link

http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=42812851722&h=7Hp6y&u=xPATX

ovako...dok sam citala kronologiju malko me to pogodilo...kad pogledate sta svega ima na ovom svjetu nebi se cudila ni ovome da ce se dogoditi...mozda je to sve laz...tko to zna osim Boga..al evo iskreno me zanimaju vasa misljenja o svemu ovom..
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Pa i ne verujem bas ali o predvidjanjima se uvek da razmisljati.Zanimljiva su. Ko zna mozda tako i bude nekad,mada nista lepo i pozitivno.Najezio sam se.
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Iskreno da ti kazem, ne da vjerujem vec sam uvjerena da se nesto veliko sprema, a sada hoce li to biti slijedece godine ili za par godina ne znam. Znam samo da se nakon svega sto se desava casa jednom mora preliti. A ljudska zloba nema granica i vremena su losa. Nece na dobro izaci, i nesto ovako ce se desiti. Pesimisticna sam po pitanju buducnosti i ukoliko se ljudi uskoro ne osvjeste tko zna gdje cemo na kraju zavrsiti.
 
15.04.2009
36
5
0
112
Opaka baba. Volim kada se ovako baba pojavi u središtu zbivanja sa naravno već ispunjenim proročanstvima u svom portfoliu. Oni joj daju kredibilitet koji joj je očito prijeko potreban. Sada mogu fino cijelu sljedeću godinu provesti u iščekivanju trećeg svjetskog rata. Jebeno. Sviđa mi se kako se komunizam u tamo nekoj godini vraća u punom sjaju, to totalno ima smisla. Čovjek bi pomislio da ćemo do tada izmisliti neke nove oblike vladanja.