Vožnja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2008
2
0
0
36
ja bas i nisam neka pristalica vozenja mrtav... iako seka i svi kazu da vozim normalno... (ipak ja kontam da je drugacije i da me malo hebe)... ali ipak mi je super zapalit u vozni (bilo) i vozis vozis samo od jednom duuuuu... ta promjena (ludilo)... + jos to sto je dobro je spoznaja da, ako imas samo tu jednu sto te nikak nemogu uhvatit tj najmanja je mogucnost... jer kad vidis palicu/rotirku bacis (nevidi se bas) a ode u pic...m pa te ne skonta....
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Vozim napusen vec godinama i u kakvoj god sam fazi bio, koliko god popusio, kako god se osjeco uvijek sam ajdemorec normalno vozio. OK jednom mi se dogodilo da sam u trenu skrenio u lijevu traku dok sam isao ravno i skoro me kvrcnuo auto u gepek. Tada sam se onako, dosta prepao i kao da mi je trebalo da se to dogodi jer sam oprezniji od onda.
Zelim reci da je dosta bitno dali vozis napusen sa 18 ili recimo sa 22. Sa 18 te trava pegla dosta drugacije(neznas coolirat) pa od tuda i dolaze situacije gdje se malo vise uzjebes i u takvim trenutcima sansa da napravis glupost raste. Kada prodjes tu fazu lagane panike i kad ti trava bude ajmorec nesto normalno, tada i voznja na travi nije tako teska za svladat. Nekazem da treba vozit napusen, najbolje kad si cist, ali netreba se ustrucavat ako si navaren i ides sjest za volan!
Jos nesto. Kada sam napusen, a i velika vecina ljudi koje znam, voze max 30-40. Dakle ljudi koji su totalno opusteni i nezele jurcat jer se neosjecaju tako.Koliko sam samo puta vozio u drugoj laganini bez ikakvih problema.:)
Sve ovo sto sam napisao moje je iskustvo, dakle nemora sve zakacit isti postupak duvanja i voznje kao mene jer, od malena volim aute, citam, pratim tako da mi je voznja cisti gust te na travi samo jos vise zabrijem i podignem koncentraciju!
pozz


EDIT
naravno da netreba za volan odmah poslje pljuge kada si recimo gadno razvaljen!
Tada nista nije sigurno. Najbolje pricekat barem pol sata sat da prodju prvi flesevi pa onda polako put pod noge...pod tockove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avanti_Ultras

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
ja znam par ljudi koji tvrde da voze bolje napušeni, dok drugi ne vole voziti takvi

tako da valjda ovisi od osobe do osobe....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Inace ja i svi frendovi po mojem iskustvu vozimo sporije, koncentriranije i unutar propisa bez divljanja kad se povuce par dimova. Jednostavan razlog za to je sto je i sama voznja unutar propisa super zanimljiva i nema potrebe za divljanjem.

Neznam jel bilo vec u ovom topiku il nije.. al svi obavezno pogledajte.. u svakom slucaju potvrdilo je ono sto je moje osobno iskustvo na temu. Naravno svatko je individualan i netreba donosit svoje limite i ogranicenja na temelju istrazivanja radjenih na ostalim ljudima. Slusajte sebe i svoje tjelo bez egoizma i glupavog ponosa pa se sranja nece desavat.

http://www.youtube.com/watch?v=t3zou4F00Ic
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ja isto iz osobnog iskustva mogu reci da mi je napljugan sasim ok vozit. nevolim to al mi nije bed. uvjek nekak kao da se "otrijeznim" pa budem manje high poslje voznje. inace vozim motor. ali ni sa autom mi nije nikaki bedak.
ali se vozi po propisima i točka. i sve 5.
priznajem par puta mi se desilo da se zablesam u nesto (guzice i sise) putem pa se onak stresem i sam sebe uhvatim u gluposti a sta da je sad ispred mene auto zakočio. bilo bi mi veselo.
al ak se sam onak vozikam s odvratnim smješkom na licu 4o-5o to mi je cista uzivancija.
tolko od mene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
e braka lako nam je kad smo prošli hiljade km i desetine kg :b_woot:

a ova đeca sto ih još vozi trava a ne oni nju,to im ne valja

znaš i sam kad sjednem u šerpu da mi nema većeg gušta :vb_kez:
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
ja sam par puta vozio napusen...
najjace je bilo na autoputu picim 140, sunce obasjava praznu cestu i osjecam se ko da letim...
kasnije sam tek shvatio sta je moglo bit...nikad vise :icon_lol:
 
06.09.2008
8
1
0
44
cesto vozim napusen. tj. mogu reci da to cinim gotovo svakodnevno. pogotovo sto kada uzmem kola mogu ih koristiti da unutra potrpam jos par prijatelja i onda mozemo birati neke bolesne lokacije za pusiti. i da pokucam u drvo, ali nikada nisam imao problema s napusenosti u voznji. sasvim normala vozim bez ikakvih trzavica, zabrijavanja, problema itd...znaci kao da sam strejt. dok jos nisam polozio za kola onda mi je uvijek bilo u glavi da nikada necu moc voziti koliko bi se zabetonirao, ali ipak nije tako. i drago mi je.

nadam se da me ceka jos puno napusenih voznji s mojim prijateljima na bolesnim lokacijama...he,he..
 
08.06.2008
39
1
0
36
Volim da vozim napusen, ali onda ne prelazim 50 km/h jer mi je sve preko prebrzo... jedine probleme koje imam i osjetim su kod parkiranja...fakat mi onda tesko ide jer nemam osjecaja koliko mi je auto...
moja dva isfura koja sam imao u autu dok sam bio napusen...
1. Napusio sam se sa prijateljima na planini i sad je trebalo da se vratimo u grad.Upalim auto normalno i krenem... prijatelj sa zadnjeg sjedista me zove i govori hajde brze,brze daj bolan brze vozi... Pa vozim reko ovo je dovoljno brzo... Svi kolektivno govore napuseni stvore vidis li ti sta radis? A sta sam radio? Upalio sam auto,krenuo ubacio u 2 brzinu sklonio noge sa papucica,uzivio se i pustio da auto ide nizbrdo... :D onda smo stali i umrli od smjeha...
2.hehehe ovog se uvijek rado sjecam...U centru grada ima kao jedan prolaz kroz koji bez problema moze proci kamion..eh ja napusen nisam smjeo da prodjem vec sam lagano rikverc i nazad... heh sve bi to bilo ok da odma pored nije bio kafic pun raje koja me je samo izgubljeno gledala.......

sve u svemu mislim da se moze napusen voziti ali ne pretjerivati sa ludorijama i brzinom....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nisu **** u pitanju
treba iskustvo u svim vožnjama
i vutre i kola

motor trkalica (inače ne volim) pun gas i sve mi bilo super dok nisam izgubio zvuk motora
onda da sam moga usra bi se lagano
sa kolima isto mnogo
i sve to kao neki filing ovo ono
a da sam udario neđe
bilo bi kao da sam trča tom brzinom
kašičicom bi me skupljali da ubače nešto u kovčeg
ili daleko bilo završim u kolica
i što onda
ko bi mi zaliva biljke?
e zato je najljepše imat oldtimer auto i motor
motor parkiraš u sobu a auto pun gas do 140 :ridinghorse:
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
40
Slone zanimljiv ti je ovaj filmić sa youtube-a,

Eto ja sam se baš neki dan uhvatio kako zapravo vozim dok sam high, vozim sporo i oprezno, muzika mi je stišana, čak i pojas nekak podsvjesno stavljam čim sjednem za volan, a dok sam streight ga vrlo često zaboravim.

Ipak nisam mjerio brzinu ali čini mi se da dosta, dosta sporije vozim...
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
vutre i voznja ne idu skupa za mene.
kad sam nahaljen mogu vozit i sve to...
al jednom sam imo lud trip, ja i frend na skuteru i sad vozimo se i neke pripizdine u grad.. vozili smo se ja mislim realno gledajuci jedno 20min.. al meni su tih 20min bila kao 2 sata.. isao sam 40-50 na sat al meni je to bilokao da idem 80na sat.. ludo u glavu..

jednom sam vozio na skuteru sebe i jos dva frenda i krenuli doma svi tu nede zivimo.. i sad dosli kilometar dva od kuce kad ono rotacija zamnom prometna policija bila... zaustavio me a nas troje mrtvi uhaljeni, meni dao da puse ovo ono nije nista alkohola bila.. sva sreca nisu imali test za droge.
ugl kazna je bila 2500kn frend bez kacige, treca osoba na vozilu, tehnici neispravan skuter (retrovizori, tablica na nevidljivom mjestu bla bla bla).
na kraju nije nis bilo jer frendica je cura od policajca koji je bio s njim i sredila je to.. nebitno ugl.

tu sam se sasrao i od onda ne sjedam vise napusen na skut ili u auto da ja moram vozit ako stvarno ne moram negdje ic.. biciklo ili pjeske zakon dok si uhaljen. :)
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ja sam napusen ucio vozit, napusen godinama stalno vozim... Nikad problema, dapace, puno sam smireniji i brijem na cim ugodniju voznju.

Dok recimo motor mi nije gust vozit nasenpu
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
-nesmeta mi ali par puta kod parkinga sam ogrebao autu malo malo:)

kod vožnje sam sebi kažem da pazim

ipak: bolje ne voziti