Vožnja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Meni je zakon kad netko drugi vozi a ja napusen.... A frendu je zakon kad on vozi napusen tak da smo dobar par... Samo lagano i to je to nista se nemoze dogodit.... I pricat s nekim da se ne zakljuca...
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
dosta puta sam vozio pod djelovanjem marihuane, nije mi ugodno a nije mi ni nesto strasno, jednostavno se koncentriram na voznju...makar ima situacija kada dodjem doma i kad sam vec daleko od auta, onda mi padne na pamet "jebote pa mogao sam se tamo u tom i tom trenutku ubiti u sekundu.... ali mozda je to samo moja masta...

makar nebih preporucio nikome da vozi napljugan jer svako se drugacije osjeca za volanom kada ja pod utjecajem marihuane, zato ja sto vise izbjegavam to....

a jednostavno ni ne vozim puno kada pusim, odem sa curom do obliznjeg jezera, tamo zapalimo, i nemam puno do doma, ali u tih par stotinjak metara se moze svasta dogoditi,,,

zato, sto manje voznje pod bilo kakvim utjecajem, osim ciste glave
 
20.11.2008
2
0
0
40
ja ne vozim...i kao suvozačici.....nije mi baš nešto duvat i vozikat se..o rolanju da ni ne pričam
popizdim svaki put...te ti pada...te zavoj....ajd u k
kak bi neki rekli...prst u uvo...ja nemam potrebe za tim...vožnjom naravno:)
okej na duge relacije
aj pozdrav rajo
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
hehe... ja sam i u autoskolu na voznju dolazio uduvan ko malo prase.... nemogu rec da napusen vozim isto kao i normalan, jer je sigurno da bi normalan malo brze ako ne i drugacije reagirao u nekim situacijama, ali tvrdim da nisam opasan po sebe i druge.. koliki bi imao delay, tolko brate sporije vozi :D
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
meni je u vecini slucajeva nije to sto mislim da ne znam vozit napusen nego posljedice s policijim, uhvati te da si konzumirao drogu, do 20,000kn kazne, oduzimanje vozacke i ponistavanje vozackog jos plus ako te pretrese (smijo ili nesmijo nije bitno) i nade ti vutru.. shit.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Rađe neću vozit,pogotovo motor,a ako se mora,polako...

:Svaki dan sanjam autoban,kud god da krenem samo makadam...:thumb:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
u crnoj gori sada imaju narko testove pored alco testa
i ako ima gudre pri testu stigne na kuću prekršajna prijava zbog vožnje na tome i tome...
bruka
sve u svemu treba str8 vozit jer daleko bilo ako bude neko sranje i izvade krv to će im biti glavni razlog za incident
još ako provale da ste pušili ono čudo od "skunka" ...po njima koncentrat,jbg retardi
 
08.08.2005
6
0
0
u razmeri otpr. imam 70% provozenih sati navandu, naspram 30% strejt.. Vozim dve godine vec. Jbg sve sam u tim nekim situacijama. Ali nikad hvala bogu nijedan incident nisam imao. Zaustavljala murija sijaset puta (zbog sjebanog fara ili chisto rutinski), sve normalno... Uglavnom, trava nikad nije loshe izuticala na moje vozachke sposobnosti. Totalno mi je svejedno.
Samo promishljeno ljudi!
 
16.07.2008
24
0
0
35
To ovisi od osobe do osobe i od raspolozenja ja mislim, recimo u autoskolu sam doos napusen ko svinjce i iso vozit, malo me stislo previse sam mislio na to "kako sam napusen lose cu vozit" i stvarno katastrofa sam vozio, reko nikad vise no nakon toga sma probo jos jednom bas se opustit i uzivat u voznji i od onda ide bez problema, no opet za svaki slucaj preferiram voznju u normalnom stanju :)
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Ja sam jedno 5-6 puta doso na voznju napusen i bas sam dobro vozio onak oprezniji sam vise pazim i gledam okolo!!!
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
G e r o n i m O je napisao(la):
@Balcan
Sad ih imaju i u hratskoj.......narko testove

koje sranje....jos ne vozim ali to je tak sjebano jer u biti ne bi smio pusiti bar par dana prije voznje...jel? Kakvi su testovi? Jer ak se dogodi sudar ili tak nest i fino ti izvade krv il ih popisas a po tome ko pusi i samo jednom tjedno nebi trebo vozit....
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ti testovi su sranje. Lazni pozitivi su dosta cesti u njima, da ne spominjem da i od pasivnog pusenja trave mozes bit pozitivan
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
nemoj vozit napusen i sve je super i sve je za pet strpi se kad se maknes od volana i spremis auto il motor onda uzivaj koliko ti dusa oce....
 
14.06.2005
9
3
0
41
ja cesto nemam druge opcije nego pusiti u voznji, onako kad furam s posla ili na poso, u autu i rolam i pusim i nemam nikakvih problema, imam vise iskustva sa travom nego sa volanom, mislim da to puno znaci. Nisam napravio ninkakvih prekrsaja, ne vozim ni sporo ni brzo, voznju pustim onom dijelu mozga koji to najbolje zna a ja razmisljam o drugim stvarima, tako da motorika radi za sebe, samo mi se zna desiti da stanem na semaforu kad je zeleno, i cekam dva kruga :)
I pusim samo kad se vozim po poznatim cestama, ako odem u drugi grad onda je belaj, jednosmjerne i te pizdarije.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sve je to ok,ali je ipak poželjno izbjegavati.I ja slabo gledam na to tako da i nisan baš dosljedan da pričan puno.
 
21.11.2007
19
0
1
da da....ja isto volim zapalit u voznji....ali onda isto pazim na brzinu i te stvari....ponekad se zna dogodit da tolko zabrijem samo na voznju i da zab skrenut di trebam...hehe...