Vožnja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
E svaka èast....ovaj video je prva liga i toèno pokazuje onako kako i je da marihuana poveæava koncentraciju i opreznost za razliku od alkohola. E sad ako je netko budala pa tako i vozi (a ima ih dosta na žalost) opasan je za volanom bio on napušen ili ne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avanti_Ultras

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Istina....da ne bude zabune; marihuana neæe poveæati vaše vozaèke sposobnosti nego eventualno može poveæati opreznost i koncentraciju za razliku od alkohola. Zato bolje izbjegavati vožnju jer se tada možete skoncentrirati i posvetiti drugim stvarima.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Mislim da ne treba izbegavati voznju pod dejstvom marihuane. Vec ne treba ni pomisljati na to!

Moj drug vozio napusen i sleteo s puta. Nije se povredio samo je malo ostetio kola. 1000 puta sam ga pitao da mi isprica zasto je izleteo sa puta. I na kraju mi je priznao da mu se ucinilo da ce da ga udare kola sa kojima se mimolazio. Kaze na milisekund je secnuo volan i vec je bio u njivi :D
Sto je najgore on i dan danas vozi napusen i ponekad pijan. retard...

A moj cale je kao mlad imao prevrtanje sa kolima jer je vozio mortus pijan. Jedva zivu glavu izvukao. Da nije ja sad ne bih kuckao po tastaturi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Milijunas_S_ulice

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Da stvarno, nisam za to da se pod ikakvim psihoaktivnim supstancama vozi...ako ne zbog vas onda zbog drugih.

Posle svega je kasno da se hvatamo za glavu...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
meni je baš super kad se navarim pa nemoram da vozim a da frend vozi i da ga to ne bedira. zato jer bi meni to bio totalni bed.
 

vec

01.12.2006
49
0
0
kad se naduvam, upalim si muziku malo glasnije da mi bass tuce u glavu i onda se fino polako vozim. skroz se koncentriram onako na voznju.
nikad do sad nisam imao problema sto se tice toga, a masu puta sam vozio naduvan.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kanehbosem je napisao(la):
meni je baš super kad se navarim pa nemoram da vozim a da frend vozi i da ga to ne bedira. zato jer bi meni to bio totalni bed.
vec-perec je napisao(la):
kad se naduvam, upalim si muziku malo glasnije da mi bass tuce u glavu i onda se fino polako vozim. skroz se koncentriram onako na voznju.
nikad do sad nisam imao problema sto se tice toga, a masu puta sam vozio naduvan.
onda si ti moj novi najbolji prijatelj he he he
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
to i je predobro kod vutre, mozes se koncetrirat i vecinu stvari mozes skoro pa normalno radit-zavisi od kolicine vutre... a kad si pijan nista... mos se ubit..nista... :kenny_revenge: fuck alkohol
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
P.P. je napisao(la):
to i je predobro kod vutre, mozes se koncetrirat i vecinu stvari mozes skoro pa normalno radit-zavisi od kolicine vutre... a kad si pijan nista... mos se ubit..nista... :kenny_revenge: fuck alkohol

jel vi to pokusavate da dokazete kako se napusen bolje vozi ?
ili da vam nadjem vase postove kako pricate da nekada krenete po neku stvar a onda se zapitate gde ste krenuli...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Kezman BG
I mene brate otkida isti trip celo vreme sve u retrovizor pogledam i utripujem se da ce me zalepiti otpozadi kad mi se bas onako priblize blizu mada sam to resio pre mesec dana bar mislim da sam resio.
Miss Betty Bowers
O tome kako sam, svih ovih godina, zbog trave zabrijala da sam drugi Mesija ili u krajnjoj liniji inkarnacija nekog supermudrog eternog božanstva, neæu sad...
skyhigh
ma kakvi po malo ) ja kad uzmem cim,dva obavezno me stondira za 10 min i spava mi se,
embrlajzer
Paranoja, ubrzan rad srca, drhtanje, visok pritisak... zbog preforsiranja jakom gandzom. Nimalo prijatan rad. Umjereno ljudi, isto k'o sto ne valja popiti 3 deci alkohola na eks ne valja ni vutru forsirati.
Joe
Paranoja, povisena tenzija ponekada, smanjena komunikativnost, ponekada, umor (ponekad).
Nego da pricamo o dobrim iskustvima?
robot_minimal
lol

"ne ostavlja" - los izraz.
manje nego ostale psihoaktivne stvari ostavlja.

nemoj biti naivan.
Snup(S)
Bio je to konstantan strah i paranoja.npr.izasao sam iz zgrade i uplasio se mraka,onda sam trcao izbezumljen ulicom itd,zvuk mi se dosta promenio,npr kad sam slusao ziku,cujem vokal i gitaru u pozadini.i nista vise!!!
Korisnicko vime
Juèe sam sa devojkom popušio jedan dzokiæ,srolan od èistih hedova poslednji što mi je ostao od prošle berbe, sad veæ èupkam sa nove biljke.
Kontali da peèemo palaèinke, pa da gledamo neki film. Nije prošlo 2 minuta od kada smo ga ugasili, njoj poène da se vrti u glavi. Ja joj kažem da sedne
i iskulira što je i uradila ali ne pomaže, sve joj je gore. Lupanje srca, tresu joj se ruke, onda je posle poèela cela da se trese (kao ono kad je meni hladno ali kaže da joj nije bilo hladno). Onda sam joj dao da klopa èokoladu i stalno je pila vode,
ali ni od toga joj nije bilo bolje.
Bloodspiller
Ja nisam imao loših iskustava sa vutrom ali sam puno puta vidio izvrtanje.
avatar
Evo, citam poruke i prepoznajem sebe u pricama o paranoji i lupanju srca. Pre jedno 5 meseci sam pusio sa drugom, jedan joint, i pocelo mi se vrteti, srce je lupalo neverovatno brzo, pocela me je hvatati panika i na kraju sam seo na pod i tresao se jedno 2 sata misleci da cu umreti od srcanog udara...
Kobaja
Pre par godina blage depresije i lupanje srca ali sada, sa iskustvom, toga više nema
Hepi_zirafos
Tu i tamo me znala oprat paranoja, a samo jednom peckanje kod srca od neke lude vulje...ali to je prošlost. Sad samo èilam...
Ras Tafari
Ja sam jednom imao takve stravicne tripove da sam mislio da cu poslje toga dobiti PTSP, starci isli spavat a ja zapalio jedan, i ono popusio ga u nekih 2 min i kada sam bacio opusak, ono u podsvjesti osjetim neku jebenu jezu, nakon toga pocmem se kretati i vidim kako stvari iza sebe ostavljaju tragove, hodam sve vidim u jebenim tragovima, odem se napiti vode, i vidim da je voda udarila o metalni lavabo ali ja jebeno nista necujem nego cujem udarac vode

Sto se mene tice pusite dan i noc,probajte i avion da vozite naduvani ali vidim da vas je dosta mladjih ovde pa bi vas ipak posavetovao da ne pusite dok vozite.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Džoni Snežni

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
bas tako neznalice...

Dovoljno je da cimnes volan na mili sekundu i to je to nema te.
Vutra treba da se pusi kada znas da sledeca 4 sata nemas obaveze i da posle mozes jos i lepo da se ispavas.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
neznalica je napisao(la):
P.P. je napisao(la):
to i je predobro kod vutre, mozes se koncetrirat i vecinu stvari mozes skoro pa normalno radit-zavisi od kolicine vutre... a kad si pijan nista... mos se ubit..nista... :kenny_revenge: fuck alkohol

jel vi to pokusavate da dokazete kako se napusen bolje vozi ?



ne...samo hvalim vutru i serem po alkoholu...
nebi nikad vozila pijana ili napusena... nisam jos ni punoljetna-znaci jos ne vozim...samo letim za sad...a i kad budem vozila neznam bas...
a i iz malog sam mjesta, tako da mi je od doma do mjesta gdje pusimo 10-ak min...i gušt je posli nadimljen ic kroz grad.... i gledat ljude....