Vožnja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ti malo pozitivnije trebaš gledat na život, bez obzira na svoju bolest. Dok nestaneš na kraj svojim crnjacima koji su očiti u skoro svakom tvom postu neće biti pomaka u pozitivnom smislu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73 and evome

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
@evome , imas puno pokusaja da ti se pridje i pokusa pomoci. Prvo moras nauciti kako se koristi racunar da bi se moglo s tobom komunicirati uopste. Ovako je sve besmisleno.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
generalno volim voziti napuhan. ne razvaljen da ne mogu da koristim mozak (to kad mi se desi iskuliram malo da dodjem sebi pa krecem) vec onako prijatno cacnut, otvorim prozore, pustim muziku, postujem sve propise, kao da se nalazim u nekakvoj igrici i samo gledam ljude koji me preticu i zure negde a ja imam svo vreme ovoga sveta :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cronovi83

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Trava definitivno nije ni blizu pogubna u vožnji kao neke druge stvari ( a i to je od osobe do osobe ) , ali po nekim postovima ovdje bi se dalo zaključit da je čak bolje vozit napušen. A to mi nije baš primjereno ovom forumu jer ovaj forum je bar meni puno ozbiljniji od toga.
U autu ,stroju ,motoru , bicikli ,role ma bilo što uvijek je bolje bit čist.
Mada kad bi morao voziti na nečem trava bi bila prvi izbor ;)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
To je tvoja stvar izbora.;) Neki nisu sposobni ni hodati kad se napuše a kamoli nešto drugo. Iskreno što se tiče bicikla meni je čak veći gušt i namam nikakvih problema. Vozim bezprijekorno. A izvukao si pogrešan zaključak. Pročitaj sve postove i skontaćeš da se nepreporučije vožnja u napušenom stanju baš zbog različitog djelovanja od osobe do osobe. Toliko o ozbiljnosti toga.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoVaseline and graf

JA_SAM

Banned
Banovan
12.02.2016
18
10
3
27
Ja mogu voziti naduvan, al ne volim bas.. nekako se sav istripujem, mada odma dosta vise pazim :D ali imam druga koji jurca nenormalno i kroz grad kad ide i svuda, a kad se napusi ne prelazi 40 na sat, i nije jedini, s kim god sam se vozio dok je napusen dosta sporije vozi, tako da nemam nista protiv toga :D
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ja kada sam naduvan , vozim puno opreznije nego kada sam normalan odnosno vise pazim , vozim sporije , postujem znakove jer tripujem da ce me murija zaustaviti ahhaha :) Uglavnom ne vidim nikakve lose posljedice , ako si dobar sofer onda si dobar sofer , marihuana nije alkohol da ces sad glumit frajera i vozit 150 km/h po gradu i preticat aute i slusat narodnjake sa otvorenim prozorom i sa istetoviranom rukom van prozora ahahaha :) By the way ne cugam ni ne slusam narodnjake al eto dao sam primjer vecine kad se napiju . Marihuana te iskulira , nevidim sta ima lose u tome da budes iskuliran vozac definitivno puno bolje nego zivcan . Neki ljudi nemogu ni hodati kada su naduvani al eto to je od osobe do osobe , ja mogu funkcionirati normalno , samo sam u svemu malo oprezniji kada sam uduvan i to je to .
 
Poslednja izmena:

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
da ja ubacim neke svoje utiske.navaren nemogu vozit ni pod razno cim sjednem za volan čuka na 1800 neznam krenut koja je pedala za šta.jednom sam vozio po poljskom putu sa upaljenom pozicijom i cimao se kako do da ne vidim dalje od jednog metra kakva je to mrakača kak sam se to upušio da bi nakon par min skuzio da nisam svijetlo upalio.niti nakon par sati od paljenja baklje ne sjedam za volan jer me previse uznemiri tako da prepustam volan javnom prijevozu kolegi ili ženi.preporucam svima cak i onima koji mogu vozit navareni vizine ili neke druge kapi za oči jer ako naližeš dobijes kaznu ko za 2.5 promila.bajk može uvijek makar je malo nespretno na 10ak pivi ali ide i to.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and xcx

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Uh voznja i vutra.
Sve ovisi od čovjeka do čovjeka .
Meni osobno nije ni malo problem, i definitivno vozim sasvim opušteno, pustim muziku ili predam se tišini i lijepo po ograničenju sve. Čak je totalno zanimljivo voziti po ograničenjima :D
A za oci, ako baš sijam ko fenjer, kapnem kap vizina i to je to.
Oci ko maglenke budu nekad hahahha
 

Prilozi

  • IMG_20180428_074008.jpg
    IMG_20180428_074008.jpg
    115,3 KB · Pregleda: 35

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Eeee, onaj gust kad nedeljom krenes na pecanje, odvojis se sa asfalta na neki nepoznati makadam, koji vijuga kroz oranice, drug vec mota, vuces par dobrih dimova, dok masina lagano kulira u drugoj brzini i bez noge na papucici gasa.
Priroda lijeno promice kraj otvorenog prozora, poneka grana pomiluje dziberski lakat izbacen kroz isti.
Uzivas u neizmjernoj ljepoti prirode, sjedis a ides, posmatras kako njive nestaju u retrovizoru, a put ulazi u gustu sikaru, dok okresane grane veselo grebuckaju vrata.
Uvuces istureni lakat, malo pritvoris prozor, da te neka nestasna, izdzikljala, grana ne sibne po licu, uzivas u klepetanju krila dignutog fazana i trku isprepadanog zeca.
Put se sve vise suzava, a zjenice sve vise sire. Sikara prelazi u sumu, put mutira u dva traga nekog gusjenicara, koji je tuda prosao prije ko zna koliko vremena. Promicu stabla, a sa njima i vrijeme. Mozak na pasi, tijelo uziva, dusa se blazenstvom kupa...

Idila ne moze biti bolja. Priroda bujna i zelena, mir i tisina...

Odjednom, iza olistale grane, sa komada kvadratnog lima nacetog zubom vremena i na stablo zakucanim korodiralim ekserom sesticom, u facu ti se nasmijesi mrtvacka glava sa parom ukrstenih koscica i zlokobnim natpisom "minsko polje"...

Drugar vice "okreci, bog te yebo" a ja mu odgovaram "ne okrecem nigdje, pa taman do Tokija u rikverc vozio"
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja kada vozim načađen, svi me prestižu na cesti, nekada mi se čini i da je puž brži od mene :lol:
Jednom sam se bio nakomirao vutrom na nekom izletu, i na povratku kući, nakon 5 minuta vožnje, parkirao kola na neki parking plac i legao spavati, pa me poslije ona autobahn patrola budila :cool: a i treba izbjegavati vožnju kada se pravo komiraš gandžom, ko nešto drugo tvrdi jednostavno laže, jer kada te počne onaj ringišpil nosati, nema te više :objesen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27