Vožnja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a lepo jest, dobar filing skroz, da ne lazem. al izbegavam jer znam da je motorika i percepcija... generalno gledajuci samo ako bas moram. da dunem pa da idem da vozim nikad bez preke potrebe. mozda je sigurnija varijanta nego voziti pod cugom, al poslednjih godina jednostavno ne sedam za volan ako sam duvao il cugao. i sve na mestu. rade i godine svoje al ovo sam svario i nema sanse da mi neko stavi kljuc u ruke. prija mi voznja al da volan nije u mojim rukama. i zbog sebe i zbog drugih.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Bas kao milion drugih tema, tako i ova ne tolerise generalizovanje.
Za sigurnu voznju potrebne su godine iskustva, sto onog za volanom, sto onog "vozanja mozga"
Najbitnija je koncentracija, fokus, na radnju koju preduzimamo nakon spaljenog dzokavca.
Pamtim momente tokom voznje, uglavnom su to nekategorisani putevi kroz sume i livade, i onog "sradjanja" za kolima, kao da su dio mog tijela i bica. Kada cujem svaki zvuk motora, sasije, selen blokova, lezajeva, vjetra kako klizi po sajbi.., ufuram se da cujem i koliko kuglica drobi u syebanom lezaju :D
Ima i momenata kada me razbaca, da na pitanje - kako se zovem, trazim pomoc prijatelja. Tada nisam za volanom, jer sve i da hocu da budem, mrsko mi ustati :D
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
jesi ti razmisljao da nesto napises/objavis,
Imam u planu, al' upitno je - hoce li ikada doci na red!
papa, nisi mi odgovorio tamo na pitanje
bem te senilnog
Legoh da odmorim, ali nema sanse, ovaj mi se dijalog vrti po glavi, lezim i placem...:lol::lol:
Yebes mi sve ako bi sad sjeo za volan :D
 
Poslednja izmena:
30.10.2013
60
51
18
Pozdrav ekipa. Evo da i ja kazem nesto. Vozim napušen konstantno, cak štoviše ne sjedam bez pljuge u auto. Putujem svugdje najnormalnije,
Ni brze ni sporije. Jucer radio relaciju Zagreb-Zadar-Zagreb, prosječna brzina po autoputu 120kmh. I tako vec godinama. Samo da kazem- pripisujem to dugogodišnjem pušenju, svakodnevnom. Jednostavno najnormalnije funkcioniram napušen, samo sam puno(jako puno)vedriji :) i lakse bavim s ljudima. Sretno u growanju i budite sigurni.
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Ja na duzim relacijama sporije vozim,a cesto zaboravim gde je levo. Cesto se i izgubim,zavisi od vutre i udarca. Zadnji put mi se desilo da sam ispusio buxnu 5 minuta pre ukljucenja na autoput,pa sam umesto za BGD skrenuo za Nis . Sreca moja pa vozilo ima GPS,te me zvali da mi jave da se vratim. Zato po gradu razbijam ::banjahanje:::lol: