Vožnja na biciklu&Mara...nikad vise

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Meni je svojevremeno bilo jako fino napušiti se i biciklom noæu voziti po gradu. Još kad naiðe kakva blaža (ali kažem ipak, blaža) nizbrdica, super.
No, znam tipove koji su voleli noæu izaæi iz grada i napušeni se ganjati biciklama po okolnim brdima. Hardcore extreme.
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Jebote to sam i ja isto bio napravio, a poseban je gust kad je nizbrdica, skoncentrirash se na nesta, ovo sve kao da prolazi a ono shta ti gledash kao da je na istom mjestu, ali tako sam se zamalo razbio, zato jer je bio zavoj a ja mislio da nisam josh dosao tamo :lol:
Imao sam neki trip, posto je bilo vruce 11:30, da ce mi se usta zalijepiti koliko su bila suha, a pljucao sam nekakvu bijelu gustu tekucinu, to nisam mogao vjerovati :lol:

I kako sam radio krugove uvijek bih stao kraj neke fontane i napio se, i mozda sam napravio 4-5 krugova od par kilometara i zato vrijeme bih se cudio zashto su mi opet usta suha kada sam se malo prije napio 8)

I ovo mi je bilo najludje ja vozim ali uopce ne osjecam umor, nishta, samo vishe nisam htio, bilo je 13h a ja cijeli mokar vozim biciklu.

I onda me na kraju puknia lagani paranoia 3p da me svi gledaju i smiju mi se i da sam se usrao u gace od napora :oops: :shock:
Tako da sam se morao skidati sa bicikle i pipati se da se uvjerim da je sve OK
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
tako sam se i ja jednom napusil prije nego sam trebal ici u grad s biciklom, bilo je brutalno, vrijeme mi je doslovce stalo, isao sam po ulici koju inace prodjem s bajkom za 5min, na pola ulice sam se izgubil, brijal sam da se vec vozim po toj ulici oko pola sata, a jos nisam bio ni blizu kraja. Stao sam pogledao oko sebe, i kad ono ja ne poznam uopce krajolik, totalno sam se izgubil u prostoru i vremenu, mislil sam se vratiti istim putem doma, ali sam ipak odlucil prijeci tu ulicu, i kad sam ju prosao vozio sam po razno raznim zelenim povrsinama i putevima izmedju zgrada kojima nikad nisam prije isao. A da bu jos gore, u ustima nisam imao ni kap tekucine, cak ni mjehurice, mislio sam da cu dehidrirati. I primjetio sam da cijelim pute skoro da nisam ni jedanput pomislio na to kamo idem, nego sam si u glavi sviral neku elektro pjesmu, brutalno, al sam stigao sretno na odrediste :wink:
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Meni se zna desit da kad se ful napušim i zabrijem na neku stvar, da to radim puno puno bolje nego kad nisam napušen. Npr. jedan sam se dan vraæao doma napušen i šutao jednu bocu, bio sam tako precizan kad bi se skoncentrirao na šut da ništa nisam mogao falit. Rekao sam da od tog dana igram najmanje 20% bolje nogomet. A i frendovi su primjetili razliku èak me puštaju da igram s njima! :D
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
trebate probati na motoru..
ja se udmio i lega me vozio..
išao je 100Knh...ja sam mislio da cu umrijeti :D
a fora je ..sve je sporo..sve vidiš...a onako..ma probajte prejebeno..
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
bajk i zelenjava kombinacija je cista petica.
slusalice na usi i samo se vozis, vozis, vozis...
uglavnom ne znas ni gdje ni zasto, al slusas dobru muziku pa te bas briga.
upce, voznja. bilo cega. obozavam vozit auto nocu, autocestom, najvise. ne prepusena, jer naravno, jasno mi je da su mi refleksi sporiji - ali nakon jednog jointa vozim puno smirenije i pazljivije, totalno sam skoncentrirana na voznju i ful osjecam cestu. genijalno.
voznja, jedan joint i dobra muzika. mogla bi do australije cestom, da je ima :D
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Ja sam juèer skužio da cijeli dan sjedim pred kompom i niš ne radim... a vani je baš bio lijepi dan. Onda sam spalio pljugu charasa (plastelin shit) i sjeo na bajk... mp3 player i udri... najveæi gušt mi je vozit po zadnjem... kad se skoncentriram mogu kolko hoæu... i tak sam jedno sat i pol dva kruzao gradom bez ikakvog cilja i bilo mi je do yaya :D

Bez vode ne idem nikud... jer bi vjerojatno dehidrirao, a i nije gušt imat sljepljena usta :?

Jedino što ne volim raditi napljugan je bordanje... nisam siguran u sebe i samo se bez veze vozikam... ne skaèem, u biti ne radim ama baš nikakve trikove jer mi je koordinacija pokreta u banani... a bordanje je nešto na æemu se inaèe izdivljam ko budala :D
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
trebo bi onda vidjeti kako je skijati na vodi upljugan :D ja sam mislio da æe mi srce stati..a bavim se time veæ 4 godine :D
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
28
18
Probao sam wakeboard bilo je malo "klimavo" :wink: ali taj sport baš i ne volim... nije gušt po vodi, samo snijeg!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
wakeboard mi je strava...nevozim ga više.ali furao sam ga prije...u principu sve sam prestao osim padobranstva na koji sada idem i brejk :D

onako adrenalin junkie :D
I TO VELIKI :D

a wake je dobar ali kada odljepiš na leða pri toj brzini na vodu...:D
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja obicno kad pusim, onda se unistim da nemogu hodat, jer pusimo pun ***** tako da neznam kako bi ja nesto vozila ako se nemogu micat... a ako se pusi preko dana-onda se malo manje pusi.... ali ne radimo nista od tih sportova... zanimljivo je samo i šetat...