Voda iz recnog kanala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2010
13
1
0
37
Zdravo ljudi,
ko moze da mi kaze da li vredi zalevati biljke vodom iz recnog kanala? Sajt mi je nedaleko od njega ali neznam da li ce ta voda odgovarati biljkama
 
17.01.2010
13
1
0
37
Zdravo ljudi,
ko moze da mi kaze da li vredi zalevati biljke vodom iz recnog kanala? Sajt mi je nedaleko od njega ali neznam da li ce ta voda odgovarati biljkama
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma oce ako nije zagadjena (mislim na deponije i haftu i teske materijale ,,) voda je voda ljudi nemojte koplikovati sa vodom bolje nadjite bezbedno mesto za sadnju nego sto razmisljate o vodi biljke ce u najgorem slucaju rati i bez vode :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma oce ako nije zagadjena (mislim na deponije i haftu i teske materijale ,,) voda je voda ljudi nemojte koplikovati sa vodom bolje nadjite bezbedno mesto za sadnju nego sto razmisljate o vodi biljke ce u najgorem slucaju rati i bez vode :)
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
pa nemash nishta bolje od toga :) da nisi nameravao da svakih nedelju dana vuchesh balone od kuce ? :D
ako ima ribe u tom kanalu onda je voda super ! :)
a sada ako meshash rech kanal i kanalizacija , to je druga stvar :)
shala mala :)
pozdrav i srecno !
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
pa nemash nishta bolje od toga :) da nisi nameravao da svakih nedelju dana vuchesh balone od kuce ? :D
ako ima ribe u tom kanalu onda je voda super ! :)
a sada ako meshash rech kanal i kanalizacija , to je druga stvar :)
shala mala :)
pozdrav i srecno !
 
S

silikolor banda

Guest
slusaj ako poznajes taj kraj i ako i okolini odakle tece reka nema krecnjackih stena voda bi trebala imati ok ph za zalivanje
 
S

silikolor banda

Guest
slusaj ako poznajes taj kraj i ako i okolini odakle tece reka nema krecnjackih stena voda bi trebala imati ok ph za zalivanje