Vodic za pocetnike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
B.52Kerac je napisao(la):
Pozdrav!! Ovdje negdje sam našao sliku gdje su uslikani listovi vidiš kakav je list pogledaš na slici takav list i znas sta treba tvojoj biljcici i sada nemogu naci ako netko zna gdje je hvala :)
ne znam ni ja napamet ;) al mozes kucati u gogletu cannabis deficiency chart
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Ljudi šta mislite o starom frižideru kojeg bi koristio za box,visina je oko 80cm,širina 40,unutra bi stavio 5 cfl sad nezz od kolko lumena,potrudit ću se čim jače nać,koristio bi tegle 10l,jel bi mogo sa tim setupom uzgojit 2 biljke da dobijem 100gr suhog?
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
I da pitam znaci u boxu sa 5 cfla bez ventilacije mije temperatura 27-32º,kad je svjetlo upaljeno nakon 24 h po danu je 32,a po noci 27njel se moze growat bez ventilatora?
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Teoretski je moguce ali u vecem prostoru. Ali ni neprijatelju ne bi savjetovao da ista ide growat bez ventilatora...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
07.09.2014
14
3
8
Ljudi novi sam tu i pozdrav svima ...
Znam da skoro svi znate vise od mene pa imam par pitanja ... znaci ovako zelio bi zasadit jednu dvije biljcice i to za 20-25 g nista puno cisto za mene , moje potrebe i da na prozivim to iskustvo kada gledam biljku kako raste , da ju uberem i na kraju ono najslade da ju zapalim ... sad jel meni potrebno nesto ekstra il to mogu ostvarit uz osnovne stvari ... Molim vas neki savjet ili tako nesto ... Pozdrav :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Pozdrav.
Baci pogled na ovaj friski dnevnik. Sve je lijepo opisano sto ti treba.
https://vutra.org/topic/12280-1st-grow-jack-herer-automatik/
...mozes i ostale dnevnike pogledat na pocetku, obicno svi opisu sto koriste, a i slikice imas

Ne treba ti nista ekstra...treba ti nesto novaca, volje i malo truda ;)

edit: nemoj pisati jedan te isti post u dva podforuma. Ako zelis mentora, onda zatrazi za mentorstvo i kod njega rjesavas sva pitanja koja ces imat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Game_Over and CilI

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Volje i truda sto kaze Stipe ti treba najvise a ostalo dodje samo po sebi..;) Vutra ne izaziva nikakvu ovisnost, ali za growanje nisam bas siguran :D

:signs046:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
07.09.2014
14
3
8
Hvala na brzim odgovorima ... sad jos malo pitanja (nemojte se smijat ako su glupa haha ) ili ako znate neki dobar post vezi toga

Kako prepoznat zenski sjemu?
Koliko je biljki u nekim min uvjetima potrebno za ovu moju kolicnu ?
Dali pri manjima kolicinama djeluje ovo sa stednim zaruljama ?
Kako se radi ova stvar sa ventilatorom iz pc-a?
Jeli vent uopce potreban za manje kolicine ?
Dali mara pusta jak miris kada cvate pricali su mi ljudi da da pa sada pitam vas koji sigurno znate odg.
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
po sjemenci ne mozes znat kojeg ce spola biti..
"Koliko je biljki u nekim min uvjetima potrebno za ovu moju kolicnu ?" ne kuzim pitanje!!!
sa stednim zaruljama mozes izgurati dobar grow..
ventilacija je najvaznija sporedna stvar za uzgoj..ne regulira samo temperaturu,vec i vlagu...tako da ti treba bar jedan pasivni upuh i jedan aktivni ispuh...
u drugoj polovici cvijetanja vecina strainova ima intenzivan miris..tako da ti treba carbon filter ako se ne smije osjetit miris..
stavi sliku te zarulje,ali mislim da ti ta nece valjat...nisam siguran
moj savijet ti je da izaberes mentora i njega priupitas za ostale informacije i da proucis na forumu sve od pocetka growa do kraja..
sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
03.10.2014
3
0
0
interesuje me video klip o uzgoju vutre.jedna berba mi je uspela davnih dana pa bi opet probao.imao sam super vodic od pocetka do kraja al ga zaturih negde.moze li mi neko dati link?kao i da mi se objasni razlika izmedju muske i zenske biljke
hvala unapred
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Po čemu misliš si ti poseban da se tebi objašnjava?
Znači svi drugi čitaju forum da bi naučili kako i šta, a tebi da serviramo.
Forum je u pisanom obliku, a s obzirom da znaš pisati dalo bi se zaključiti
da si sposoban i čitati.
Najgore je što to pitaš u vodiču za početnike al si jebeno ljen da čitaš.
Mene bi bilo sram :sad2: .