** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Što to,misliš da ti dođe Power sa ašovom i iskopa rupu i presadi? Presadi po upustvima iz teme i ne možeš falit,samo naprijed,bez straha
 
16.07.2011
197
180
43
A zasxto meni niko neće da odgovori i pomogne???
Možda sam ružan ali sam dusxewan cxowek
koji brine o četiri ćerke !

Posto ih moram drzati na terasi jer ne smem drugde, koliko one moraju imati minimum direktne sunceve svetlosti i da li cela biljke mora biti osuncana jer nakon sto sunce predje krov pola devojke je obuhvaceno. Devojke se suncaju kod mene u proseku od 06h do 12h i od 13h do 16h.

Unapred zahvalan tatko :)
 
17.02.2015
25
4
3
28
Sta mislite da li mi kisa moze shebat biljku jedno 4 dana vec pada bez prestanka ono stane mozda sat vremena







:) Opušteno samo.Ako su jako male,ni onda ih ne može ubiti a ako su malo veće...onda pogotovo.Baš sad da ne bude neki opaki pljusak,onda će nastradati i paradajz u bašči mojoj.
 
Poslednja izmena od urednika:

www

26.05.2015
18
16
3
33
Ljudi imo sam 1 biljku ww a vani i jučer odem na sajt da stavim piljevinu okolo zbog puževa i kad sam došo vidim šugavog vinogradarca,nezz kak se piše uglavnom onaj puž u kućici pored stabljike pojeo joj je svo lišće,bila je 10cm i imala je jedno 20 listova,e sad stabljika je odrvenila već polako,jel ima kakve šanse da baci listove?,ja sam ju ostavio,makar nevjerujem,jel imo tko takvo iskustvo a da mu se oporavila
 
13.03.2015
2
1
1
28
Imo sam malo problema na pocetku sa zutim listovima,al sam potrazio odgovore ovdje nasao ih i rjesio problem,ali imam jedno pitanje,nisam kupovo sjeme uzo sam sjeme od neceg sto mi se svidalo,te neznam jel muska ili zenska, procito sam 200 puta o svemu ovdje posto mi je ovo prvi grow,pa sam htio da vas pitam mozda je jos rano za rec ali ako netko od vas prepoznaje neke karakteristike da me uputi kojeg spola mi je biljka,cekam da se ova kisa smiri pa idem da pripremim sajt sutra,do kraja tjedna biljka je u prirodi,e da i muci me nesto,posadio sam ju u veliki kalic,ali pored jednog cvjeta(nes bezveze neznam sta je,zato sto mi raste na terasi u zgradi,pa da mi keva nebi jebala majku),mislio sam da je vec preopasno da pokusam da izvadim ju iz zemlje sa korjenom jer bi mogo ju ostetit pa sam mislio odnjest cjeli taj kalic tamo i stavit u zemlju a taj cvjet pored nje posjec i tjt. Molim vas komentirajte,recite sta mislite,ako imate neki prijedlog uvijek je dobrodosao
 

Prilozi

  • photo.JPG
    photo.JPG
    298,2 KB · Pregleda: 52

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
@www ima sanse da se oporavi ako je ostalo bar malo lisne mase, slika bi pomogla. odakle ti ovo za mjesec dana i spol, zasto je bas za mj. dana vrijeme za pokazivanje spola?

@mislimdakleduvam mozes probati sad izvadit, ali puno je lakse odnijeti s cijelim kalicem kako si mislio, samo nek zemlja bude suha, pazljivo odvojis od druge biljke i to je to. nije bas pametno ici samo s jednom regularnom sjemenkom, zasadi jos koju..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
13.03.2015
2
1
1
28
@Tarzan kako da pazljivo odvojim od druge biljke,kad neznam kako se korijen razvio pod zemljom,jer je ta druga biljka puno veca trenutacno od ove,mozda su im se korijeni isprepritali,nezelim riskirat hahaha,a ovo da zasadim jos,to svakako,samo moram nabavit sjembe,posto mi je prvi grow nezelim narucivat sjembe,to cu radit nagodinu,a zasad moram nac sjembe hahahaha :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cometa

www

26.05.2015
18
16
3
33
@www ima sanse da se oporavi ako je ostalo bar malo lisne mase, slika bi pomogla. odakle ti ovo za mjesec dana i spol, zasto je bas za mj. dana vrijeme za pokazivanje spola?

@mislimdakleduvam mozes probati sad izvadit, ali puno je lakse odnijeti s cijelim kalicem kako si mislio, samo nek zemlja bude suha, pazljivo odvojis od druge biljke i to je to. nije bas pametno ici samo s jednom regularnom sjemenkom, zasadi jos koju..
Meni je 28.6 izbacila jaja a kojih 10tak dana kasnije ženska pistile,sad nesjećam se prije 2 godine kad je izbacila al tak negdje...Nažalost nema ništa lisne mase,samo stabljika,a neznam pustit ću ju pa možda baš bude nešto od nje,ionak nemam izbora
 
17.02.2015
25
4
3
28
Da li bi mogo posto nemam plantelu list da zalivam sa plantelom cjvet to mi je jedino pri ruci kisa ja padala neka 4-5 dana evo vec dan ne pada pa sam poslje razmisljo il sutra da naspem plantela cvjet u cep i da odem da zalijem sta mislite da li mogu sa tim je zalit posto tamo pise da moze od kad je posadim skoro do rujna sad nez koji je to mjesec rujan
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Rujan je septembar :)
Kolko su velike biljke, u cemu su posadjene? Crvena plantella ima dosta visok udio N tako da po mome je bolje sa crvenom pognojit nego sa nicime ali nebi ja ostao na tome. Ako bas moras gnojit, pognoji ali nabavi zelenu platnellu sto prije, ili neko vege gnojivo.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
sutra da naspem plantela cvjet u cep i da odem da zalijem sta mislite da li mogu sa tim je zalit

vidim kako pises, pa te moram upozoriti da taj cep razrijedis u vodi :D :D za prvi put je oke.. dobit ce potrebnu hranu, a za inace nabavi plantelu list..


pise da moze od kad je posadim skoro do rujna sad nez koji je to mjesec rujan

Rujan je septembar :)

stipe doktore :) (vidim da pise na hrvatskom pa bi trebao znati nase nazive) @Nepoznat-Tip rujan je 9 mj. sramota je da to neznas :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and Stipe