** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Izadješ na naslovnu stranu, i ukucaš u tražilicu TRIHOMI, pa ćeš da vidiš kako će svašta nešto da ti izadje !!! I ne citiraj članove bez razloga...
 
16.07.2011
197
180
43
Ladno mi je curica pustila jajca, mamu mu pedersku iskendžim!!! Eeee, tri meseca je pazim i tepam kao devojčici a on tako, cccc... NIšta gore od latentnog pedera, jebo ga ja u dupe!
Nisam zdimio, ne pamtim, pa ajd sad neka mi neko kaže šta se može iskoristiti od njega. Video sam negde na forumu ali ne mogu da se setim gde.

E, da, ove dve devojke su pustile bele dlačice još pre dve-tri nedelje i jako su slatke. Međutim listovi su postali veliki, onako domaćinski, paaa otprilike kao šaka, pa sam mislio da pitam, ima li kakve vajde da ih skinem!?
 
16.07.2011
197
180
43
Ma u pravu si, zašta da se bakćem sa tim, nego...
Pošto vidim da si expert i u određivanju sorti de mi reci tvoje mišljenje o ovim mojim (inače, menke su nepoznatog porekla)
Prve dve slike je devojka 1 ostalo devojka 2. Ovoj prvoj nisam mogao lepo slikati vrh ali ako ti nešto znači na početku izdanka lista ima blago ljubičastu boju.


zoka1.JPG zoka2.JPG IMG_2958.JPG IMG_2961.JPG IMG_2962.JPG

Svakog dana imaju sunca otprilike 7-8 sati, jednom nedeljno ih zalivam sa plantelom cvet i na tri dana ih dobro napojim vodom. Nadam se da biljke izgledaju zdrave i srećne :)
 
16.07.2011
197
180
43
Ova treća mamu joj **bem, mislim da mi je pustila mudanca pre neki dan ali sam je pre jedno mesec dana topirao metodom FIM (mislim da se tako zove jer sam samo počupao onaj izdanak) pa vidi da li sam dobro odradio za ubuduće...
IMG_2964.JPG IMG_2965.JPG IMG_2966.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
16.07.2011
197
180
43
Ma koji moj se i ja drkam sa njim da vežbam, jok treba i kure da mu pomilujem, sad ću ja njega na panj i sooooooook! Treba da rizikujem da mi otkeca dve nevine devojčice. A ne ne decxkooooo nećeš *****!