** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.04.2016
60
10
8
40
A kad bi se stavila u plastenik u kantaji da bude mobilna,da li bi uticala na primer na rast paprike da se osusi i da li bi se sama biljka osusila?
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
A zašto bi uticala na rast paprike i zašto bi se biljka osušila? Ima prošlogodišnji dnevnik sa plastenikom. Veća posuda i nemaš brige.;)
@pix21 Samo razmisli malo. Možda je takav teren da se nije moglo kopati, a siguran je od pogleda radoznalih bića. Sve ima svoj razlog. A moraš znati da neki od growera rade neke stvari bez razloga.;) Čitaj malo odrađene dnevnike vanjskog uzgoja pa ti neke stvari budu jasnije.
 
Poslednja izmena:
20.04.2016
60
10
8
40
PA mislio sam da se ne osusi paprika i da ne propadne jer sam citao da je wu bas jaka biljka i da cisti sve oko sebe.Ako se to desi,mogu da uvatim stranjku i da se obesim odma.:D Ok,trazim dnevnik i krecem da citam.
 
30.04.2016
37
11
8
A zašto bi uticala na rast paprike i zašto bi se biljka osušila? Ima prošlogodišnji dnevnik sa plastenikom. Veća posuda i nemaš brige.;)
@pix21 Samo razmisli malo. Možda je takav teren da se nije moglo kopati, a siguran je od pogleda radoznalih bića. Sve ima svoj razlog. A moraš znati da neki od growera rade neke stvari bez razloga.;) Čitaj malo odrađene dnevnike vanjskog uzgoja pa ti neke stvari budu jasnije.

normalno da lik koji ima vazu slikano medu kamenjem nece micat tone kamena da bi kopao,al sve osim kamenjara igra tako da ne postoji to ne da se kopati...cini mi se da ovo bez razloga je u pitanju u vecini slucajeva
 
20.04.2016
60
10
8
40
Ok,bacam se na citanje i ne postavljam vise glupa pitanja koja prelivaju forum.LAZARUS LED mislio sam na korov i ostalo,ali ocigledno da je to informacija od osobe koja je upucena isto kao i ja(da ne zna nista).Hvalaaa.Mnogo pomaze forum,svaka cast svima.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ne, u većini slučajeva je u pitanju razlog. A ne brini ti punu o nekim stvarima koje ti nemaju logike. Nađi sajt i uradi najbolji za sebe.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zeljko84

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Da drugi pogrešno ne shvate, normalno da pušta u zemlju, a gdje će drugo? Ali sve zavisi od gustoće zemlje. Najčešće ne ide puno od iskopane rupe.
 
30.04.2016
37
11
8
dobit ces slike korijena prvog early biddya koji ide pod noz pa cu te pitat dal je tako :D da se korijen dobro iskoristit
 
30.04.2016
37
11
8
a ono brate guglaj uglavnom ublazavanje tj ubijanje bolova ako se imas volje s time zaje....ja osobno nemam al frend mi radi nesto ajmo rec poput ulja

@Chan Chan ne nije nikakvno postovanje - ne postovanje. ovo je forum ako ne krsim pravilnik, mislim da nema problema. ne vjerujem da je lazar shvatio moje kom. kao neku uvredu ,ali dao je netocan info da biljka ne pusta korijenje ,da je tako kako on kaze niko ne bi sadio vani svi bi u inu imali biljke od 2kile u 70l zemlje to je dezinformacija .a vi kao ISKUSNI stari clanovi bi morali znati to ;)

EDIT jediono ako ti nisi se pronasao u ovom biljke u outu bez razloga u tegli saksiji vazi kak god nazzvali :p

sala naravno
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Vi ga zaspamašte vodič a ja vidim ono što je stipe napomenuo, čistog jajana. @Zeljko84 nemaš baš sreće jbg. Slobodno čupaj to vanka da nebi neznajući nekom drugom nanio još veću štetu.