** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2016
13
5
3
30
Poozz ekipa,ovo mi je prvi grow,22.4 su proklijale,imate li bilo kakve preporuke da gnojim ili bilo sta,pa daporavimo to :D ,do sada inace zalijevano samo vodom,i sta mislite odoka koliko jos ima do kraja,hvala :))
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    215,2 KB · Pregleda: 80
  • image.jpeg
    image.jpeg
    701,3 KB · Pregleda: 78
  • image.jpeg
    image.jpeg
    415,6 KB · Pregleda: 76
  • image.jpeg
    image.jpeg
    433,2 KB · Pregleda: 77
  • Sviđa mi se
Reactions: Sonic85

BIG DEVIL

Aktivan Član
31.05.2015
239
473
63
Mexico
Prati trihome i skidaj kad tebi odgovara. Sinoc sam ti postavio link gde se mozes informisati u vezi trihoma. Nauci znacenje trihoma pa onda mikroskop u ruke :D Djubrenje Plantella Cvet, imas jos do kraja, sigurno jos mesec dana pa i vise.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and ozrenzg

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Srećko, super ti je bilje, ne trebas ništa kemijat, zdrave i lijepe. Kad pojede nutreine iz zemlje pokazat će ti žučenjem lista, tada plantelu, prvo zaljevanje pola doze a do tada malo čitanja o prihrani bilja. :thumb:
Metar dana ti mikroskop neće trebati.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Super sve, ali ovu "moraš" zaljevat kad upeče i male šanse da ju netko nespazi.
Ja uvijek na uštrb i prinosa i sunca biram užas mjesto, teški užas, i manje dobijem, možda metnem koju biljanu više i poslje me pljesanj jebe, ali manje drhćem od prolaznika i slično.
Neki dan sam htio baš napisati nešto što sam jako dobro osjetio na svojim outdorima no dobio neku upalu pluća, fak, sad sam ko pred smrt al ajde, nemogu skoz sam blejat.
Kad nađeš mjesto koje ima 5-8 sati sunca a ostalo ga brani okolno raslinje, e to je posao.
Pazi sad, da se bilo što dogodi, nemožeš na sajt, tvoje cure uvijek imaju vode, i u najvećim vrućinama, vegetacija oko njih diše, ali ne ova ko tvoja, livadica, to je nula.
Što je vega oko sajta veća to bolje, to ti daje idealnu klimu u vrućinama, bebe skaču prema gore.
Nemoraš pazit da te uhvate kak vodu nosiš, nemoraš do spola uopće da ih obilaziš.
Nemojte sad odma napadat s prinosom, jer se može uvijek stavit biljka više i amen, pljesanj se također u takvom okruženju češće prima na hedove u jesen no bolje i 2 vrha buđi i u smeće nego da mi neki baja u šetnji, krađi, krivolovu zakolje moje najmilije.
Tko izgleda kao rambo nakon što dođe sa svog out sajta taj ima šanse. Npr. ja jedva mogu u kratkoj majici proć, jedva, ako neodem 7 dana, onda moram dugu oblačit, sve pojede vega.
Zapamtite, trud se isplati, inaće krpelje skidam skoro na dnevnoj bazi, i to trebate pripaziti.
 
20.08.2015
10
2
3
27
Pozdrav svima.Naime narucio sam automatike 14.6 ali jos nisu dosle.Da li mi neko moze odgovoriti jeli ih pametno sadit outdoor u slucaju da dođu do mene u roku od sljedecih tjedan-tjedan ipo ,uzevši u obzir da se o njima mogu brinuti do početka 10.mjeseca.Ili ipak da ih ostavim za dogodine ako im rok trajanja nece isteci do tad ? Pozz
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
1. Pogledaj šta piše koliko im treba(dana od sjemena do kraja)
2. Dodaj 7- 14 dana
3. Računaj i odluči
4. Sretno :)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Danas je fino zasaditi presaditi šta vec i kako zelis?

Automatic posebno je taman

A nisu nevazni faktori geo lokacija,sajt .sjeme itd.
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Pa i sad Kad bi posadio imao bi neki minimalni rod za koju :spliff:,ali dodus puno ,puno manje nego Kad bi na vreme posadio jer ti ostalo samo mesec dana vege..licno bolje sad pod lampe ili sacekaj sledecu sezonu pa na vreme kreni sa out...
 
02.04.2015
84
109
33
Mislim da ima vreme ako ih posadis vec danas da bi zavrsili u 10-om mesecu. ja sam zasadio 5 komada stari su 3 dana i ocekujem kraj do 10-og 15-og oktobra, takodje i foto periodne ce da zavrse u 10-om mesecu. nije mi jasno zasto bi auto imao manji prinos?! jedino da ima nekog auto.. koji radi vege duze od 25-30 dana.
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Vidi koliko sam ja shvatila zolu neradi se o auto,to je spomenuo wuwuzela..auto je neka druga prica to moze..a za ove fem,reg isto mozes kao i sto sam gore vec napisala ali da neocekuje neki prinos jer koliko vidim da ga prinos interesuje,jer mu je ostalo samo mesec dana vege dok mu proklija itd ali svakako bi imao za:spliff:...ali kao sto rekoh ja bi pre pod lampe ili sacekala sledeci out...vujadine niko nekaze da ti neces zavrsiti do tog 15okt i da nece biti za dimit:spliff: nego kazem imaces mnogo manje nego da si recimo u martu,aprilu stavio na klijanje..ali bolje i tako nego nikako...;)