** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marko42o

Aktivan Član
28.02.2016
105
492
63
oke znam da je dvospolac, al zanima me ako se isplati ovo zavrsit? oce bit hedovi bas full prepuni menki ili ce se nać za neku frutu hahah
 

Prilozi

  • IMG-20160812-WA0001 (1).jpg
    IMG-20160812-WA0001 (1).jpg
    379,4 KB · Pregleda: 90
  • IMG-20160812-WA0007.jpg
    IMG-20160812-WA0007.jpg
    157,3 KB · Pregleda: 93
  • IMG-20160812-WA0008.jpg
    IMG-20160812-WA0008.jpg
    327,8 KB · Pregleda: 92
16.07.2011
197
180
43
ako su ono jajca na drugoj sliki, onda je dvospolac... znam da su neki čupkali jaja do berbe, pa ako imaš živaca, pincetu u ruke i pravo na posao... naći će se za neku frulu ne sekiraj se :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ako ih je malo isplati se bar probati.
U nekim slučajevima se ne isplati trud koliko ih biljka izbaci.
Kod tebe ih ne vidim baš puno....tako da čupkaj.
A sjemenki će biti sigurno,sad koliko ovisi o tebi :D

Naravno to savjetujem ako je to jedina biljka....u slučaju da je koja "zdrava" cura pored nje onda odmah čupaj :)
 
Poslednja izmena:

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
Imam običaj ostaviti hermafrodite upravo za sjeme. Šanse da sjeme bude žensko su preko 90 posto no također postoji velika vjerojatnost da ce i ta sljedeća generacija pohermiti, posebice ukoliko je izložena većem stresu.

Ostavi hermića, nije uopće loš za konzumiranje. Naravno da neće biti poput sensimilie ali imat će rad!Poučen vlastitim iskustvom, biljka će cvijetati osjetno duže nego da je ženskog spola. Budi strpljiv za što bolji kvalitet.

Sretno!
 

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
Tada mora da sam sanjao 35/35 ženskih biljaka nastala samooplođivanjem hermafrodita.
Također, ovdje sam jedan dan, uvrijedili ste me ravno 3 puta.
Molim vas da mi obrišete korisnički račun, nemam namjeru dalje sudjelovati u ovom cirkusu.

Svako dobro želim!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to moras da zamolis administratore foruma, niko normalan ne hendla sa genetskim hermijem, kad se pojavi sve sto nosi je samo trash. a i sve posle njega ista prica, samo siris gubu medju populacijom. sto se tice tih "uvreda", imas u svakom postu opciju Prijaviti pa prijavi post ako mislis da su ti prava ugrozena. ja samo kao moderator gledam sta pises po forumu, to mi je u opisu "posla" kog sam se dobrovoljno prihvatio ;) a ti pises svasta na vise mesta za samo jedan dan na forumu
 
01.06.2015
44
14
8
Pozdrav ,
Danas 20.avgusta mi je niknula domacica ,zanima me da li je moguce da biljka izraste u zenku i da normalno cvijeta posto je vec kraj avgusta ?
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nemoj odmah brisati acc., dizati nos, smiješ se ovdje zbomban raspravljati s nama, ovo ti nije klasičan forum sa sileđijama, bar koliko ja ovdje plovim...
e da, moram ti reći da sam krepo kad sam pročito ovo gore, umro od smjeha, a brijem da i power vuče jače dimove, gleda u monitor, i sve nevjeruje onako sa zadržanim dimom, jel to piše il tripa, hahaha
malo još produbi analizu kanabisa, ima istine oko šansi za poherm. sjemenki i sve, i gledao sam i ja amera koji tako sadi, no to je nama nemoguće jer drkamo po njima i pohermile bi većinom i onda sijemo sranje gen kao što power kaže...
sviđa mi se kod tebe entuzijazam, samo nemoj odmah dizat nos, ovo je ionako virtualno sve, za 4 godine češ krepavat i ti od smjeha, nitko ti ovdje neče odmoć ni u najmanjem slučaju, bar nema namjeru...:lol::rasta:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Harvest month 10-12 weeks after planting, pa sad proceni kakvo ce vreme da bude i obrati paznju na pravilnik
Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše, smo... dobio od drugara...), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Lijep pozdrav vutrljubke i vutroljubci interesira me frend mi je poklonio amnesiu autosa zanima me dali može na vrijeme da sazori u outdooru.. unaprijed hvala
puno truda, rezultat jako upitan, danas je u cijeloj bivšoj jugi kasno po meni, nabitniji dani su ti u zimi debeloj, tako da jednostavno mislim da je danas kasno proklijati i upiknuti u zemlju kasnije van, to je vega teška, malo sunca, malo topline, puno vlage, sve kontra...bolje indoor ili čekaj praznik rada..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
plantella-cvet-500-ml.jpg
Ekipa voli slike kod postavljanja takvih pitanja da bi ti se najbolje odgovorilo,pretpostavljam da je gladna.Najednostavnije ti je nabaviti plantellu-cvet.. Mjerica ti je na čepu,možeš početi sa 1,5 dozom a možeš i duplom dozom ako je out (ja osobno stavljam duplu dozu,nekad i više)... Ako je indoor probaj sa pola doze... Ali prije nego to učiniš pročitaj pravilnik i baci se na tražilicu!
LP
 
Poslednja izmena:
10.08.2016
13
0
3
29
Pozdrav ljudi! Biljka mi cvjeta,pratio sam sve zenska je,i sad sam joj tek poceo davat gnojivo za cviit,jeli to dobro?Ima 2 zuta lista pri dnu neznam radi cega i kako da to zaustavim?Kakve su vase prognoze ,cjenim vas ogovor..
 

Prilozi

  • DSC_1584-768x1024.JPG
    DSC_1584-768x1024.JPG
    158,5 KB · Pregleda: 69
07.06.2016
8
0
1
30
Poz ekipa, imam jednu neobicnu situaciju pa da je podijelim s vama. Imao sam biljku iz random sjemena koja je bila napadnuta od strane neke zivotinje nakon 3 mjeseca vegetacije i gotovo unistena. Kad sam to vidio odustao sam od svega, da bi sinoc slucajno prosao pored tog mjesta nakon 2 mjeseca i vidio da je jedna jedina grana nekako prezivjela. Mozda je duljine 30-40 cm max i na njoj ima 15ak jako malih vrhova... Dlacice su bijele duljine mozda 1cm sa smedim zavrsecima... Postoji li neka sansa da se spasi bar malo dima? Kad bi moglo i to malo na njoj dozoriti? I isplati li se pognojiti jos ovaj mjesec da bar malo vrhovi narastu? Korijen mi se cinio nekako otkopan pa sam ga malo povukao misleci da je vani, ali je velik i drzi se dosta cvrsto u zemlji, mozda sam ga pomaknuo za milimetar, nadam se da to ne igra neku ulogu. Hvala, lp...