** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Evo za široki auditorijum jedne fotke iz outdoora!

Dakle, prošle godine, kad sam pukom slučajnošću nabasao na nekog oprašenog divljaka sativčugu od 2,5 metra u njivama kukuruza (ne, drage kolege, nisam nikoga ojadio jer je sve to kasnije omlatio kombajn :oops: pre nego što je i dozrela), pokupio dvadesetak semenki što su ispadale iz hedova.
I onako iz zezanja, bacio u saksiju u najgoru zemlju što sam nakupio (iz krtičnjaka), napolju, da vidim da li imaju neku klijavost, tj. da li će da niknu ili ne.
Posle 10 lepih jesenjih dana - ništa... digao ruke od toga... ma, sigurno to ne valja...

Prošla zima, ovakva kakva je bila... brrrrrrrrrrr... sa temperaturama i do -15C, saksija naravno bila napolju cele zime.

Danas, ali sasvim slučajno - kada sam već na to potpuno zaboravio, bacim pogled na saksiju koja je celu zimu bila napolju - kad ono... 1.jpg
E toliko od mene kao odgovor na pitanje kad može da se posadi u out.
Divljak sativčuga je VEĆ KRENUO!
Ovo Bog nema da razmrsi, zato ću sve ovako đuture za petnaestak dana negde da preselim, i da pratim.
 
01.03.2017
62
48
18
Posto su misevi i stakori najveci prenosnici svakakvih bolesti danas, zanima me dali je moguce da mis zarazi head, da se pomokri ili sta vec da prede sa repom po biljozi.... Pitam jer imam paranoju od miseva i stakora a oni su cesta pojava u outu ako se ne varam? glupo pitanje, jebiga
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
oba sajta koja sam nanjušio su nečija zemljišta koja godinama nisu pipnuta, valjda ove godine neče počet krčit..., ...

To sam i ja mislio za drzavno zemljiste, znaci nije krceno od rata, a ja se poradovo naso mjesto, tutan uso u cvjetanje kad ono ekipa stigla s buldozderima i sravnili sve sa zemljom.
Drugo mjesto naso reko super, ajd kontam to za iducu godinu kad ono sretnem klokana, bere divlji sipak il gljive.
 
16.02.2017
8
0
1
30
Pozdrav društvo, planiram se upustiti u svoj prvi out grow ove godine.
Al eto, kao i svaki pocetnik i ja sam napravio gresku vec u samom startu (valjda radi silne euforije i iscekivanja)
Eto narucio 3 fem Super Lemon Haze od ghs + 1 super og kush , I ovdje nastupa moja greska. Stavio sam sjeme na klijanje vec 12.3, vec nakon dan su sve proklijale i drzao sam ih na klijanju do 17.3 i od onda su na zemlji,
trenutno su lijepo zbrinute i u dobrim uvjetima u boksu, medtim to nece moci trajat do vijeka te bi one 10.4 kako je u planu trebale u zemlju, E pa sad moje pitanje je dal ci moje bilje to prezivjeti? ili sam zajebo bespovratno vec u samom startu

P.s. biljcice sve sad imaju cca 8 cm od zemlje i razvijaju prve parove listova, jos je beba, bolje reci fetus xD
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Samo opušteno, sadili su ljudi i u februaru. Nekome su uspele, nekome ne. Zavisi na kakvom terenu zivis, kakva je klima i tako. Mislim da kada ih preneses u aut za nekih mjesec dana, neces imati problema.

Ima vec sličnih tema, nisi trebao otvarati novu, ali nema veze. Sredice moderatori.

Sretno u out-u!

Edit, dok ih ne preneses u aut, sklepaj im neki wege box.
 
16.02.2017
8
0
1
30
Nadam se najboljem
A sada imam jos neke dileme, dao sam si posla citanjem al svejedno jos nije sve na svoje sjelo.
Pripremit cu soil (djeluje mi kao dobra zemlja s obizorm da cuda rastu iz nje) pa meni je u planu bilo pomijesat u omjeru 2:3 (manje kupovne), plantela balkonia.
I jel bi bilo dobro da zagnojim zemlju necim organskim? ima baba gnojiva :D
I zadnja stvar, dok dode do presadivanja, posto cu vec sokirat samim time biljku, ja sam odma planirao i topirati bilje, pa neznam dal radim i to?

Hvala na lijepim zeljama :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ako si stavio u kupovnu zemlju i mislis ju mjesat na sajtu nemoras odma gnojit pusti ju da malo poraste bar 20 tak dana u svojoj rupi pa onda lagana i pazi rano kad se krece s outdoorom biljoze budu velike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
16.02.2017
8
0
1
30
Hvala na savjetu drustvo, talo ce i biti.
' i pazi rano kad se krece s outdoorom biljoze budu velike' sta mi time impliciras? Sadis strah u kosti? :D
Ma ovako, uzgoj ide prvenstveno radi babe da joj napravim lijek, (osteoporoza,rahitis,nesanica i strasni bolovi u kostima, a eto lagano dolazi i do statacke demencije) zato sam i izabrao SLH, posto sam saznao da je prvoklasna medicinska marihuana, (a posto sam i konzument, ovaj suprr og ce biti za mene,moram ipak i sebi nes napravit kad vec riskiram) pa imam jos jedno pitanje. Posto me THC u ove 3 bilje (slh)uopce ne zanima vec samo CBN, koji su postupci da maksimiziram udio CBNa (ako uopce postoji) ak ako sve prode kako treba (uspjesno i u tajnosti) onda cu se dalje savjrtovat sa vama kako napravit pravo medicinsko ulje.
A sada znam da ne spada pod temu, al sta se tice mogucmosti da budem uhvacen pokusavam ne misliti o tome, misljenja sam da je sve to samp vladavina straha, ljudi se bodu svakodnevno pa ne vidi niti kaznu po depu a kamoli dan zatvora. Pokusaj da priroda bude zabranjena ne odobravam niti cu ikad odobravat a sve to na uštrb malih ljudi za interese Neznanih, ako ce se ovo lose zavrsit samo radi pokusaja proizvodnjen ni manje ni vise nego lijeka za staricu koja je duzna ovoj truloj drzavi nista, a ona njoj sve, neka tako bude. Bog je tako htio ili Boga uopce nema, a o tom stignem jos suditi. Nadam se najboljem i hvala vam na potpori :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ako sad posadiš vegaju do 8. mjeseca, što znači 4 mjeseca minimum pune vege, to bude drvo, jači vjetar veča šteta u jesen, visoko u nebo vidi se izdaljeg, isto biljaka posađeno u 6. mjesecu i 4. mjesecu je razlika možda i više nego duplo u berbi, ali i puno više posla, kad kanabis podivlja to je drvo....polako, stigneš do maja krenut, osim ako imaš baš mjesto da ih puštaš 4 metra u zrak...
nemoj pribjegavati selekciji biljki koje imaju samo cbd, moje je mišljenje da je thc jako bitan, samo moj savjet i mišljenje...sretno
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ko je već izbacio čaše sa podmlatkom napolje , na terasu i slično , nek pogleda prognozu vremena za ponedeljak - 27.3. minimalna dnevna 1 stepen ... čak pominju i sneg ..

da se ne istraumiraju ..a taman je lepo otplilo ..

Ja ne planiram još uvek da sadim .. tek oko 15 aprila ..od svega što pročitah - rekla bih da je to zlatna sredina za out ?

a opet - jel to nije kasno - ako bi da skinem neki klon pride ? (klown - hahahaha )
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
Mislim da nije kasno nikako, to sto kazes sredinom aprila idealno..svasta moze jos do tada da se desi..osim ako se starta ispod nekog staklenika-plastenika..
Ljudi bezveze zure, sama pozicija je puno bitnija nego sve drugo..ocu rec dabe da je i cijela godina ljeto ako nemas sati sunca..proslo ljeto sam na terasu izbacio biljku tamo negdje 24. 25. 06. sa 2-3 intermode, na kraju ispao pravi grm..
 
16.02.2017
8
0
1
30
Hvala na dobrodošlici, vidim da je ekipa mrak i mogu samo reci da se ugodno osjecam ovdje uz vas
A sad moram opet vikat, malo sam mjerio i promatrao, sajt je na direknom suncu oko 3 sata, i to bas podnevno sunce cca 12:30-15:30 su ce je direktaca, a sve ostalo su one lagane zrakice koje uslijevaju probit kroz krosnjd drveta
Pa eto, trenutno samo poprilicno demotiviran za nastavit dalje s bil cim,ak uzemm sjekiru i nesto porezem predpostavljam da bi direktacu produzio za h vremena ( grmovi i to da rijesim koji smetaju sa strane) al krosnje ostat moraju. To ipak nemogu
Ljudi pomozte, jel bi uspjelo ista na takvom sajtu??
 
28.04.2013
31
35
18
Pozdrav groweri!Hteo bih da odredim pol biljkama koje idu u out a trenutno su u vege fazi u in-u.Mogu li da ih prebacim na 12-12 pa posle selekcije da ih prebacim out na dalju vege?Seme random selekcionarne domaje ;)