** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2013
55
84
18
Pozdrav ekipa, sta je sa forumom zna li itko, sve neki 404 not found :/ Posijala sam u saksije par komada, nikle su neke po 5-10cm, a ove 2 su tek proklijale, brine me sad ova hladnoca, gdje cu sa njima, u kucu nemogu, na site nemogu jos, box nemam, sta da radim, ima li prijedlog ikakav?
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
u kucu nemogu, na site nemogu
Neznam kakav odgovor očekuješ,pa neće ti ih nitko ovdje udomiti :D Ove koje su proklijale tek,njima gurni klicu nazad u sjemenku eyessss:
Ili ih baci ili odnesi na site,pokrij s nekom 5l odrezanom bocom i pusti na milost i nemilost prirodi ili napravi mini box pa tamo drži još ovih par dana dok ne prodje ova zimulja :cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dacamaca

PalmAimaKokos

Banned
Banovan
24.03.2017
5
2
1
49
Trebam jednu informaciju. Imam dobro mjesto za sadnju blizu mene ali nema tjekom dana sunca tek posljepodne, dali bi bio problem ako bih posadio na to mjesto i dali bih biljka mogla da naraste do kraja? I dali bi bila sta slabija ako je u hladu ili tako nesta. Molim vas da mi date savjet. Hvala u naprijed.
 
06.05.2017
3
0
1
34
Pozdrav svima,prvi put sve radim da vas ne smaram puno,imam pitanje..
Sjeme je AK 47 5/8 moze se reci uspjesno :) planiram da ih drzim u kuci dok ne porastu malo..e sad molim osobe koje znaju da mi objasne sta i kako dalje...3 dan je kako sam ih stavio u sobi je temperatura 25+ ...da li ima dovoljno svjetla?? image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
a bilo bi dobro to pressadit sutra u posude od 1l bez tih kuglica,svaku zasebno biljku..
i metnut negde na suncu,na prozoru,,na krovu,negde na tarasi,pa ih nocu unosit,ako se plasis da ti se ne smrznu,itd... itd... to tako sto si uradio ti je skroz totalni mrak bez idje pojma,al mogu ti rec da mi se svidja sto si bar proba da vidis kako to ide ... al o5 ti znas kako ces postupit... opa cupa ti je vec udelio savet,staa i kako... bude jos koja izasla iz zemlje, navijam :vozdra: stej haj:rasta:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev
02.04.2016
35
19
8
27
Pozdrav ekipa,nesto mi nije jasno pa ako moze neko pomoc.U vodicu pise da za vege koristim zelenu plantellu ,a u jednom dnevniku sam procitao da treba crvenu kroz cijeli grow.Koju da sad uzmem?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sad sam zbunjen...
ok, editovao sam tarzanov post, ludi ti je napisao n-p-k sastav a dovoljno je i malo razmisliti, koja je logika da firma pravi dva razlicito nazvana proizvoda sa istim sastavom. ako se nesto zove list zna se kada se primenjuje, neces razlistavati biljku kad pocne da cveta. al zato imas nesto sto se zove cvet i to je to sto se plantele tice
 
04.05.2017
2
0
1
Pozz imam jedno pitanje. Bit će mi prvi grow i sad kad sjeme proklija stavljam ga u saksiju pa kad izraste nosim ga na sajt, moje pitanje je dali je bolje na sajtu iskopat rupu i stavit istu zemlju(kupovnu) kao iz saksije ili je bolje ostavit normalnu zemlju kakva je na sajtu?
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Dobro ti je da bar malo pomješaš zemlju sa sajta sa kupovnom, ali ona će rasti praktički gdje je god posadiš, ali za vrhunski dim su bitni detalji i iskustvo koje stječeš