** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Cvjetanje zapocinje izmedu kraja 7-og i druge polovice 8-og mjeseca, i obicno traje 7-9 tjedana, ovisno o sorti koju smo izabrali. Nije pametno birati sorte koje cvjetaju duze od 65-70 dana, sredinom 10-og mjeseca temperature naglo padnu, temperature nize od 17C ne odgovaraju biljci i takve dugocvjetajuce sorte tesko dodu do kraja. To se ne odnosi na mediteransku klimu.

Malo zavisi od uslova malo od genetike za koliko brzo se pumpaju i debljaju hedovi.


Postoje i ostali nametnici kao sto su skakavci/gusjenice i sl. Za borbu protiv nametnika koristimo insekticide, a mozemo koristiti i organske (prirodne) insekticide. Moj savjet je prvo probati prirodno pa ako ne ide tek onda otrovi- ipak cemo mi konzumirati proizvod pa treba paziti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

dhe

15.03.2011
35
42
18
36
Stipee broo:) znaci da samo ispratim u prvoj fazi cvjetanja da nema stetocina ,a kad krenu hedovi da ne brinem nista jer njih ne napada nista? Ja to tako shvatih :p
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
09.07.2017
16
8
3
37
Imam jedno pitanje posto sam nov u ovome moja bilja je zasadjena u saksiju te je drzim na terasi ceo dan je na suncu sto i jeste dobro citajuci vas forum korisio sam gnojivo plantela cvet 6-8-8. E sad me zanima ova stvar malo sam zabrinut bilja je pocela da pusta bele latice male sitne i ima zutog polena u njima ali one postepeno opadaju.Moje pitanje je sledece da li sam napravio gresku negde ili to tako treba da bude? Biljku gnoim svakih 7 dana po upustvu sa poledjune a zaljevam je svaki dan jer zemlja bude suva dovece te je uvece i zaljevam. Hvala unapred.