** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.07.2017
16
8
3
37
Sjemenku od ove biljke sam dobio iz neke trave koju sam kupijo na exitu.Znaci ne znam koja je sorta biljke zaljevam je izkljucivo vodom svaki dan navece kada temperatura padne znaci kada nema sunca oko 8 pola devet navece da nebi doslo do ostecenja lista i slicno . Takodje koristim gnojivo Plantella cvet 6-8-8 njega dodajem svakih 7 do 10 dana . Sjemenku nisam primetijo niti jednu verovatno ce ih biti posle.Bilja je pocela da nice oko petog aprila .
Ja sam pitao za pomoc sta da radim jer po meni nije normalo da biljka gubi latice tj iz pupolja opadaju male bele sitne liscice da li je to cvet koiji na treba ili to tako treba da bude do sada mi jos niko nije rekao sta se desava svi mi kazu imaces semena to me ne interesuje hoce li biti semena ili ne moje pitanje je sta se desava sa moje biljke slike imate da li joj nesto fali ili ne i ako joj fali sta joj fali ?Hvala u napred . ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ne fali joj nista ..ima viska,a to su sjemenke:)
Inace kod uzgoja je jako vazno uzgojiti vutru bez sjemenki.
Kada uzimas sjemenke iz nekog paketa bla bla ...onda dobijes to sto si dobio.
 
09.07.2017
16
8
3
37
Hvala na pomoci ja se prepao da se mije razbolela ili nesto slicno jer video si na slici one zute i bele liscice one opadaju pa me to prepalo.
kada smo kod sjemena gde bih mogao da nabavim pravo sjeme da li bi mi mogao dati neki savjet ?
 
Poslednja izmena od urednika:
31.08.2017
32
13
8
54
Ja bi samo da pitam ako mi moze neko odgovorit na 2 pitanja. Mozda nisam u temi ali sam novi pa cu naucit. Dokad muski moze bit medju zenskima a da ih neoprasi u kojoj fazi ga moram maknut. I drugo pitanje je . Sjemenke od sto posto zenske biljke ako se posade nagodinu hoce li opet nit iste kao majka.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
okad muski moze bit medju zenskima a da ih neoprasi
dokle god ne otvori cvijet.
u kojoj fazi ga moram maknut
u fazi cim ga prepoznas
Sjemenke od sto posto zenske biljke ako se posade nagodinu hoce li opet nit iste kao majka.
ne. samo su klonovi isti kao mama.
dobit ces mama x muski, regular sjeme. ovaj muski je taj koji ti je oprasio mamu.
to sto je mama bila fem, ne znaci skoro pa nista :)
 
11.07.2017
16
50
13
37
Pozdrav svima..
Nedavno mi je pocelo cvjetanje nemam sada sliku ali otpr prije tj.dana
Brinem se hoce li uspijeti prije nego ih zima stigne?
Domaca indica je u pitanju...
 
31.08.2017
32
13
8
54
Treba li brati list koji požuti ili je poceo zutit. Biljka mi je gusta dao bi joj malo svjetla u sredinu. Ako valja kad da pocmem brat sad ili da cekam jos.
 
31.08.2017
32
13
8
54
Dal ko zna kad biljku treba prestat zalijevat. Nesto sam cito dva tjedna prije berbe. Nejasno mi je dal prestat i vodom i hranom ili samo hranom a vodu joj dokraja davat.