** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Biljka mi broji sitno do berbe, al me sad malo listovi jebu..
Znači imam ih u više boja; svijetlo zelena, tamno zeleno-ljubicasto, zutkasto..
Biljka nije gnojena nicim, tako da sam mozda pretjerao zadnjih tjedan dana sa zaljevanjem, svaki drugi dan ulijem 0.5L vode, i od tad sam primijetio da dobivaju tu ljubicastu boju (iako sam procitao za to da je nedostatak Fosfora itd.)

Ugl, imam pri ruci Unichem Plantellu specijalno gnojivo za citruse, pa sad ne znam isplati li mi se mozda malo toga staviti (berba ce biti 4.11.).. Pise da djeluje blagotvorno, ima cak i Fosfora u sebi, pa sad nemam pojma sta da radim..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to u kanti? kakogod, zalij posteno sa punom dozom djubriva, ima vremena za te dve nedelje da se iscisti i zajebi to prskanje, zaliva se jednom, dva puta nedeljno sa punom kolicinom vode.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
oke, plantela (bilo koja) ide otprilike 50ml na 10 litara vode, e sad, u zavisnosti kolika je posuda, toliko se zaliva, znaci imas to sto imas, trecina zapremine posude zalivas, znaci ako je saksija 15 litara ti zalijes sa 5, uz dodatak bar 15ml plantele. eto pa racunaj.
 

Bosonogi1943

Banned
Banovan
06.03.2018
5
0
1
42
Svaka cast! Jedno pitanje za outdoor, sad na pr. sredina marta(3mesec) koja minimala temperatura je potebna da bi se mogla "cura" izneti napolje a da joj ne skodi?

Hvala


da ga ne zbuni ovo, power prije out-a drzi u boxu pod lampama dok malo ne ojacaju, i ako ne radi s feminiziranim sjemenom prebaci ih na cvjetanje dok ne pokazu spol, pa ih ponovo vrati u vegu.. selektira samo zenke i nakon nekog vremena idu na sajt outdoor ;)

sigurnije ti je da ih sam proklijes pa nakon 10-20 dana dok malo ne ojacaju nosis na sajt nego da sjeme direkt na sajtu sijes.. to nemoras raditi pod lampama, ja radim na suncu.. ali moras pricekati lijepo vrijeme za to, poz
Ja sam upravo tako odradio, pod lampom ojacale,narasle 15-ak cm,stablo cvrsto ali sad je mart majku mu i tek krece polako sunce temperatura napplju je nekih 17 ° preko dana. Da li je da je premestam u zemlju 'sajt' ili da cekam jos u g.boxu dok ne zagreje?
Jer vec danima stagniraju. Ne rastu, ne razvijaju se?
 
Poslednja izmena od urednika:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
I ja sam misljenja da se ceka barem april, jer, u medjuvremenu treba i zemlja da se ugrije zbog korijena, a ne samo vazduh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
12.10.2014
56
152
33
29
Bok ekipo imam jedno pitanje u vezi outdora . :) Posto imam iskutstva samo u indooru zanima me kada mogu klonove prebaciti na sajt , klonovi se jo[ ukorjenjuju tako da imam vremena do 5.mjeseca.. Ali problem je taj sto je sajt duboko u lickoj sumi blizu moje vikendice, ali tamo zna biti jaako hladno kad padne mrak. Cak bi po ljeti znali bit vani predvecer i cim zadje sunce postane hladno i treba se obuci duga majica.
E sad, mene zanima u koje vrijeme bi ih bilo najbolje presadit u divljinu? Jer ako budem cekao duze od 5.mj bojim se da bi mogli previse narast i ko ce to onda vozit autom 2 i pol sata ::banjahanje:: . Ako ste bili kada u Čanku onda znate kakvo je tamo vrijeme.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Jel to duboko u sumi ima dovoljno sunca? Pretpostavljam da znas da u sumi ne mozes uzgajat. Taman pred kraj 4. pocetak 5. prebacis i to je to, nemas brige za hladnocu dok nije minus i mraz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman