** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
15.10.2015
93
180
33
Pozdrav kolege groweri, ispricavam se ako je pitanje vec postavljeno, ali ja nisam uspio naci odgovor. Radim outdoor i sve curice su vec na sajtu, imam dvije lemoned haze feminizirane curice koje planiram topirati na 5-om katu sto ce bit u naredna dva-tri dana, moj problem je sto su najavili kisu cijela dva tjedna. Zanima me sljedece buduci da prvi puta radim topiranje, kako ce utjecati previse kise na topirane curice? Dali je mudro topirat ih sad kad nece imat tjedan dana pravog sunca? Bojim se da se nece oporavit i da ce mi propast, imam jos par automata, ali ipak srce bi mi se slomilo da mi te dvije curice propadnu.
Slike su stare tjedan dana jer nisam uspio nove uslikat, uglavnom peti kat je vec poceo izlazit

Peace and love
Pozdrav ja sam prekjucer topirao i sad zadnja dva dana ima slabo sunca mozda se probi na 2-3 sata kroz oblake, slobodno pricekaj 2 dana nemas sta izgubit i dodaj jos 2 centa zemlje do prva dva lista pozdrav i sretno☺

• Sviđa mi se
Reactions: Katica
05.11.2019
5
21
3
30
Pozdrav ja sam prekjucer topirao i sad zadnja dva dana ima slabo sunca mozda se probi na 2-3 sata kroz oblake, slobodno pricekaj 2 dana nemas sta izgubit i dodaj jos 2 centa zemlje do prva dva lista pozdrav i sretno☺

Evo bas sam ih danas posjetio, ovo na slici je peti kat, misio sam topirat prekosutra jer sutra ce kisa cijeli dan.
Hvala na savjetu, i tebi sretno

Prilozi

08.06.2020
23
71
13
39
U zadnjem postu iznad vidim da se piše o topiranju biljke, di sam ja od toga ;)...al dobro, bar ću imati vremena sve dobro proučiti. Nikada nisam uzgajala konoplju ali jesam povrće i cvijeće. Mislim da ću znati, ali svakako su mi jako korisni bili postovi i slike od @Tarzan. Hvala ti na detaljnom opisu i fotkama koje prate tekst ::listomahanje::.

Pa da malo oživim ovu temu evo i moje priče. Cilj je uzgoj vani u svrhu izrade ulja za vlastite potrebe zbog kroničnih bolova i drugih zdravstvenih problema.

Muško i žensko sjeme Carmagnola dobiveno na pklon jučer je namočeno u vodu, tako je ostalo 24 sata.
Danas sam ga stavila u navlaženu zemlju (iako još nije pustilo klicu lijepo je nabubrilo). Sada mi samo preostaje čekati da proviri iz zemlje i da se razviju prvi listići, kasnije i cvjetovi.

Potpuno svjesna da je možda već prekasno za sijanje i da možda neće biti berbe ove godine - no ja se ipak nadam. Zadnjih su godina ljeta jako vruća, klima se mijenja pa možda uspijem ubrati i cvjetove za vlastito ulje još ove g. :watch:.

Sijala sam točno 216 komada sjemenki, svaka u svoju kućicu. Kada budu veće, pikiram ih, a kada dosegnu visinu od 40, 50 cm sadim na mjesto u neposrednoj blizini kuće gdje je cijeli dan sunce, voda je također jako blizu. Gnojiti ih mislim folijarno (kasnije) organskim tekućim gnojivom.

Malo se pribojavam se u kasnijoj fazi plijesni jer je zrak gdje živimo noću i ujutro u ranim satima prepun vlage čak i ljeti, dok je tokom dana pržiona sa izuzetno visokim dnevnim temperaturama.
Držte mi fige da uberem cvjetove već ove sezone, ak mi ne uspije ove godine iduću g. idem na popravni ;):)

Evo i dvije slike onog o čemu pišem.

Prilozi

09.06.2020
5
5
3
45
Unapred se izvinjavam sto ovde pisem. Ako je muska biljka naravno vadi se iz zemlje. Al ako je hermic. JEL CUPAM MUSKA JAJASCA i ostavljam biljku DA NASTAVI sa rastom....

• Sviđa mi se
Reactions: Skupusman
27.10.2019
15
97
13
23
Btw ima netko zainteresiran za mentorstvo? Radi se o outdoor growu. Strainovi : Barney's Farm - Gorilla zkittles, tropicana banana, phantom og, blue gelato 41, shiskaberry, g13 haze, utopia haze, cookies kush, peyote critical i od sweet seedsa red mandarine F1 fast version i green poison auto? Pozz

• Sviđa mi se
Reactions: Katica

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Ako koristiš AN, najbolje da se javiš ovom mentoru ;)
11 biljaka...da ih nije malo previše, jesi pročitao pravilnik?:)

27.10.2019
15
97
13
23
Ako koristiš AN, najbolje da se javiš ovom mentoru ;)
11 biljaka...da ih nije malo previše, jesi pročitao pravilnik?:)
Hvala ti. Uzeo sam ih više jer me prijatelj izparanoizirao da neće uspjeti da neće izaći iz sjemenke itd itd sad sam zaglibio sa hrpu toga

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.913
17.953
398
krzljavo je to pomalo za te uslove; i kreni polako da hranis.
manje vode takodje, osim ako nisi zalio pre fotkanja.