** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Secam se jednog dnevnika u kojem je jedan clan foruma stavio 9 semenki na klijanje koje su dvadeset i pet godina bile u steku i opet mu je jedna proklijala :D Ne mogu da se setim ko je tacno
 
20.04.2016
60
10
8
40
Pozdrav drugari,riba porasla nekih 2,3 m,rasirila se skroz ali mi nevreme napravilo problem i polomilo jednu granu veliku.Da li nece da utice na dalji rast,grancuga je bas velika?Srce mi se slomilo kad sam video ali jbg,greska mi je bila jer nisam stavio koceve da je drze,moracu i da je nekako vezem..
 
10.07.2016
2
0
1
Pozdrav "ZE" i ostali. Da probam da ti pomognem... -porasla nekih 2,3 m,rasirila se skroz ali mi nevreme napravilo problem i polomilo jednu granu veliku- Imam predlog kako da rešiš to sa granom... Meni je prošle godine isto vetar polomio neke grane... Naravno nije skroz, samo su napukle... Ja sam ih ispravio i vezao to mesto koje je puklo kanapom i podupro sam kočiće da drže te grane... Oporavile su se i bilo je kako treba...

I pitanje za sve? Ljudi zašto svi kopate rupe???? Pa zar nije lakše ko na njivi napraviti brazdu i saditi biljke na metar udaljenosti? Tu korenov sistem ima više mesta da se širi... Ne mora da postavljate nikakve kočeve jel će biljke bukvalno da se lagano oslanjaju jedna na drugu tako da ni vetar neće moći lako da ih obori i polomi.... :zvezda:::whato::
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ti bi traktorom radio brazdu na nekom super secret sajtu? I onda sta? U brazdu nasipavat kupovnu zemlju?
Pojma nemam kako si ti to zamislio.... al kako god, nije dobro :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Da i traktor furam na sajt, jbt. :fuck:. Jel ima neki što po brdašcima ore brazde. U globalu sama pomisao o sadnji više biljaka na istom mjestu ili u redu ko da je kukuruz je van pameti.
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Ljudi citao sam da ako semenka pukne kad je stisnes prstima znaci da ne valja, jel to sigurno ili da ih ne unistavam dzabe ?

Nabavio sam dosta semenki ali bukvalno svaka puca kad stisnesm prstima, malo me smirio ovaj clanak :)

http://www.marijuanaseedstrainreview.com/introduction-cannabis-seed-germination/

" I used to believe that marijuana seeds were only “good” if they were extremely hard and very dark. One of the first tests I heard to check new cannabis seeds for viability was to try to crush them between my fingers. If the seeds could be crushed, they weren’t good, or so I was told. This has proven to be absolutely terrible advice!

Some of the best plants I have ever grown have emerged from seeds which were flimsy and could be crushed between my fingers. As long as you provide great marijuana germination conditions (as explained above), I’ve found that a lot of seemingly “weak” seeds germinate and produce amazingly hardy plants and great buds. "
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nemoj i ti unistit 50€ sjemenki ko jedan prije tebe koji je zdrobio svo sjemenje hahhah.
Ako je suplja, ce puknut na blagi stisak....al nemoj silit jer ce svaka puknut pod pritiskom.
Poanta: ne stisci nista nego stavi na klijanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw and zola

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Zola mani stiskanje semenki:zvezda::, vec uradi pravilno klijanje i videces da li valja menkica ili nevalja ....samo citaj forum i kako svi radimo tako i ti i nemas problem...:popcorn::sto manje filozofiranja to bolji grow...;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola
10.07.2016
2
0
1
Kako hoćete... Ja sam krampom i ašovom iskopao kanale i tu zemlju dobro isitnijo i pomešao sa kupovnom... :banana_rasta: Za sada nije loše.... Vi samo kopajte rupe.... :vozdra:
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
i samo kopajte rupe....
Da breeeee, kad smo idioti.... mi i ostatak populacije na našoj planeti ;)

Junače, kada Nam nije do kopanja rupa, onda se groweri dovijaju na razne načine... pročitaj par dnevnika recimo, pa ćeš vidjeti kako se mogu gume lijepo iskoristiti, tj kako su ih iskoristile kolege Imbra i L0od... u opticaju su i velike posude, kese, džakovi, svašta nešto.... ali znaj da je najbolja opcija rupa u zemljii !! S toga, ne unosi pometnju u redove,.a ti radi kako ti volja... samo, keep your mouth shut :)
 
25.09.2014
21
6
3
Ćao svima, evo mene da pitam šta mislite. Prvi put se bakćem sa automatima. Auto white widow je u pitanju, proklijala 5. maja danas ima već 55 dana, tamo piše do 85 joj treba do kraja. Orezao sam je sve po pesu ima po 5 6 grana jakih. U specifikaciji pise da raste od 80 do 120 cm. Ona je narasla skoro pola metra. Hteo sam je u prirodu ali oluja zeznula stvar i ostale su cure u saksiji i biće do kraja. Ima sunca 10h. Meni deluje da su male pa pitam za mišljenje.
Da li sam pogrešio što sam ih orezivao? Da li da predjem na djubrivo za cvetanje ili da ostane još na djubrivu za vegetaciju(pošto ima jos mesec dana do kraja)? Hoću još da porasteeee.
zrtzr.jpg gfhjfgh.jpg fdghfdgh.jpg

Hvala i pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pimplarius and zxw