** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Ne mogu da stignem danas da uzmem gnojivo za veegtaciju a imam punu plantelu cvet kod kuce, koliko ce ona da pomogne ako je dam biljkama u vegetaciji ?
 
15.06.2018
4
11
3
Pozdrav. Planiram krenuti sad s tim, cisto samo za moje osobne potrebe, jer ovako vise ne mogu, niti para niti zivaca... i procitao sam sada dosta ovdje o toj temi. Samo me zanima, nakon sto proklije i kad ju prebavim u zemlju, da li trebam mislim da li je bas nuzno neki dodatni preparati, ili jednostavno moze sa potrebnom kolicinom sunca vode i na obicnoj dobroj zemlji? Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
15.06.2018
4
11
3
Prvo hvala na brzom odgovoru. Planiram uzeti feminizovano naravno, jer u osobnoj proizvodnji sam pocetnik. Znaci, netreba puno novaca, bar ne koliko sam cuo, jer ja kao student si bas nemrem puno ulozit hehe
Znaci moze, ali naravno preporucljivo je da uzmem portebne preparate

Procitao sam temu u vezi toga. ali. moze li neki osoban shop prek neta, znam dosta shopova cuo sam od frendova al nista mi to nije sigurno....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Mozes da je presadis i sada ali moras da stavis neku zastitu oko nje zbog insekata i zivotinja , previse je mala za gnojenje mada to najvise zavisi od zemlje u kakvoj je sadis, a nisi napisao kakva je zemlja.
 
19.06.2018
10
23
3
24
Pa planirao sam da raskrčim mesto gde sadim, iskopan 20l rupu i posadim oko nje da stavim mrežicu, da pospem pepeo i list od oraha zbog puževa samo mi nije jasno to oko gnojenje i kad da počnem sa gnojenjm

Zemlja je iz apoteke 6.5 ph, kad je najbolje za sadnju i gnojenje??
 
Poslednja izmena od urednika:
04.05.2012
178
169
43
39
Društvo, treba mi konstruktivnih savjeta. Početak je 7og mjeseca, i zamislimo da postoje 3 biljke koje su premašile 2m visine već sad, bez obzira što su topirane više puta. Kako je najučinkovitije, najbrže i sl. raširiti da ne ide više toliko u visinu?
 
04.05.2012
178
169
43
39
Ma kako ne moram cesto ic tamo jer dobro sve drzi vodu, ne zelim sad ic svako malo ceprkat i zadrzavat se bespotrebno ako ne trebam. Mogao bi neki super cropping, povezat jos malo i to je to. Koliko bi neka visoka ScroG mreža imala smisla? Postavit je na 2m na stupove, raširit grane i povezat ih. Ujedno djeluje kao potpora i "alat" za smanjit visinu