** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Zato sa vanjskim sađenjem ne treba žuriti :D osim ako biljkama ne pružimo 'umjetni' start pod lampama pa kad dođe pravo vrijeme .... presadimo van.
Bas sam hteo da pitam,posto planiram ove godine da bacim jednu menku napolju,mislio sam da zapocnem vege fazu u boxu nekih 20-30 dana i onda da je prebacim napolju.Interesuje me kada bi bilo najbolje da to zapocnem da posle kada je prebacim napolju ne bude manje svetla tj.sunca i pocne da cveta:cool23:Posto je u boxu na 18/6...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Mozes od polovine četvrtog meseca, sve zavisi od vremenskih uslova. Zapratiš prognozu za kraj u kojem zivis pa kada procenis da su temperature optimalne izbacujej biljku van. Uostalom prelistaj out dnevnike pa vidi kada ekipa krece grow. Nece biljka procvetati u prolece, nije joj vreme tada
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Znam da nece nego sam mislio ako joj ja dam rezim 18/6 u boxu i posle nekih 20-30 dana je prebacim napolju kad ono napolju krace sunca nego u boxu pa reko da ne krene u cvetanje:cool23::sun2:
 
08.02.2019
14
20
3
33
Znaci citam, citam i citam ovaj odlican forum koji ima trilijun tema,podtema i inog. Malo je naporan ali i zarazan:drull: ....ovako, odlucio sam ovog proljeca krenut sa nekim outdoorom, nisam totalno nepoznat sa growanjem ali nisam ni profi.. ukratko banka bi bila rqs, polu guerilla style bi ubacio special queen 1, a par automata vjv bi bio NL i jos neka sorta(nemogu se odlucit) u kukuruz vjerovatno... neki savjet za jos koju sortu uzet i kakva su iskustva ako je naravno neko prisutan, u vezi spec queena 1, jer bi nju morao malo rijeđe posjecivat, vidim da je pohvaljena kaj se tice lakoce uzgoja.. hvala dobri ljudi:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and vladomar

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ako ćeš samo da staviš na prozor ko muškatle do presađivanja napolje , boje nemoj jer ako ih posadiš sad a nemaš uslove - ( veštačko svetlo itd ) onda će ti se samo izdužiti u tanku glistu od koje nema ništa ... Idi u Vanjske dnevnike pa prelistaj - piše ti tamo lepo šta su i kad ljudi radili - i kako im je ispalo .
 
30.08.2018
41
20
8
34
Sta da radim?
Da odmah usadim sjeme bez proklijanja u zemlji?
Ovamo sam pročitao da je dobro usaditi u saksiju pa onda presaditi vani kad biljka malo ‘ojača’.
A nisam uspio da nadjem info kad je najbolje početi i je li rano sad?
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Napravi mini staklenik,napuni plasticnu casu malo vise od pola sa zemljom,ubaci menku i pospricaj sa vodom,a nakon toga prekrij prozirnom folijom i stavi gore gumicu oko rubova i onda sa njom na sto toplije mjesto..ako je menka zdrava vani je za 2 dana.Dobro ju je pustiti unutra da malo ojaca makar i nemoras sve je na tebi.Ako nemas bas iskustva kreni polovinom 4.pocetkom 5.mj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iLaki