Vojska i duvanje ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.02.2017
29
26
13
26
Teško da bi prošao liječnički sa takvom ozljedom.
Verijem da bih, jer me to ne ometa u nikakvim normalnim aktivnostima, boli me na ''promenu vremena'' i ne smem da dizem nista tesko jer me narednih nekoliko dana ubijaju ledja. Doktor kada je pogledao prvi snimak rekao je da sam imao srece jer je samo fraktura prsljena u pitanju, nije se pomerio, da se pomerio ostao bih nepokretan, sada je sve zaraslo ali mi je smanjena visina tela prsljena... To je bilo pre 3/4 godine, delile su me sekunde od invalidskih kolica, ali sada je sve ok, kako je moglo da bude... Mi to nismo prijavili policiji, nismo zvali ni hitnu nego sam direkt otisao tamo i rekao da sam pao niz stepenice, tako pise i u izvestaju, da ga ortak koji je vozio auto ne bi najeb'o jer nije imao dozvolu, ali to je prica za sebe...
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
hahaha, pa vec sam ti rekao, ne testiraju na thc ako hoces dobrovoljno da se prijavis i sluzis 6mj koliko i traje obuka. A ako hoces da radis u vojsci, sretni vojnika ili nekog sa cinovima na sajmu naoruzanja u Beogradu ili bilo gdje na ulici i pitaj opusteno, ne hapse zbog toga :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
pazi želja mladi čoeče da se neispune, kaka vojska, uniforma, pogledaj film vojni i vataj se zemlje, hrane, sunca, žuljeva malo, i svaki dan koji tako proživiš dobro se nasmij i sjeti sve stoke koja mora da se javi nekom ujutro u 7, što se vataš lanaca i robije kad si slobodan rođen?
imam frenda baš u državi je "top cop", djece napravio, mislio sve najbolje, sad se pati skoro je 40 god., oko njega banda, lopovi, kradu na milijarde a njegova oprema od rata skoro, jedva čeka penziju, kaže nikad djecu neda toj bandi izdajničkoj....bjež od države i vojske, danas o temama koje te zanimaju sam sve skontaš i saznaš, i nemoraš se trzat svaki dan oče te zapovjednik testirat, kolega prijavit, il češ imat malu prometnu u kojoj nisi kriv ali ide test, a ti u uniformi slučajno, eo sranja milion....
ćuti doma, motaj i planiraj utvrdu svoju... ::roor:: il zaboravi na sve nas koji brišemo guzicu rizlama, i nauči slagat krevet za minutu ko u korelu....
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam