vozdra raja, mala i velika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2012
3
1
0
58
evo da se i ja "prijavim",tipkam iz srca vutre,Holandije,oli ti ga Nizozemske...bavim se uzgojom vec 7-8 godina,presto pusiti 93,vazda me fatala nakva paranoja,od pet puta jednom bi se ko co'ek ismijao...te reko,nema vise,nije za moj mozak,ali uzgoj me privukao,sto radi para sto radi umjetnosti uzgajanja....hm...i dobar sam :)
dosta za pocetak
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Welcome to the comunity ;)
Za početak pročitaj pravilnik Vutra.org sitea - https://forums.vutra.org/content/220-pravilnik-vutra-organizacije.html

Budući da još nismo postigli konsenzus da li dopustiti priču oko komercijalnog uzgoja osobama iz država koje to odobravaju.
Taj članak pravilnika se stoga i dalje odnosi na sve članove foruma. Pa eto smatraj se usmeno upozorenim s moje strane.

=)

Pozdrav
 
12.01.2012
3
1
0
58
to mi je mnogo velik problem uvijek bio...obzirom da je ovde dosta toga dozvoljeno,kad ides negdje gdje nije,moras da pazis i to mi tesko pada :))))....cak moze da se desi i nesto neprijatno....kupis auto,ides ka nasim krajevima,granicari pregledavaju auto...i ko zna sta mogu da nadju...ako ga predhodno nisi dobro ocistio...pravilnik sam procitao(sto jest jest,povrsno) i gledacemo da sve bude po njemu :))))...tu sam da nesto naucim i da pomogem ako mognem...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Slične teme