Vozdra svima :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2015
4
4
3
Prvo da vas sve redom pohvalim za ovaj izvanredan forum.Za sve informacije naše drage nam biljke zaista najbolji i najdetaljniji forum na balkanu,a i šire :)

Eto,za vas znam sigurno nekih 6-7 godina,a tek se prije desetak dana registrirao,pa bi bio red da i napišem koju rečenicu :D
U ovih deset dana intenzivnog čitanja,ponajviše o indor uzgoju naučio sam i vidio neke stvari za koje nisam znao ni da uopće postoje,a tek je jedan mali dio pročitan.Stvarno sam iznenađen količinom informacija i spremnost iskusnijih članova da uskoče i pomognu svojim znanjem.

Uz našu dragu biljku proveo sam možda i polovinu života uz manje prekide,al uvijek sam se vraćao svojoj ljubavi,bila je to ljubav na prvi pogled :D
Kazem,iako imam dosta iskustva u konzumaciji drage nam biljčice nikad se nisam okusao u uzgajanju,pa se nadam da ce se i to uskoro promijeniti.Trenutno je stanje takvo da skoro da i nemam izbora ako hoću nastaviti druženje s našom zelenom damom :)
Toliko za početak,još jednom pozdrav svima zdravi i veseli bili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and L0oD
06.12.2015
4
4
3
Hvala svima na dobrodošlici :)

@Stipe možda i bude nešto,al trebam prvo opremu nabaviti i to ukomponirati da bude stealth,ako ništa drugo na proljeće outdor zasigurno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe