Vozdras :-)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.10.2012
17
2
0
49
pozdrav za sve dobre ljude.
Uh, ovo ce malo da uzme vremena da sta napisem o sebi i o svemu pomalo.
Zivio sam na TK, odnedavno sam poslije par godina bliskog istoka doselio u Sarajevo (supruga je dobila neki posao u drzavnoj firmi) pa sam sad kao da sam s marsa pao ovdje. Vrijeme bi bilo nekoga i upoznati sa istim ili slicnim stavovima a surfajuci internetom za tim stavovima i interesovanjima evo dodje ovaj sajt na displej ko grom dobar.
Koristim blagodati ove biljke od svoje 17 godine a moje su se godine vec nekako uduplale pa i malo jace. Mogu reci za ovo svoje vrijeme tesko bi se zivjelo bez tih blagodati a pogotovo zadnje vrijeme kada se u ovoj drustvenoj strukturi desava nesto kao globalna depresija. Licno me to sve pogadja i dosta nas je u istom loncu sa istim shvatanjem. Sirenje svog shvatanja mogu zahvaliti internetu jer ruku na srce nije se bas mnogo znalo unazad nekih pet sest godinica (bar u mom slucaju). Prije sam bio kriv samom sebi sto to radim ali to je tako dobro pasalo na moje bihevioralno ponasanje, na moju psihu, kreativnost, idejstvo... Proslo je godina nekih i samom sebi sad se ne osjecam vise krivim. Znam da mi ne treba vrsta pomoci psihijatra gdje ce mi prepisati antidepresive uz jos koju kombinaciju tablesa za smirenje jer i ja imam razum koji ima sada vise saznanja. Nekako sjedne svakome ponekad kamion na prsa a pametnih je mnogo oko nas, svi bi bolje znali zivjeti tudji zivot u okvirima zadatih pravila.
Mozda za pedeset godina ovo ce sve biti drugacije, nadam se na bolje gdje ce nam se generacije smijati isto kao sto se mi smijemo srednjem vijeku.
Moze se naci ovdje finih savjeta, informacija, svega za onoga ko nije mnogo upucen a zeli da zna nesto vise na nasem jeziku i u okolnostima kojim zivimo. Eto jucer sam saznao uz pomoc ovog sajta da je sad Svajcarska jos bolja zemlja za odziviti karijeru (poredeci svoju karijeru od 93' na ovamo sa zamisli karijera ljudi neke mnogo finije, uredjenije drzave gdje ljudi izgleda imaju malo vise svijesti i gdje se iskreno trude odrzati tu svijest). Znamo mi dobro kako je kod nas
Elem, da ne lafim i ne tusim mnogo, zelio bih biti ovdje vise biti dobar drug a manje filosof, jos jednom vas iskreno pozdravljam, zivjeli darovi prirode, dole apatija...
 
28.10.2012
17
2
0
49
Hvala na dobrodoslici. Ja uopste nisam nisam neki forumas, ma nema me ni na facebook-u iskreno da kazem, al ovaj sajt privlaci me kao magnet. Privlaci me to sto su ovdje ljudi malo drugacije prirode. Vjerujem da me shvatate i jos jednom hvala za dobrodoslicu...
 
23.10.2012
40
8
0
36
eedoo je napisao(la):
Ja uopste nisam nisam neki forumas, ma nema me ni na facebook-u iskreno da kazem, al ovaj sajt privlaci me kao magnet. Privlaci me to sto su ovdje ljudi malo drugacije prirode.

ovo ce ti postati druga kuca .. :signs046:
 
28.10.2012
17
2
0
49
Vjeruj sve djeluje tako. Imam malo vise godinica (ne bas toliko mnogo) pa i iskustva samim time vezano sve uz potrebe, pa ce biti zanimljivo stogod mozda i od mene. O tom po tom. Uglavnom kako pretrazujem sajt ima zanimljivosti raznih. Dobro kaze moderator, daj sebi jedno dvije sedmice...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Pozdrav eedoo i dobro došao na forum...slobodno sjedi,zapali,upali Vutra radio i plovi sa nama :)
peo-_dancer_old_dude-2.gif
 
28.10.2012
17
2
0
49
Ivana, hvala za like. Ma ja sam ovdje odavno godinama medju ljudima nekako i bez foruma, prije nego je i nastao. Forum jos dodje sada kao neki katalizator da jos ubrza i omoguci kvalitetne procese druzenja...
(al ga napakovah strucno... znam biti jako samokritican al sve zarad fine zabave, dobrog kvalitetnog druzenja)...
Evo vec dva dana citam neke od postova i razmisljam sta ja mogu sam da uradim, no o tom po tom, neka je prvo pozitivnog razmisljanja. Ne bih da izgorim sa ambicijama sa samim ovim pocetkom, laganeze samo, svaki dan je situacija je svakako sve bolja i bolja. Morate samo priznati da nije kao prije dvadeset nekih godinica a kako ce biti jos poslije dvadeset godinica kada neki od nas udju i u strukture nasih drzavica. Dinosauri izumiru, mi ostajemo, evolucija-revolucija polako ide, polako ali ide...
 
28.10.2012
17
2
0
49
Hvala jos jednom. Ma necu pominjati, ja to vise nekako kao sebi samom kazem da me ne obuzme uljuljkanost neka... U stvari nadjoh se sa tom rijeci sa jednim dokumentarcem na National G. koju je narator izgovorio na kraju...