Vracanje posle Ban-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Da li ce moderatori i admini vratiti neke od ljudi koji su banovani.

Kao na primer:

SimasaZg
Teglicu unka
Svetog lista
Mr.Boz-a

I nemam pojma koga jos, ali sigurno ima, nisam bas istrazivao.

Mislim da je ljudski oprastati i da treba tim ljudima skinuti ban, jer su oni kao i svi a mozda i vise zasluzni za posecenost i dobre informacije na ovom sajtu.

Ljudi sve i svasta kazu u toku rasprave jer su besni, ali treba im se pruziti jos jedna prilika.

Ipak je ovde kul ekipa a ne skupina namcora. :bong7bp:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ban se nedobiva bez razloga, a siguran sam da taj "bes" se moze kontrolirat i to previse, jer ti s namjerom napises nesto, i clicnes onda postaj xD nije slucajno mis otiso sam... siguran sam da ce admini razmotriti dobro sitaciju i donesti pravu odluku ! peace out!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Teglica unka i bozga imaju na mjesec dana. Svetilist je zaista pretjerao. Trebalo je 5 ljudi čistiti za njim. Mogli smo svi nešto drugo raditi, žderati, hebati, motati itd. Neka se pošteno sredi, radi sebe pa jednog dana kad to ne bude ovaj svetilist, možda. SimaZg je sam zatražio ban, može se uvijek javiti administratoru kao i svatko. Nitko nikog nije banao jer se nekom digao. Neki su zatražili, neki su bili neprimjereni a reda mora imati .Imamo i u svojoj sobi neki red i pravila, ne želimo npr. da nam se pas popiša na pod.
A razlike ne bi trebale postojati. Mogu i ja dobiti ban. Pa nečemo glumiti ove fosile u vladi. Ja tebi ti meni. Od toga i krene...Inače o ovom nema potrebe pisati.
Opustimo se, zima dolazi treba nešto growati. Meni je box problem ali valjda če se smisliti konačno nešto. Čao
ps.pišem ovo pola sata:rofl:
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Uredu onda, ja sam mislio da su svi dobili per ban, ako je sveti ono spamovao onda me i ne cudi iskreno.
Za bozgu znam da je sasvim OK decko kao i za teglu.
Za simasa nisam imao pojma da je sam trazio.

Nisam imao informaciju iz "prve ruke" kako i zasto su podeljeni banovi.

Lepo je sto ce se boz i tegla vratiti.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nisam imao informaciju iz "prve ruke" kako i zasto su podeljeni banovi.
Hebemti, tu nebi trebalo biti kao na ulici-"jesi čuo ovo, jesi čuo ono, ovaj je dobio ban, ovaj je pao..." To je loše za forum i nas same.
Opušteno. Zapalimo i neka nas nosi polako...fluidno, na čilimu kao aladin:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Treba ohladiti malo usijane glave :) Bilo je situacija kad sam svašta napisao, ali za razliku od nekih gore nabrojanih, nisam postao jer je protivno pravilima i samoj svrsi ovog foruma. Bilo je i situacija kada sam i rekao neke stvari, ali nikad nisam nikome "J" mamu i slićno. To nije cool :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
svetilist nema šanse.. jedino ako si napravi novi acc i ako se sa tim novi accauntom nebude ponašao kao što se je ponašao



a za bozgu i teglu nemam pojma, vratit će se kao što kaže kolega greenpower
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Sveti se može registrirati i s deset novih accountova;
ako ga ja slučajno skužim dobit će insta ban pa makar se ponašao ko medvjedić dobra srca.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ovako svi ti ljudi će dobiti ban na trajno (od mene, pa nek genjo makne ako mu se ne sviđa), nikakvih mjesec dana. Bilo je stvarno od njih svih riječi za koje bi svi dobili instaban, to kaj su prijatelji foruma nema veze.

Neka se regaju s novim nickom i neka se ljepo ponašaju i nitko ih neće dirati, a mjesec dana nitko neće dobiti nego perma svi.

I btw Sid barataš sa hrpom dezinformacija o Simasu, al nea veze i on će bit bananko u ovoj vožnji, kad se već tako dijele šakom i kapom :icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
zlo&naopako je napisao(la):
Bilo je situacija kad sam svašta napisao, ali za razliku od nekih gore nabrojanih, nisam postao jer je protivno pravilima i samoj svrsi ovog foruma.

Bilo je situacija kada sam htio ukinut sajt i zadrzat sve informacije samo za sebe. Izlazem se i ja nekom riziku oko cjele ove price i nisam vise mlad da se zajebavam. Ali sve je vrijedno ako ima pozitive :)

Ono sto se desilo je nesto sto me bas uzdrmalo i nisam ocekivao da stari clanovi na ovom forumu mogu biti takvi.

Od moderatora jedino je Tarki ostar na jeziku ostali su veoma razumljivi i vise nego razumljivi. Da li ce se iko vratit sa starim imenima to sve zavisi od njih samih. Vjerujem da oni isto razmisljaju kao i prije pa ce opet doci do sukoba. Svako ima pravo na svoje misljenje ali poslije deset godina administracije skapirao sam da ima previse jebeno razlicitih misljenja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Previše smo se razbahatili svi skupa, tako da nije ni čudo što su se neki članovi počeli ponašati bahato i bezobrazno.
Pozivam sve prijatelje, grow support i moderatore da se ugledamo na Vutrgenju i ponašamo se u skladu sa reputacijom i funkcijom koja nam je dodjeljena.

Pozz :)
 

Mr.Hash

Banned
Banovan
04.09.2011
0
0
0
35
maaaaaaaaaaaa da banuj svakoga tko pretjera, samo vi banujte mene nije uopće frka ima još hrpa foruma nije ovo jedini....
He Man, Tarki, Greenpower1 itd..... a tako znaći nema šanse za skidanje bana, ma baš fino bome. Smirite svoje živce papani jedni bezobrazni
Ovo mi treći acc... al nije niti zadnji da osobno kažem i svaki puta kad vidim nešta šta mi nepaše regat ču se samo da postam a to može se nakupi 50, 100-1000 accountova, koje ste vi bitange... ulizujete se tu ljudima u guzicu da vas poštuju al djaba vam to kad ste već stari papani. Ovaj post uopće nemam pojma da tako nešto pišete nego sam dobio link pa se iznenadio i ajd neka se javim. Da nisam taj link dobio s ovom usranom temom žali bože... ma nema boga, isusa krista da se više kome obraćam ili koga upoznajem na ovom forumu.... živim svoj život kako živim, meni je super i zabole me kita više za komplet vutru.org i kompletno ovakav pederluk od ljudi
Tko ste, šta ste vi? Vi ste nitko i ništa u mom životu tako da bay, bay..... i čujemo se morooooooooooooooooni za kojih mj. dana hahahaha:nana:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ma nema boga, isusa krista da se više kome obraćam ili koga upoznajem na ovom forumu.... živim svoj život kako živim, meni je super i zabole me kita više za komplet vutru.org i kompletno ovakav pederluk od ljudi
Baš ti ne drži priča vodu da ti je super, da te zaboli, bla bla bla bla. LOL.
Ajde na drugi forum pa radi ove djetinjarije, misliš da bi te trpili? svašta...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
@ Tarki, reko sam "DOJAM".. a ne informacija... a da su dezinforacije HRPA, to nije istina.. :)
valjda znam šta mi je rekla keva njegova :rofl: ( ovo nije prozivka, poštujem te, znam te i dobar si mi, ne bih se volio s tobom zakačit, jer nisam mislio ništa loše ovom izjavom )... a to kaj se događa sa šimetom, to je njegova stvar... PIS

@ Genjo, treba bit oštriji, šta ne kažeš drug... ja inače previše vjerujem ljudima i mislim da će se neki popraviti, ali to baš i nije od koristi.. budemo malo stisnuli kaj se tiče moje strane..
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Treba bit oštar prema ljudima koji nemaju poštovanja prema drugima, makar i na forumima. Ogromna je razlika izmedju kritiziranja, obicne razmjene mišljenja o necemu i vrijeđanju istih mišljenja, uvreda i slično.
Ne treba bit ni rasprave o tome - ko pogriješi - insta ban :D
pozz
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
oooooo vidi vidi :icon_lol: tko to došo? :icon_lol:

@sveti, da ti je svejedno za vutru org, onda se nebi vračao ovdje i napadao ljude.. ti si jedan mentalno zaostali dječak koji nema prijatelja, i sada si ljut jer radiš *****rije i onda moraš odgovarati za njih, baš kao što kaže kolega Frula gore, bio to internet ili ne internet neka kultura se mora poznavati.. izađi malo, posjeti doktora, smiri živac.. imaš premalo godina da bi si dopuštao takve stvari, to inače dolazi kasnije! a što se tiče boljih foruma, ajde, odi tamo, barem nećemo morat čitat nečije frustracije.. ne prihvačaš činjenice koje SVI ljudi vide, a samo ti NE.. i tko je onda ovdje lud, MI SVI, ili ti?? hmm.. :eek:hno: ti si taj s problemom, a ne vutra org.. inače samo da te obavijestim da na takav način na koji ti reagiraš, reagiraju šizofreničari..
 
09.10.2011
0
0
0
38
SiD je napisao(la):
svetilist nema šanse.. jedino ako si napravi novi acc i ako se sa tim novi accauntom nebude ponašao kao što se je ponašao



a za bozgu i teglu nemam pojma, vratit će se kao što kaže kolega greenpower

Pozdrav ekipo...it's me...SimasZg:vb_wave:

Eto..ipak nisam završio na lječenju od marihuane:icon_lol:..živ sam i zdrav..imam i mob i kompjuter :)


Uglavnom...imam 26 punih godina i živim još uvijek (nažalost) sa roditeljima

Mojom nepažnjom, ostavio sam doma na moru uključen PC i skype i otišao u Zg ispraviti neka sranja koja su me stigla....

Za ta sranja su mi doznali i roditelji i veoma su se zabrinuli...
Dok mi je stara pospremala sobu, pocele su dolazit poruke na skype od "frendova" sa vutre i stara koja inace malo previše zadire u moju privatnost je sjela i čitala...:eek:hno:...i odgovorila u vrlo oštrom kontekstu, ali u afektu "majčinske" zabrinutosti...tipa policija, POSKOK i UDBA fore...ali naravno ništa od toga nije ozbiljno mislila niti napravila...


Ja mislim da svi mi koji živimo sa roditeljima, a imamo malo previše godina za ugnjetavanje po pitanju trave, trebamo sjesti sa svojim dragim roditeljima i popričati...baš kao što sam to i ja učinio...

Oni (moji) žive u jednoj velikoj zabludi da je sve to droga...i prva asociacija na tekst koji su procitali su im valjda bili lisice, rešetke, sirene i helikopteri...ali to nije tako...

Eto..mene je sudbina preselila iznenada sa konja na magarca...iz preljepog i meni srcu prekrasnog velegrada, morao sam otici u drugu državu, na selo...to mi je poprilično teško palo...eto po cijele dane visim na kompjuteru, facebooku, ICMAGU:icon_lol:, a želio bi i opet na vutra.org-u...
Jedino cemu se radujem, je cijeli kat na kući za mene....i nakon puuuno razgovora sa svojima, objašnjavanja i ulizivanja...krecem sa prvim pravim growanjem...kojega bi htio podijeliti sa Vama draga moja Vutro.org kao SimasZg opet...

Ovom prilikom se ispričavam od srca članovima vutre, kojima je moja majka nanjela neugodnost...jbg..sorry...shit happends

pozdravlja Vas SimasZg....:vb_wave:


A sad me slobodno opet banujte:icon_lol: idem da se lečim sa pljugom jako loše domačice prpe bljak