Vrata za DIY boks

• Nova nagradna igra za sve članove foruma: Growbox izrada - Tutorial. Nagradna igra se završava 31 decembra. Više detalja na linku: Growbox izrada - Tutorial
Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

Slavol Žižek

univerzalni lončani poklopac
28.11.2018
896
2.271
163
Konačno gotova vrata, uspio sam pronaći jedine tri ravne letve u Bosni i Hercegovini. Odustao sam od magnetne trake, umjesto nje sam stavio gumeni keder za prozore, trebalo bi radit posao. Ostalo je još da polijepim malo folije unutra, oblijepim čitav boks tapetama spolja da ne propušta svjetlo, montiram opremu, i idemo orati drumove, saditi topove.
vrata.jpg
boks.jpg

23.10.2011
13
6
3
33
svaka cast, odlicna kreativnost i sve kako treba !
Inspiracija mi je pa me interesuje nesto u vezi vrata koja si napravio...
Pitanje br 1 :) da li ona sad samo nalijezu sa gumenim kederima na drvene letvice koje su kao štok od vrata ?
dakle bez lijepljenja i bilo kakvog spajanja ?
pitanje br 2 :) znaci kad otvaraš boks, cijela vrata skloniš, nema sad one jedne vertikalne strane priljubljene, koja je kao na klasicnim vratima ?
pitanje 3 :ajnstajn: :) U kakvom tipu radnje mogu da nadjem takav gumeni keder ?
Hvala ! ::listomahanje::

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek

Slavol Žižek

univerzalni lončani poklopac
28.11.2018
896
2.271
163
1) na šarkama su s jedne strane, a na sredini su rajberi koji ih pritišću uz središnju letvu
2) otvaraju se kao svaka vrata ormara/plakara
3) u svakoj radnji koja prodaje građevinski materijal i/ili stolariju (OBI, Penny, Adazal...)

Bit će detaljan tutorial uskoro.

• Sviđa mi se
Reactions: GalebRastaman