Vrata za ormar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2014
33
9
8
36
Pozdrav,nov sam ovdje,moje je pitanje ako ste ikad culi za zipper doors,i kako se to opce zove u hrvatskoj? googlao sam sve zivo i nikako nemogu nac nigdje u hrvatskoj (moze i slovenija ali s dostavom u RH),jel neko zna di ima to za nabavit il neko mozda to ima jer to bi mi stvarno trebalo da postavim onako u unutrašnjost ormara kao dodatna vrata/zastita od svijetla tokom noci,evo vam i par slikica pa da se ne zajeb* s googlanjem :respect:
zippdoor1.JPG
zipper-image-1.jpg
Pogledajte prilog Zipwallzippers1-resized-600.bmp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XRumerTest
22.02.2014
33
9
8
36
a vidi,trebam kvalitetno,neki krojac ce samo zasrat,ako necu nis drugo nac onda nosim krojacu,pare mi nisu problem makar ni ne mislim bas da ta vrata puno kostaju...znaci,ako jos neko ima nekakvih informacia o tim vratima slobodno napisite..
EDIT: @budjavBud kakav materijal preporucas ako bi nosio krojacu a da je neki reflektivni bolje?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Gledaj ovako,ako kažeš da ti pare nisu problem odeš u firmu koja izrađuje tende,cerade za kamione i slično i oni ti naprave šta god želiš a boju možeš birat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budjavBud
22.02.2014
33
9
8
36
Avantura je napisao(la):
Ako pare nisu problem kupi se gotov box i prst u uho.
hehe istina,a ja se tu zajeb sa postavljanjem trake na ormar ;P a nista hvala svima,vidit cu sta mi je nabolje,probacu sve ove prjedloge pa koji ce bit naj,pozz
 
22.02.2014
33
9
8
36
Avantura je napisao(la):
Nema šta puno probe sve ima svoje cijene i samo moraš znati šta ti najbolje paše. Ajd javi kad nabaviš šta si nabavio.
Nisam ni skuzio na odgovor na ovu temu,uzeo kompletni box i gotovo,strpao u MALO veci ormar i to je to,sad cekam neke novce za sjemenke, OG kush il neki opasni strain i rokaj ;D