Vratiti Svetilista ili jok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vratiti Svetog ili ne

  • Vratiti

    Votes: 0 0,0%
  • Ne vratiti

    Votes: 2 100,0%

  • Total voters
    2
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Nisam u toku a nebi bezveze rušio nečiju reputaciju....
Bilo bi super kad bi mi neko na PM poslao razlog zašto se izbaciva Sveti...
Nadam se da nije suvišan ovaj post...
Ako je briši te ga i oprostite...

:icon_question::icon_question::icon_question:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....to bi nasi dragi moderatori trebali odlucit.......postoje neka pravila ponasanja na ovom forumu i nitko nije banam za bzvz........ja mislim da bi oni to trebali odlucit jer na forumu ima puno ljudi sto nikad nisu ni culi za svetog a kamoli da znaju zbog ceg je banan a imaju pravo na glasanje........
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kao sto ivach kaze,npr.ja nemam pojma o cemu se radi.mene iskreno zanima zasto ga vratit ako je benan?sigurno nije bez razloga...usput,imam nepovratan infraction koji mi se u to vrijeme kad sam ga dobio cinio sulud a sad mi se cini primjeren i jos svaki put dodatno promislim nego sta postam nesto,poanta je da svi dobe sto zasluze(neki manje,neki vise)...al opet volio bi cut o cemu se tu radi sa svetolistom?!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja namam pojma ko ja Svetlist ili kako već al mora da ja gadno zaj.... kad nema ni jedan glas za vratit ga.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
haahahhaahahahaha 420 protiv....mora sam ja protiv svih vas :ridinghorse:...ali ovo je heman spuca preko sistema 420 protiv :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ništa osobno, al ne volim da neki pijani lik na chatu spama sa svojim gluparijama svako malo i radi cirkuse po forumu kad ga netko lijepo opomene. Zašto je uopće odbanan?!? Zato što je molio i preklinjao!? Bzvz...
Nisam glasao, ne zanima me. Ne bunim se što je vraćen, nije mi žao što je opet kickan... I don't care :)

PS
Ne znate što se desilo, jer je sve njegovo "smeće" netko počistio i taj netko (neću imenovati) više očito nema strpljenja i razumijem ga u potpunosti.
 
09.12.2008
21
5
0
39
svako malo se otvori tema o pisanju smeca na forumu i "glupavih pitanja" kako ih se treba smanjiti i davatii vece kazne za takve likove. i sada kad je neko banan zbog toga ili slicnog mi glasamo da se vrati ili ne. demokratija -:)
treba pustiti serife da rade svoj posao jer da je bio dobrica sigurno bi bio na forumu.
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Ajde molim one koji neznaju o cemu ili kome se radi da se suzdrže od postanja nepotrebnog....ovo je trebala biti neka interna tema za admine i prijatelje foruma i ostale...neka netko prepravi to molim vas
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
interna tema za admine,prijatelje foruma i ostale(ko su ostali ako ne mi svi ostali?)...mislim da bi ti ovih 400 glasova u anketi od admina trebalo biti konacni odgovor na anketu
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
"ostali" su oni koji znaju o cemu se radi

ovdje nam nije cilj unosit nemir ili svađu među članovima, Sveti je bananko iz nekih razloga koje znaju određeni članovi, zbog koji je ustvari i pokrenuta tema i glasovanje upravo tih članova

...a glupo je i da tema ima 34350345430 odgovora i postova nepotrebnih, jer se onda gubi smisao i cilj teme...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zbog svetoglista se skoro bio zatvorio forum. Previše je štete bio nanio(NAMJERNO) i osobno mislim da nam ne trebaju tu tempiranje bombe. 2 puta je bilo problema, a pa nečemo da na treči namagarči. Jednostavno je.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
SimasZg je napisao(la):
"ostali" su oni koji znaju o cemu se radi
mislim da sam upravo ja u toj skupini "ostali" zahvaljujuci Greenpoweru...

da nebi bilo da bi se ja svadjao il nes,samo nevidim zasto ponistit infraticon bodove nekom koji ih je skupio dovoljno za ban a meni da stoji cijelo vrijeme bijednih 5 bodova...?automatski ne funkcionira,s razlogom postoje ti bodovi
 
09.12.2008
21
5
0
39
mozda nemam dovoljno postova da bi bio prijatelj foruma i "ostali" ali sam redovan sto se tice citanja na forumu, i vrlo dobro se secam svetog i secam se njegovih provala na chatu i forumu.
ako je ovo forum onda svi imamo pravo izneti svoje misljenje i razmisljanje a ako ono nije u skladu sa pravilima tu su serifi koji o tome odlucuju.
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Stari nemoj se ljutiti, ali ovo je npr klasično spammanje teme...

Ova tema se odnosi na Svetog lista i njegov ban..

Glupo je da netko glasuje, a da nezna o cemu se radi, a isto tema nije namjenjena raspravi, vec glasanju...Tema je trebala biti namjenjena određenim ljudima, ali to moderator treba prepravit...

Zato sam ZAMOLIO da se suzdržite od nepotrebnog postanja sa pitanjima ukoliko neznate o cemu se radi da ne radimo bzvz tenzije po forumu među članovima...

Hvala

P.S.

SiDe neka se tema izbriše, sve je manje više jasno...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ja se ispricavam za moje spammanje...al kao sto rekoh zasto bi se njemu maknuli inf bodovi a meni da ostanu "never expires",iskeno ne vidim nekog smisla? da ih nije zasluzio nebi ih imao
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
neka se tema izbriše, sve je manje više jasno
Nek stoji, staviti čemo pod ključ. Nema smisla nekoga vratiti tko je htio srušiti forum. Još manje kužim kako se nekom na silu tu da biti nakon počinjenih gluposti, mislim...kakav je to obraz. Kako da ga korisnici poštuju...oni koji su vidili šta je radio...suludo.
Ajmo mi na vedrije stvari:)
derauter-maknuto ti je to "never", opcija "never" je najbrža ako nije neko pri vremenu, inače treba pisati. Ali najbolje da ne dođe do toga:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.