Vreme cvetanja...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.08.2005
1
0
0
ljudi sta znaci vreme cvetanja od 8 do 9 nedelja

dali je ovo vreme od pocetka rasta biljke pa do berbe ili je vreme kad biljka pocne da cveta pa onda je potrebno da se prebacim na rezim od 12 sati svetla i 12 sati potpunog mraka....

malo mi se sve pobrkalo u glavi sa ovim topicima ~~

inace indoor uzgoj biljke
 
15.09.2005
1
0
0
www.download.cg.yu
ja imam jednu biljku visoku 1m20cm kako cu sad da je naceram da pocne da izbacuje hedove (to je cvetanje jeli) a ako je muska biljka kako da je prepoznam i dali ona moze da cveta???
 
14.09.2005
18
1
0
prebaci svjetlo na 12/12 i cekaj.
ako se pocnu pojavljivat bjele tanke niti je zenska a ako se pojave ko neke loptice, bubuljice najcesce zelene boje je muska. na forumu imas slike koje tocno pokazuju razliku pa malo potrazi! :mrzimpc ~~
 
14.06.2005
31
0
0
44
Smokemashine...stvarno cenim tvoju posvecenost ovom forumu, ali mislim da cinizam koji chesto ispoljavash nije primeren jednom uredniku, a obzirom na to da si prihvatio tu ulogu trebalo bi da obratish malo paznje...ima puno ljudi koji stvarno ne znaju puno o uzgoju i konzumaciji a zeleli bi da znaju...
Gorrdan...mushka biljka moze da se pushi...i neretko ima efekta, meni lichno se deshavalo par puta da se navarim k'o zmaj...ali pravi kompletni uzitak pruzaju cvetovi zenki koji su najpotentniji
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
too_liquid je napisao(la):
Smokemashine...stvarno cenim tvoju posvecenost ovom forumu, ali mislim da cinizam koji chesto ispoljavash nije primeren jednom uredniku, a obzirom na to da si prihvatio tu ulogu trebalo bi da obratish malo paznje...ima puno ljudi koji stvarno ne znaju puno o uzgoju i konzumaciji a zeleli bi da znaju...
Gorrdan...mushka biljka moze da se pushi...i neretko ima efekta, meni lichno se deshavalo par puta da se navarim k'o zmaj...ali pravi kompletni uzitak pruzaju cvetovi zenki koji su najpotentniji

shta je tvoje znanje, mojom prisutnost ugrozheno...tebi nisam nishta rekao,i pustit chemo na tome...
cinizam nije povezan uz pitanje za uzgoj,vrste,nachine,trickove,itditd....
cinizam je tu kad netko postavlja piatnja ,kao ovaj...jel se mogu stime drogirat?koliko brzo mogu se drogirat?jel che izrast barem 5kg da se ubijem?Jela raste to samo od sebe?...
itd itd itd....
sta pishe na ovom forumu..UNJUTRASHNJI UZGOJ....
a ne,jel se mogu i mushkim i zhenskim biljkama drogirat....mene zanima uzgoj,i zato sam tu i moderiram ovaj forum...a shta se tiche ostalih stavova,mogu i ja imat osobno mishljenje,jer nisam automatisieran moderator...
a ako chemo cjepidlachit,to pitanje nema mjesta u forumu uzgoj...jer ne forsieramo drogiranje,ni pushenje....nego objashnjavamo uzgoj biljke Canabis Sativa&INDICA...a ne uzgoj jointa...

LP
SM
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Obojica ste u pravu,svako sa svoje tacke gledista.Kolega bez obzira na sve potrudi se da te kritike ipak bude malo blaze(jebi ga ima nas svakakvih),ne zbog mene nego zbog posetilaca,s druge strane too_liquid moj je kolega u pravu jer previse ima pitanja tipa koji je on naveo,a i ponavljaju se neka pitanja gomilu puta,pa to malo zna da smori.Sve bi bilo jednostavnije kad bi clanovi bili malo strpljiviji pa prvo procitali sadrzaj sajta,zatim foruma i korisitili pretragu.Svima bi nam lakse bilo.

Zato samo opusteno bice to sve OK. :pivo

p.s. I molim da obratite paznju i vi i svi da ne dodje slucajno do bilo kakvog vredjanja,prozivanja ili bilo sta slicno.Automatski slede sankcije.
 
15.09.2005
1
0
0
www.download.cg.yu
dali biljka mora da cveta (daje sjemenke) odozgo na dolje??? ~) stavio sam joj 6sati svetla vec 2 nedelje a ona i dalje raste kako to da zaustavim sad ima oko 2m ::dzok i koliko ce mi trebati od prilike da stigne za branje??????????
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
CINI MI SE DA TO NISU SEMENKE POSTO JE NEMOGUCE DA ZA 2 NEDELJE BILJKA FORMIRA SEMENKE,TAKO DA JE VRLO VEROVATNO DA JE BILJKA MUSKA.POGLEDAJ PO FORUMU A IMAS I NA SAJTU RAZLIKE IZMEDJU MUSKE I ZENSKE BILJKE PA PROBAJ DA USTANOVIS SAM.