Vreme cvetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.05.2013
34
0
0
mikri mouse je napisao(la):
evo sedam dana otkad sam je okrenia na 12/12 i nista nikakvi znakovi kakva su vasa iskustva nakon koliko su pocele davat prve znakove
mene je posle 6 dana rezima 12/12 pokazala pol s tim sto mi je prvih 3 dana bila 16 u mrak a a 8 svijetlo
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
svako kemijanje,pogotovo sa režimom svijetla je samo šok za biljku i ona onda samo uspori s rastom,što nam naravno ne odgovara....;)
 
22.02.2012
26
2
0
43
dan drugari , imam par pitanja , 1 grow mije imam 6 biljaka 2 in4 out , 2 in su mi bile 2 meseca na 20h-4h, I jedna je pokazala da je zensko pre nedelju dana ... druga tek pre 2 dana kada sam ih prebaciona 12 12, nije lito raano pogotovo ova sto je pokazala jos pre nedelju 2 ? mozda zato sto sam joj radio LS,i odsekao obema vrh pre 3 nedelje ? znaci li to da je pocela da cveta ako je pokazala pol ili .... I sta dalje ?a napolju mi rastu u zbunu 4 komada , 1 ind 3 sat,kako napolju da resim sa polom daunesem unutra ili da pustim prirodu da radi posao? mada na jednoj 99 posto je zenskoa na 2 ja mislim kao jajasca dasu tj loptica I jos nije ispustila dlacice...ijos za xemiju , imamneki preparat zacvetanje ... da pocnem da prexranjujem ili ...?

http://s14.postimg.org/jkhiwzjap/05072013956.jpg
 

Prilozi

  • 30062013925.jpg
    30062013925.jpg
    202,7 KB · Pregleda: 37

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Moram priznati da jedva shvacam šta ti ustvari pitaš.

Ako si prebacio na 12/12 biljka ce bit iducih 2 tjedna +/- koji dan u prefloweru...
Nema smisla da biljke vadiš izvana i nosiš unutra.
 
22.02.2012
26
2
0
43
Moram priznati da jedva shvacam šta ti ustvari pitaš.

Ako si prebacio na 12/12 biljka ce bit iducih 2 tjedna +/- koji dan u prefloweru...
Nema smisla da biljke vadiš izvana i nosiš unutra.
Sta ti nije jasno.... nista vidim ja ...
znaci li to da je pocela da cveta ako je pokazala pol ili .... I sta dalje ?
za prixranu u cvetanju....
 
22.02.2012
26
2
0
43
preporuča se za vrijeme vege no može i kad je i koji dan u cvjetanju ;)
Ovo za klonove jeste sigurni da moze kada pokaze pol ? posto nameravam da uzmem 3 4 klona ali kao svuda napomilju da treba pre pokazivanja uzeti... da li je neko to radio posle pokazivanja klona naime pre 2 nedelje su pokazale da li bi bilo kasno sada da uzmeme klonove ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pajpkaj

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ne ,malo ce duze trajati proces dok krene ponovo vegetirati ali primi ce se, ja sam skidao i pred kraj cvjetanja al onda biras one zakrzljale grane u tami no stres je svakako veci nego u vegi i puno je veca sansa da se pojavi herminizam.

Slijedeci puta napravi kako profici..skines klona sa svake biljke i onda ih stavis na cvjetenje..kad se pokazu spolovi ,ostavis sto zelis od klonova a ostalo likvidiras i nemas ovakvih problema ;)
 
22.02.2012
26
2
0
43
ne ,malo ce duze trajati proces dok krene ponovo vegetirati ali primi ce se, ja sam skidao i pred kraj cvjetanja al onda biras one zakrzljale grane u tami no stres je svakako veci nego u vegi i puno je veca sansa da se pojavi herminizam.

Slijedeci puta napravi kako profici..skines klona sa svake biljke i onda ih stavis na cvjetenje..kad se pokazu spolovi ,ostavis sto zelis od klonova a ostalo likvidiras i nemas ovakvih problema ;)
stavlja se kalemarski vosak ?
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
43
aman pikiSHA prijatelju......

5. Ne citirajte bez potrebe

Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na neku poruku u nizu ili na više njih, koristite umerene tagove kako biste dali ostalima do znanja na koji deo teksta se vaš odgovor odnosi, ali NIKAKO nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete.


shvataš li me ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
da....stavis ga u nesto sto potice rast korjena ako to pitas....
biljku nemoras posebno tretirati nakon sto odrezes klona ako za to pitas ... :D

Loop mozda mene shvati malo ozbiljnije ;)
 
21.05.2013
34
0
0
loop je napisao(la):
aman pikiSHA prijatelju......

5. Ne citirajte bez potrebe

Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na neku poruku u nizu ili na više njih, koristite umerene tagove kako biste dali ostalima do znanja na koji deo teksta se vaš odgovor odnosi, ali NIKAKO nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete.


shvataš li me ?
loop ti si odje najpametni vidim fino oli mi rec zasto mi je jedna biljka posle 2 nedelje cvjetanja izbacila male kuglice i iz njih dlacice a sve ostale su samo dlacice izbacile pa mi objasni o cemu je tu rijer i hvala unaprijed
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
ne moze da ti izbaci samo pistile vrv su kaliksi mali, pa ih ne primecujes.a ovo drugo za sta mislis da su samo dlacice su vrv stripule.
224849d1249788763-pistils-white-green-need-pros-cannabis-anatomy.gif
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Svaki mi je kao prvi hahahah,hermici me sludili,a i malo da ostro mentorsko oko snimi situaciju,da ne bude posle.......sto nisam pitao.