Vreme cvetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.05.2016
80
68
18
37
Pozdrav svima...
Imam jedno pitanje za Vas ako bi mi mogli dati savjet,jer nisam nikako u trazilici mogao naci ili iz vaseg osobnog iskustva....
Znaci u cvijetanju sam vec 30 dana e sada zadnjih preostalih 30 dana bi pokusao nesto novo----
Kako to biva i u prirodi zadnjih mjesec dana cvjetanja jutra su hladnija i noci i u svitanje kad sunce izlazi treba mu dva sata posteno da se digne,ugrije i onda tokom dana je optimalno kako treba a onda predvecer je onaj sumrak sunce se odmice----
Zelim simulirati te uvjete u boxu,jer npr. neki kvalitetni LED proizvodi dolaze sa kontrolerom koji bas moze podesavati taj spektar i jacinu svijetla,tako da bi ja to sa svojim HPS pokusao....
Ujutro kad se svijetla upale jednostavno je dignem za 30 cm vise onda tokom 2-3 sata je stavim kako i treba biti i isti postupak ponovim tri sata prije nego se svijetla ugase i tako u krug do kraja istjerat,,,,
I zadnjih dva tjedna bi smanjio temperaturu u boxu za tipa nekih 5-6 stupnjeva....
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.731
358
Mozes do komotno probati ako ti se da petljati pa ces sam vidjeti dal ima rezultata, ali ne zaboravi da growas indor i cjelo vr je biljka na istom rezimu a sad ces ici zadnjih mj dana simulirati sunce mislim da nece imat previse efekta posto je od pocetka naviknuta na druge uvjete! Ali nista te ne kosta probati pa podjeli iskustva na forumu ako vidis sta pozitivnog!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Kakve sve gluposti neće ljudima past na pamet, nevjerovatno. Šta kao temperaturni drop paše boljkama u outu, mislim daj, nebuloze žešće. Imitirat sunčev spektar:p, presmiješno i totalno neozbiljno. Ak je nekom do imitiranja vanjskih uvjeta u indoru, moj savjet je...lagano u kanticu nakupit puževa, istrest u box i da vidiš izazova.
 
17.05.2016
80
68
18
37
Pa nisu to gluposti i nije to neozbiljno. Nije npr. neozbiljno za California LightWorks pionire LED tehnologije koji su u tom biznisu vec 20. godina i sigurno su u top 3 proizvodaca,kompaniji koja ima multi-milijunske profite i prodajnu distribucijsku mrezu po cijelom svijetu,dobitnici raznih nagrada i priznanja itd itd.
Tebi je tako nesto pametovanje i cista glupost mozda ti imas jos vecu i bolju kompaniju od gore spomenute :rofl:,ali u svakom slucaju nisi svojim odgovorm nista pomogao niti savjetovao,samo si napravio off topic,isfrustriran i egoistican a to su pojmovi koje ne mozes razumijeti,jer patis od istih simptoma pa ti treba adekvatna pomoc.
 
23.03.2018
2
0
1
28
Pozdrav ekipa,imam problem koji ide ovako.
Biljka mi je u sred faze cvijetanja,a u stanu cu imat radove zbog kojih cu nekih 40-ak sati biti bez struje a nemam mogucnost da ju izvadim van na sunce,hoce li joj nastetiti tih 40 sati mraka?jedino sto mogu je staviti je uz neki prozor pa da dobije bar nesto svjetla
 
25.09.2015
33
10
8
Jedno pitanje za sve, ako mi možete pomoći, da li i koliko uopšte može imati thc-a biljka koja je u prvoj nedelji cvetanja?
O kom se procentu radi ukoliko uopšte ima thc-a?
 
25.09.2015
33
10
8
Pitam zbog vestačenja koje ću imati na suđenju, dali je taj procenat veći od onog dozvoljenog, jer su me nahvatali baš u prvoj nedelji.