Vremenska prognoza REAL TIME (Čitaj prvi post!!)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jeste da je hladno, ali sad kad sam obisao devojcice vidim da nema nista od hibenacije, sve ide po ps-u, za kush sam znao da ce tako biti, dok me skank iznenadio, lepo je napredovao u zadnjih par dana i pored kise i neke kao olujice. svidja mi se da je zemlja/rupe relativo suva ispod biljke.
mali problem je sto im je danas prihrana po rasporedu, koju cu odraditi za dva dana, kad malo ogreje.
cekamo jos jedan hladni talas pa onda berba!!!
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
hebate valaj nam se prete prerano, poludićmo svi ako budemo morali imat metrašice u vegama vani u travnju....

preti nam se accu wether da je proljeće tu, ja baš stojim na granici finih temperatura i kišica povremenih...
kod mene sad 8 C, tendencija za 2 dana do 13, i tako nastavlja...

nabruzite krampove, mačete, štijače, pijuke, proljeće ljuto stiže sve bliže, juhuhuhu:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
 
09.05.2020
27
87
13
Sutra orkansko nevrime ode.. i sad dere li ga dere. Cemu da se nadam? Moze li ih se kako zastiti?

Osjecam se ka da san dicu poslala na bojno polje..
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
tjesi me sto su mi klonici poceli rasti, pustaje nove mlade izdanke
presadjeni prekjucer te jos 3 nova udomacio..
pa me zanima kakvi ce biti presadjeni kad ih odem vidit za 2 tjedna nakon kisa sto su opet najavili do barem 22.6. s 80%
sjemenke jos nisam stavio na klijanje mozda tamo krajem 6-og, imat ce cijeli 7 mj za rast i pocetak 8-og
u takvom sam podneblju degustator, planinskom i cesto oblacnom s puno oborina barem ove godine tako, prosle bilo vise sunca
 
Poslednja izmena:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
znaš i sam da sve zavisi od ucestalosti obilazaka,tacnije navodnjavanja. Ja nemam taj luksuz pa svaka kiša mi nabacuje dodatno raspolozenje. Ovo za sada kišno vreme je stvarno vanprosečno,pa sam spokojan i uopste nisam obilazio mesto jos od kad sam presadio,a to bese sredinom 5. meseca. Ubedjen sam da to raste kako treba.
Kritican period tek dolazi. Najavljuju pakleno leto,a ako me mestimicno ne bude pogadjao kišni oblak,jbg, potkrpice zalihu nešto sitno pod lampom.
Nije kasno da se posadi ni 7. ,ni 8. meseca. Naravno da ne moze da se uporedi sa majskim klonovima,ali svakako će dati simpatican urod iako je mala biljcica jer je najavljeno miholjsko leto. A tu nema skidanja do sredine11. meseca,kod tebe mozda nesto malo ranije. Srecno:thumb: