Vremenska prognoza REAL TIME (Čitaj prvi post!!)

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.306
10.543
398
jeste da je hladno, ali sad kad sam obisao devojcice vidim da nema nista od hibenacije, sve ide po ps-u, za kush sam znao da ce tako biti, dok me skank iznenadio, lepo je napredovao u zadnjih par dana i pored kise i neke kao olujice. svidja mi se da je zemlja/rupe relativo suva ispod biljke.
mali problem je sto im je danas prihrana po rasporedu, koju cu odraditi za dva dana, kad malo ogreje.
cekamo jos jedan hladni talas pa onda berba!!!

OP
OP
LupusHerbivor

LupusHerbivor

Aktivan Član
25.05.2018
197
590
93
3 stupnja danas u zoru. Cvjetaju jako sporo, barem moje, za ovo doba godine. Ko da su tek na pola puta. Zapravo, bez "ko".

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
100
516
93
Jamaica,Kingston
Kod mene jutros bilo mraza i opet će sigurno no biljozice napreduju jest sporije ali napreduju. Budemo vidjeli no ova godina će bit u outu sigurno uranjena koliko mi se čini.

huana.meri

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
30.11.2010
748
3.769
163
hebate valaj nam se prete prerano, poludićmo svi ako budemo morali imat metrašice u vegama vani u travnju....

preti nam se accu wether da je proljeće tu, ja baš stojim na granici finih temperatura i kišica povremenih...
kod mene sad 8 C, tendencija za 2 dana do 13, i tako nastavlja...

nabruzite krampove, mačete, štijače, pijuke, proljeće ljuto stiže sve bliže, juhuhuhu:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2: